0 oy
933 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Fero sanol B şurubu ishal yaparmı ya doktor bebeğime kansız diye bu şurubu verdi ama kullandığımız gündendir bebeğim mahfoldu ishalden ama fero sanolun yapacağı aklıma gelmedi dün akşam acile gittiğimizde bu şurubtan bahsetmeyi unuttum doktora. Sizin bi bilginiz var mı yarın gidecem hastaneye yine

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Bize ilk başta vegaferon verdi kaka rengi degisir ama ishal kusma yada kabizlik olursa bilgimiz olsn dedi. Kakasi camur gbi oldu düzelir diye bekledim ama aşırı kokuyodu bi de. Bizde degistirdik ferrum aldık yine ayni sekilde kabizlik ishal yada kusma yaparsa mutlaka haber ver demisti
tarafından
Bana bişey demediler ya sağlık ocağı değil normal doktor verdi şurubu ama verdiğimdendir ishal olmuş afedersin sapsarı ishali gidiyor dün akşam acile gittik kan şurubundan bahsetmeyi unuttum doktora ama yarın tekrar gidecem ama artık vermiyecem şurubu doktora danışana kadar
tarafından
Aynen ilaci kes
-Reklam-
0 oy
(12 puan) tarafından
Canım bende kullanıyorum yeni başladık hiç Bir şekilde çok şükür ishal kusma yapmadı
0 oy
(887 puan) tarafından
Ucnm bnde ayni surubu kullaniyorum bizde ishal yapmadi yapmce kaka rengini degistirdi .ama bu suruba geleme kadar bit cok ilac denedim hepsi simddetli ishal yapti .doktorum ishal yaparsa ilaci hemen kes demisti de deneye deneye ishal yapmayani bulduk .sende verme demekki o syrup senin bebise yaramamis doktora gotur farkli bi kan ilaci dene

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 28 göst.
24 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Ayferak (1,762 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 18 göst.
24 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Ayferak (1,762 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 60 göst.
24 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ayferak (1,762 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 76 göst.
16 Haziran 2021 Diğer kategorisinde VAVEYLAA (391 puan) tarafından soruldu

374,651 soru

11,206,051 cevap

34,507 kullanıcı

...