0 oy
194 göst.
Aile kategorisinde (93 puan) tarafından

Ya gunduzleri uyuyo mesela bende yatiyim diyorum gozumu kapatinca hemen uyaniyir uyuyamiyorum bu seferde uyumuyor uzun sure sonra geceleri masallah cok iyi uyuyo bu seferde ben uyuyamiyorum ya nasil olcak sizin durumlar ne annisler :D

16 Cevaplar

0 oy
(12,843 puan) tarafından
Gündüz Bende uyuyamıyorum ama gece 10 dk tel bakarım sonra anlamadan uyuyorum cok yorgunluk oluyor :) 
(93 puan) tarafından
Ay ne guzel benimde uykum oluyo ama yatamiyorum iste sonra uykusuz kaliyorum :))
-Reklam-
0 oy
(1,601 puan) tarafından
Valla benimkiler uyuduğunda hemn yatarım ortalığı toplayıp bugün baya işim vardı bebeklerim uyudular sarma sardım işim şimdi bitti çay içiyorum gidip yatacam gözlerim açılmıyor 
(93 puan) tarafından
Afiyet olsun size o cay cok tatli gelir simdi iyi uykular size o zamN :)
(1,601 puan) tarafından
Sağol He vallahi kız bir bardak içtim 2. Yi alamıyorum o derece uykum var  sizede iyi geceler cnm
0 oy
(1,486 puan) tarafından
Şuan aynı öyleyim sabah 5de kalkti  3 uyku yaptı 11de uyudu şuan saat 1ve ben halen buradaym :Ddd
(93 puan) tarafından
Haha evet ya uyuyunca da hemen sabah oluyor benim ki de oyle devlet memuru mubarek 5 6 dedim mi kalkar :dd
0 oy
(736 puan) tarafından
Bende oyle ya benimki daha simdi uyudu ben yatana kadar saat 3 olur.  sabahta pisman oluyorum uykumu alamadim bundan sonra yatirir yatırmaz bende uyuycam diyorum öbür gece yine aynı:D biraz da kendimize vakit ayırmak istediğimiz için bence
(93 puan) tarafından
Bencede ya e sevdigim saatler aslinda sessiz sedasiz kahve falan iciyorum bjde ustune iyice uyuyamiyim diye hahaaha :Ddd
0 oy
(3,198 puan) tarafından
Aynen şuan neden buradayım, uyumaya gidiyom ben iyi hatirlattin ☺️
(93 puan) tarafından
Haha iyi geceler ^-^
0 oy
tarafından
Sorma bu konuda çok dertliyim 
(93 puan) tarafından
Ne kadarlik sizin bebis
tarafından
15 aylık erkenden uyanır ben gece geç yatmış olurum sabah da sarhoş gibi gözüm yarı açık yarı kapalı ilgilenmeye calisiyom sonra
(93 puan) tarafından
Evet ya bende korkuyorum uyku sersemiyle bisey olur diye kendimi tokatlarim her sabah :dd
0 oy
(7,659 puan) tarafından
Gündüz uykusu olduğu zaman ben her öğlen uyuyordum simdi gündüz uykusunu bıraktı ama uyusa yine uyurdum
(93 puan) tarafından
Ne guzel
0 oy
(13,824 puan) tarafından
Benim ikiside uyuyir ama ben uyuyamyrm cnku uykuda degilde boyle sessiz sakin otrunxa dinlendmgi hsedyorum☺
(93 puan) tarafından
Evet bende oyle hissettigim icin uykumu askida birakiyorum sanirim :)
0 oy
(414 puan) tarafından

Benimki daha yeni uyudu benim uyuyacagim yerde telefona bakıyorum sabahta 7 de kalkicam esime kahvalti hazirliycam onu gonderdikten sonra geri yaticam ve kizimin biraz daha uyumasi icin dua edicem :D

(93 puan) tarafından
Haha ins uyuyosundur suan :ddd
(414 puan) tarafından
Yok kiz ne uyumasi kurtlu kizim 9 da uyandi benide uyutmuyo uyuduk kalktik parça parca
0 oy
(14,939 puan) tarafından
Oğluşum sabah 6 da dikilir yine ayağa ama ben gece erken yatamıyorum asla. Hayatı kaciriyormusum gibi gelir eskiden beri. Gece insanıyım. Sabah asla iş yapamam ama gece çok dinç oluyorum. 
(93 puan) tarafından
Evet oyle oluyor .dd
0 oy
(872 puan) tarafından
Ah kızım çok iyi anlıyorum seni. Bem de de öyle. Veya uyanıyor. Veya ben uyuyamiyorum. Veya işler yapamak lazım yemek yapmak lazım. 
(93 puan) tarafından
Bacaklari uzatip telefona bakmakta iyi grliyo bir yandan ^^
(872 puan) tarafından
Bisey kaçmasın gözümden:)))
(93 puan) tarafından
Aynrn :))
0 oy
tarafından
Saat olmus 2 bucuk ben halen uyutmaya calisiyorum artik uykum haram oldu gunduz yatinca yatsam hemen kalkar ama yatmasam kalkmaz:(
(93 puan) tarafından
Otomatik ayarlanmislar ya :^^
0 oy
tarafından
Ben ders çalışıyorm valla 
(93 puan) tarafından
Iyi calismalar :)
0 oy
(12,481 puan) tarafından
Rahatlık batıyor çünkü sjsjsjsj 
(93 puan) tarafından
Dimi ya cok haklisin :Ddagsgsg
0 oy
(650 puan) tarafından
Beni anlattın resmen 
(93 puan) tarafından
:Dd hahaa duzelicez insallah bee
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Gece uyuduğum için gündüz uyumaya ihtiyaç duymuyorum :D
(7,118 puan) tarafından
Alıyorum şükür canım. Sabah 7.30 da kalkıyorum eşime kahvaltı hazırlıyorum, işe gönderiyorum sonra da kuzuların uyurken işlerimin büyük çoğunluğunu bitiriyorum.
(93 puan) tarafından
Masallah tu tu tuuu bende aynilarini yapiyorum ama uykusuz :D
(7,118 puan) tarafından
Ahahahaah :D Tüm uykusuz anneler uykularını alarak güne baslarlar insaAllah.
(93 puan) tarafından
Insallah :dd elbet bir gun
(7,118 puan) tarafından
Mutlaka :D

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 175 göst.
2 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Tunanin annesii (156 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 294 göst.
26 Ocak 2022 Aile kategorisinde Mrvacly (19 puan) tarafından soruldu
0 oy