0 oy
225 göst.
Aile kategorisinde (683 puan) tarafından
17 yaşında eşimle severek evlendim, 1 yıl sonra oğlum oldu hmen eşim askere gitti 15 ay yolunu bekledm, tam geldi rahat edicez derken oğlum otizm oldu, Bi girdabın içine düştük yıllarca mücadele ettik yoruldk, çok şkür 8 yıl sonra dünya tatlısı ikiz kızlarım oldu hayatımıza neşe kattılar ama biz o kadar tükenmişiz ki birbirimize sabrımız tahammülümüz kalmamış, gurbetteym üstelik naz edecek azıcık dert yanacak kimsem yok. Eşim Halimi anlamıyor sadece anne baba görevlerimizi yerine getiriyoruz, sevgisini ilgisini hiç hissedemiyorum. O kadar ihtiyacım var ki sarılmaya sevilmeye ama o karşımda duvar gibi duruyor bana karşı yıkamadğı büyük duvarları var sanki çok ağır şeyler yaşatmışm da gururunu yenemiyor gbi kendmi sığıntı gbi sadece çockların bakıcısı gbi hissediorm baktğn zman bitmeli bu evlilik ama çocuklarıma iyi bir baba, onlar baba sevgisinden mahrum kalmasın die sabrediyorum ben babasız büyüdüm onlar büyümesin die. İçimi dökmek istedm sdece 

8 Cevaplar

0 oy
(2,852 puan) tarafından
Malesef çocuklar olunca hala birer eş olduğumuzu unutuyoruz bu çok yanlış ben söylüyorum ama bende aynisini yapıyorum malesef 
(683 puan) tarafından
Ben unutmamak için çok çaba verdim, ama yine de olmadı 2 bebek bianda bizi baya sarstı eşimde sağolsun körükledi bol bol
(13,824 puan) tarafından
Bncede boyle olmamali benimde 2 oglum var Allah bagislasin zorda buyudu ilkim her seyi birlikte yaptik ettik salladik sabahlra kdr suanda da cok yoruluyoruz ama birbirmize vakit ayrriz  mesela saat 2 mi ben yatip uyumam knusur sohbet etcksek benim uykum var demem yani burda da postlardan okyr7m cgu insan vakit ayryo brbrine dger turlu iletisim kopuklugu olur sen duzeltmeye calis belkide buyuzdendir esinden kaynajliysa tamamen blmyrm tbi ama
-Reklam-
0 oy
(1,937 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun rabbim evinde huzur mutluluk versin 
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun canım 
(683 puan) tarafından
Amin cümlemizin canım sağolasın
0 oy
tarafından
Keşke yakınında olsam sımsıkı sarilirdim sana üzme kendini imtihan dünyası hepimiz ayrı dertlerle sinaniyoruz Rabbim ferahlık ve muhabbet versin ♥️
(683 puan) tarafından
Yorumun o kadar sıcak ve Samimi ki Allah razı olsun canım amin sanada inşallahh ❤️❤️
tarafından
Teşekkür ederim cümlemizden razı olsun inşallah ♥️♥️
0 oy
(18 puan) tarafından

Allah yardımcın olsun canım bebeklerini sağlıkla büyüt Rabbim evinize huzur versin inşallah 

Yeni hamileyim açıkcası böyld postlar görüp üzülüyorum kafamın içinde çoçuk aşkı bitirir diye bir söylenti çıkıyor:ermm:

(683 puan) tarafından
Amin sağol canım herkes bir olacak diye birşey yok okuyup da etkilenme güzel düşün güzel olsun eşin anlayışlı biri ise çok etkilenmezsiniz rabbim herkesin evine huzur versin bebeğine sağlıcakla kavuştursun inşallah
0 oy
(3,198 puan) tarafından
Ilk gün ki aşkınız yeniden canlanır inşaAllah 
0 oy
(17,639 puan) tarafından
:(  sadece üzüldüm diycek bişey bulamadım Allah yardımcınız olsun
0 oy
(12,852 puan) tarafından
Belki eşin de senden sevgi şefkat göstermeni bekliyordur canım sen hiç adım attın mı

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 327 göst.
0 oy
10 cevap 287 göst.
8 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Burdanbiri12 (52 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 834 göst.
20 Mart 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
41 cevap 1,595 göst.
15 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Huzunlu_poncik (126 puan) tarafından soruldu

377,949 soru

11,312,799 cevap

34,746 kullanıcı

...