+4 oy
782 göst.
Diğer kategorisinde (656 puan) tarafından
Rabbim okuyan herkesin evladını bağışlasın ayağına taş deydirmesin çaresizim dua bekliyorum sonuçları temiz çıksın kanser çıkmasın nolur dua edin Rabbim ol der oluverir yavrumun adı Hümeyra Okuyanlardan Allaahh razı olsun kat kat mükâfatıni versin kurban olduğum

48 Cevaplar

0 oy
tarafından
Canım anneme okutucam insallah. Kuzunun adını söyler misin ona niyetlenip okusun. 
(656 puan) tarafından
Hümeyra adı Allaahh bin kere razı olsun kat kat mükâfatıni versin
tarafından
Amin canım benim hepimizden insallah. Rabbim hayırlara cıkarsın ferahlatsın sizi. Tertemiz cıksın insallah.
(656 puan) tarafından
Amiinnn inşallah
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben okurum canım senin için çocuğunun adı ne ona göre dua edicem
(656 puan) tarafından
Hümeyra Allaahh razı olsun evlatlarinin acısını göstermesin
tarafından
Ne demek ya ne demek aminnnn
0 oy
(343 puan) tarafından
Canim allah korktuğunuza ugratmasin 
(656 puan) tarafından
Aminn Allaahh razı olsun
0 oy
(3,191 puan) tarafından
Ben de okucam canım benim. İnşallah tertemiz çıkar sonuçları Rabbim ferahlatsın sizleri korktuğunuza uğratmasın inşallah 
(656 puan) tarafından
Allah kat kat razı olsun
(3,191 puan) tarafından
Amin ecmain canım böyle sayılı yasanın zikir besmele şeklinde okuttursan etrafına
0 oy
tarafından
Allahım korktuğunuz yere uğratmasın hayırlı haberlerle inşallah 
0 oy
(5,252 puan) tarafından
Bi anne için ne zor imtihan inşallah bişey çıkmaz Allah yardımcın olsun canım yavrunu size bağışlasın inşallah
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Rabbim korktugunuza uğratmasın inşallah güzel kardeşim hümeyra kuşum da sapa sağlam çıksın gelsin evine inşallah çok üzüldüm ilk okuyunca o günden beri dua ediyorum rabbim kabul etsin inşallah 
0 oy
(6,825 puan) tarafından

Allah korktuğunuza uğratmasin inşallah

Hiç birşeyi yoktur
0 oy
(27,311 puan) tarafından

Oy kuzum Allah'ım şafi ismi hürmetine acil şifalar insAllah doktorlar yakılmıştır.

0 oy
tarafından
Ah yavrum benim kıyamam ıcım cız etti o illet hastalıgım 5 yıl once atlattım cok sukur rabbım Allah ne humeyra ya nede baska kımseye vermesın korktuguna ugratmasın kımseyı bu hastalıkla sınamasın hele mınıcık bedenleri hıc sınamasın rabbım guc kuvvet versin canım dualarımda olcaksınız
0 oy
(1,270 puan) tarafından
Canimm Allah yardımcınız olsun dualarımız sizinle Allah'ım güzel sonuclar versin 
0 oy
(48,392 puan) tarafından
Rabbim sifa versin insallah 
0 oy
tarafından
Canım ben lohusayım okuyamam ama bol bol dua edicem yavruna Rabbim şafîi ismiyle şifa versin
0 oy
(134 puan) tarafından
Canim 2 tane aliyorum humeyra kizimiza insallah. İsmide ne guzelmis peygamber ovgusu. Rabbim korktugundan korusun tertemiz ciksin sonuclari insallhhhh
0 oy
(2,593 puan) tarafından

canım benim adetliyim okuyamam ama bol bol dua edicem Rabbim hayırlara çıkarsın inşallah sizi<3

0 oy
(4,986 puan) tarafından
Hayırlı haberler alın insallah canm

Rabbim kimseyi evladiyla imtihan etmesin
0 oy
(1,845 puan) tarafından
Allah yardımciniz olsun . Allah hastalıklardan korusun . 
0 oy
(357 puan) tarafından
Allah şifa versin okurum 
0 oy
(6,178 puan) tarafından
Allah'ım şifa versin yüzünüzü güldürsün inşallah
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Aksam bebegimi uyutup okuycam yaaini canim Allahum korktuguna ugratmasin insallah

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 555 göst.
0 oy
10 cevap 176 göst.
16 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Gonulgungor (238 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 186 göst.
20 Kasım 2023 Diğer kategorisinde kgulsum590gmail.com (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 103 göst.

377,346 soru

11,292,524 cevap

34,711 kullanıcı

...