0 oy
781 göst.
Aile kategorisinde (738 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Hdjdjdjjr

15 Cevaplar

0 oy
(10,411 puan) tarafından
Canım hiç karışma boşver canını sıktığına deymez sonuçta kızda istekli  eve geldiğine göre kaynınlada aranı bozma RABBİM sana kolay doğu  nasip etsin İNŞAALLAH 
(738 puan) tarafından
İstekli ama o gerizekalii kız bilmiyor onunla oynadığını çünkü bir sürü konuştuğu var dalgasına çıkıyor bende sevmiyorum yazık diyorum ama bazıları hakediyormus artık karışmam
-Reklam-
0 oy
(3,149 puan) tarafından
Naparsa yapsın sen boşver boşuna üzüyorsun kendini 
0 oy
(7,402 puan) tarafından
Canim 22 yasinda ymis daha cahil ne takiyosun onu. Kaynanan dese neysede. Kadin seni destekliyr bak hic canini sikma. Hamilelikten fazla alinmissin. Hic umursamam sen dogru olani soylemissin. Kendini strese sokma. Iyi gelecek se git tabi ailenin yanına.
(738 puan) tarafından
Bende 23 yasindayim ama cahil evet ama bu çıkışı kötü oldu ben onun yengesiyim yaptığının yanlış olduğunu anlatmaya çalıştım belki yanlış cumle kullandım ama açıkladım dedim haddime değil ne yaparsan yap zaten şaka yaptım dedim ayrıca bundan sonra karışmam abilerini başını belaya sokacak gitmiş akrabasiyla çıkıyor hemde kaç tanesiyle de çıkıyor kızı kandırıyor akrabasına insan bunu yapar mı hepimize laf gelir.
(7,402 puan) tarafından
Erkekler gec olgunlaşır canim. Zaten cahil olmasa 15 yasinda biriyle konusup bide baskalari ile gorusmez. Bsover sen iyi niyeti ile demissin ama karsidaki bunu anlamaz bidahada hic karisma tatli canini sikma. Bazen bazi yanlislari duzeltmek elimizde olmuyor maalesef. Sen yenge oldugun icin dedigin batar ona. Kaynanan kizmasi lazim kizin eve gelmesini onaylamamasi lazim.
0 oy
tarafından
22 yasinda adamin 15 yasinda biri ile sevgili olmasi bana da yanlis geldi . Cok kucuk daha kiz . Ama o kelimeyi soylemeseydin keske kaynina 
0 oy
(843 puan) tarafından
Kendi evinde kalsana canm yanlış anlama ama 22 yaşında aklı uçkurunda biriyle aynı evde olma bence. Kaldıki hamilesin yat dinlen evinde 
(738 puan) tarafından
Evimiz altlı üstlü bir alt katta ben varım zaten kış gelsin evime gececektim yanlız kalamiyorum korkuyorum o sebeple yoksa ben hiç istemiyorum kalmayı.
(843 puan) tarafından
Korkma canım nolcak. Biz mardine tayin olduk. Eşim ordan da başka göreve gitti bi sene tek kaldım. Olcak varsa heryerde olur
(738 puan) tarafından
Oyle bir korku değil geceleri asla tek uyuyamam hamileyken dahada çok korkmaya başladım yoksa kimse bana bişey yapamaz ne yapacaklar sanki. Ama duşa girdiğim zaman bile evde kimse olmazsa giremem kayınvalidem gelir öbür odada bekler banyomu yapana kadar sonra çıkar gider mesela.
0 oy
(2,032 puan) tarafından
Sende onu azarlasaydin cnm bosver takma hamilesin beb3gine yazik
0 oy
(2,484 puan) tarafından

Canim haklısın ama sübyancı kelimesini kim sana kullansa sende kavga edersin 

Bence dogru bi kelime değil o ve sana düşmez sana demek o kelimeyi
0 oy
(7,159 puan) tarafından
En azından kaynanan sana destek çıkmış boşver sıkma canını. Bencede kız küçük ne demeye çoluk çocuk ile çıkıyor ki 
0 oy
(266 puan) tarafından
Canım sübyancı demen hoş olmamış o yaştakiler dik kafalı olur zaten :) o yüzden tatlı dille uyarsa idin keşke.jhem bu devrin kızları erkeklerinden daha fena.kız sevgili olmuşsa sana laf düşmez ki.hem kaynın da o kadar büyük değil erkeklerin akıl yaşı daha küçük olur :) arada 7 yaşın olması sübyancı oldugu anlamına gelmez.kaynanan ne güzel arkanda durmuş zoruna gitmesin kaybından azar yediğin hak etmşssin birazcık kendi hayatına odaklan misafirden rahatszsan da dile getir cık git ordan 
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Ama canım sende ağır konuşmuşsun oda bir anda parlamış.hic ağlama aman de geç 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Kaynana gibi kaynana maşallah :)  boşverin takmayın yaa sizde karışmayın naparsa yapsın 
0 oy
(5,519 puan) tarafından
Igrenc bi kelime kulanmisin kizmasi gayet normal
0 oy
tarafından
Öp kaynanani başına koy aferin kaynanana
0 oy
tarafından
Banada sübyancı deseler haklisin demezdim 
0 oy
(1,639 puan) tarafından
Bence hiç dert bile etme kaynanan ve eşin arkanda daha ne istiyorsun  kaynın ne söylerse söylesin takma aman 

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 887 göst.
3 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Ece111 (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 505 göst.
11 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Cansumveerenim (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 582 göst.
21 Haziran 2020 Aile kategorisinde Ayşe sinan (887 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 230 göst.