0 oy
477 göst.
Diğer kategorisinde (332 puan) tarafından
5 aylık bebeklerinizi gece uykusuna kaçta yatırıyosunuz

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
En gec 7.30 da yatmis oluyor
(1,567 puan) tarafından
O aylarda benim kizimda en fazla 40 dkka uyurdu guzdur 20 dkka uyuduğu da oluyordu. En gec 11 de yatardi gece de 2 saatte bir en gec 3 saatte bir uyanirdi. Suan 8 aylik kacta yatacagi uyanacagi belli degil geceleri 1236899291000 kere uyaniyor hemde aglayarak :(
(332 puan) tarafından
Ben 7 hucukta yatırıyorum sabah 8 de kalkıyor acaba çok erken mi yatıeıyorum
(1,567 puan) tarafından
Gece uyanmiyor mu hic masallah. Nazar degmesin. Bnce ideal 7 bucuk en gec 9 . Benim kizim bazen gece 1 2 de yatiyor. Bu ara masllah diyim 1 milyon kere uyansada az erken yatmaya basladi  sabahta 9 da uyaniyor.
tarafından
7 30 çok erken değil mi cnm
(332 puan) tarafından
Ya evet bana da öle geliyor etrafımdakilerde öyke ama bikere o saatte uyuttum diye hergün kurulu saat gibi o saatte yatırıyorum
-Reklam-
0 oy
(310 puan) tarafından
9 .40 ta yatırıyorum gece fazla uyanmasın diye 
(162 puan) tarafından
Benim bebeğim uyumuyor uyutmak ne memkun
(310 puan) tarafından
Gündüz yatıyor harelde cnm ondan gece yatmıyor
(332 puan) tarafından
7 bucukta yatırıyorum sabah 8 dr kalkıyor acaba erken mi yatırıyorum
(310 puan) tarafından
Bence cnm oyla onu oyun oyna istediği kadar ağlasın ben hep öyle yapıp alıştırdım
(332 puan) tarafından
Uff canım etrafımdakiler böyle ikiye ayrıldı bazıları diyor çok iyi bazıları diyor öyle yapma
(310 puan) tarafından
Ne kadar uykusuz kalsa gündüz okadar iyi sana bak dedigimi yaparsan gerçekten görürsün
(162 puan) tarafından
Gündüz 12 de yatıyor 2 de kalkıyor bide akşam şekilde yarım saat başka yok
(310 puan) tarafından
İkiden sonra oyna onunla beş te yatsın artık bırakma uyusun ve zaten altıda uyanır bırak artık kendisi yorulur 10 da falan yatar artık 3 te dörte kalkar sütünü içer ve yatar 6 da yada 7 de uyanır
0 oy
tarafından
5. Ayımızdan geçeli 3 ay oldu henüz uyku yok. Tek düzenli olan şey 9 civarı en geç yatıyor sabahta en geç 7 de kalkıyor, gece ise kaç kez kalktığını sayamıyorum.. 6 ile 8 arası değişiyor :/
tarafından
Belli ediyor minnoşlar ki çokta erken kalkmıyor bence, iyi düzen oluşturmuşsunuz. Erken kalksın ki ek gıdaya geçince daha güzel düzen oluşur yemek için. Geç kalkınca kahvaltı öğlen ara öğün vs karışıyor, yakın oluyor. Böyle iyisinizde çok uyanıyor herhalde ona bizde de çözüm yok malesef :/
tarafından
evet canim sana dedim uykusu gelip uyuyorsa birak uyusun elleme benimkini zor uyuttugum gibi bide saat basi son iki gecedir yarim saatte bir kalkiyo basen yatagina koyuyorum uyunuyor hadi bi daha aliyorum gece emmeye kalkiyo gözü babasinin yerinde babasi yataktaysa aciyo gözleri komple babanin sirtina tirmaniyo nevresimlerle oynayasi geliyo :)
(332 puan) tarafından
Uykusu geldiği için uyumuyor bikere öyle yaptım diye hergün öyle yapıyorum :((
tarafından
anladim canim herkesin duzeni farklı bizim kizin uykusu olsa bile biraksam sabahlar zorla uyutuyorum bebegin keyfi yerindeyse uyusun uykusu olmasa uyumaz herhalde bide ne kadarlık demistin
(332 puan) tarafından
5 ayına yeni girdi
0 oy
tarafından
12 de anca uyuyodu o zamanlar oda zorla kucakta sallaya sallaya
tarafından
iki cevapta yazisiyoruz simdi ordanda sordum bebegin ne kadarlık diye :) ilk doğduklarında çok uyuyorlar ya öyle sandim masallah kuzuya uyuyorsa elleme. evet biz gazdan mafolduk o yuzden uyku duzenimiz yok zaten
(332 puan) tarafından
Ay farketmedim kız inşallah sizinde olur allah sabır versin kuzuna sağlık
tarafından
amin canim şimdi gece uyanip oynamayi adet edindi iki bucukta kalkti bese geliyodu yattik sonra saat basi emmeye kalkti simdide komplr kalktik
(332 puan) tarafından
Anaa senin içün çok zor oluyodur ya
tarafından
sorma ***** gibi geziyoum butun gun
0 oy
(901 puan) tarafından
Uyumanın saati olmaz cnm bebeklerde acıkır altı kirlenir kalkar uykusu gelir yatar
(332 puan) tarafından
Yok canım bebeğim geceleri uyanmıyor da kendi kendime kötü hissettim çok mu erken uyutuyorum diye
0 oy
(1,639 puan) tarafından
Bizimki 11-12 gibi uyur genelde :)
(332 puan) tarafından
Ben 7 bucukta uyutuyorum sabah 8 gibi kalkıyor acaba erken mi uyutuyorum
(1,639 puan) tarafından
Erken değil iyi canım bence benimkisi uyumuyor 11 e kadar saatini bekliyor sanki
0 oy
(1,114 puan) tarafından
Bizde 4 aylık olduk kırkı çıktıktan beri gece uykumuz düzenlidir tabi misafirliğe gittiğim zman butun düzen bozuluyo normalde 9 10 arası uyuyor bidaha hiç uyanmiyor çok nadir 2 3 arası uyanıp emmesi yoksa onuda uyanmiyor çoğu zman. mama ve anne sütü ile besleniyo mama yedirip uyutuyorum o yüzden tok tutuyo sabaha kadr sbahta 7 gibi uyanır emer yarım saat oyalanir bakinir geri uyur  çoğunlukla 11e kadr yine uyur sonra bütün gün uykusuz sayılır. Gündüz uykusu hiç yok gibi bişey 
(332 puan) tarafından
Ya benimde öyle ama gündüz uykusuda çok 3 kere uyuyor 1 veya 2 saat
(1,114 puan) tarafından
Ne güzel kız yat kalt dua et maşallah kuzuya uyuması daha iyi. Keşke bizimkide gündüz biraz uyusa iş yapamiyorum çalışamıyorum zor oluyo çok gündüz uyumadıgi zman
0 oy
tarafından
5 aylık kızım var benimde 9.30 -10 gibi yatırıyorum gecede iki üç defa uyanıyor sabah da erkenden uyanır 6.30-7 gibi bir saat uyanık kalır geri uyur 
(332 puan) tarafından
Gündüzleri uyuyor mu
tarafından
Uyur canım günde iki kezde gündüz uykusuna yatar sabah zaten çok erken kalktığı için bi öğlene kadar uyur bide ikindiden sonra yatar

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 323 göst.
23 Aralık 2019 Aile kategorisinde ♥️Berat Seha'm♥️ (6,706 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 93 göst.
11 Mart 2021 Diğer kategorisinde selindrn (185 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 45 göst.
2 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ayazmoms (102 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 110 göst.
16 Aralık 2021 Aile kategorisinde MelisAlin (25 puan) tarafından soruldu

374,668 soru

11,206,765 cevap

34,510 kullanıcı

...