0 oy
98 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (1,464 puan) tarafından
Kızlar 7 aylık hamileyim göbeğimde yeni başlayan çatlaklar var daha ileri gitsin istemiyorum bana çok pahalı olmayan en fazla 100 lira civarı bı krem önerebilir misiniz memnun kaldığınız kullandıklarını zin fotoğraflarıni atar mısınız 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Dünyanın kremini sürdüm yine de çatladı kremle olacak iş değilmiş canım 
(1,464 puan) tarafından
Yaaa ciddi misin bacaklarım çok fena ama karnım da olursa diye çok canim sıkılıyo :(
tarafından
Benim sadece karnım çatladı.  Bir ton düzenli krem kullanmama rağmen.  Birde sürekli hindistan cevizi yağı kullandım ama nafile.  Bebeğimizin hediyesi olarak kalacak
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bende bebe yağı sürmeye başladım dün almıstım bugün kullandım gece de sürcem eşim kesin dalga geçer benle pehlivan gibi yağlanıyosun diye :D
tarafından
Yağı sürünce kaşıntı olmuyor mu yada yıkamıyor musun
tarafından
Yoo bebe yağı o vücut emiyor zaten eline az bişey döküp sürüyosun yediriyosun karnına göğsüne kalçalarına bacaklarına. Bi sürü marka var dalin var johnsoins baby var
0 oy
(2,885 puan) tarafından
Biol kullanyrm 2 hafta sonra 8 aylık Olcam şükür şuan yok 
0 oy
tarafından
Şimdiye kadar bişey sürmedin mi 
0 oy
tarafından
Hindistan cevizi yağı sürdum ama iç karnın geniş değilse ve vücudun kuruysa çatlıyor ne yaparsan yap.
0 oy
tarafından
Keşke açtığın postlarina cevapta versen bu kadar millet yorum yapıyor boşuna mi 
0 oy
(408 puan) tarafından
Bende doktora sormuştun çatlak için ama genetik olduğunu söyledi, annenizde varsa sizde de olur dedi. Bebe yağı kullanıyorum nemli kalması için ama yavaş yavaş çatlaklar başladı. 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 58 göst.
0 oy
1 cevap 37 göst.
10 Mart 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Dilanozer (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 59 göst.
0 oy
3 cevap 79 göst.
20 Ocak 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Ruya123 (469 puan) tarafından soruldu

377,887 soru