0 oy
496 göst.
Aile kategorisinde (886 puan) tarafından
Herkese hayırlı aksamlar kzlar  eşimin kuzeninin  düğünu vardı görümcem bursadan geldi neyse 1 hafta burda kalcak yani kalıyordu,  iki üç gün sonra gidiyor düğünü yaptik flan hazir buradayken annenlerede gidelim dedi tamam dedim annemlere giderken kayinpederimin arabası,  bozuktu  tabi ben kaynanama gidince öğrendim bozuk olduğunu kaynimnda arabasi var kaynanam, ogluna oglum bzi bırakırsn dedi , dedi başta ben bırakamam anne , işim var parasını verim , taksiyle gidin flan dedi, oda yok bırakırsam eger alamam dedi, bende dedim Anne , babam bizim bırakır olmadi kardesim bırakır dedim , yok dedi elmi bizi bırakıcak o lafı bna cok dokundu dedim niye el diyorsun , bizimkiler elmi oluyor,  flan neyse kaynım ben görümcem gidiyoruz,  arabada yer yoktu eltim gelemdi o zaten bi gün,  kayananmlarda ,kalmıştı neyse arabayla giderken kayananm Annemlerin orasi için burası hiç gelimiyor mağlubiyet bölgesi flan demişti bende görümcem yanimda bir dedim elin evi 2 mahrumiyet bölgesi diye söylenip duruyor flan görümcem güldü ama anladı bozulduğumu ogun oturduk flan burda kaynanamlarn akrabası var benle eltimin oturduğu yerde oturuyor eltim aramış kaynanmi bizz nefizelre oturmaya gidicez demiş ama hiç hazırlanın benim icin onada ,haber, ver hazırlansn flan dememiş bende eltime boşver abla o kiziyla gitsin ben gitmiycem zaten dedim ki duşa kabini flan camasir suladim onlar geldiğinde bekletiyordm zaten kaynanam çaldı kapıyı sen gelmiyecekmsn dedi yok dedim benim işlerim var eltim tabi kaçırmaz hemen bna merdivenden gelmiyecekmsn dedi yok dedim abla isim var gerek yok dedim ya kayananm ağzının ucuyla çağırdı ve gideceğimiz yer yarim saatlik yürüme yolu eltiminkiler büyük gorumceminde oyle 13 yaşında eltiminkide biri 7 biri 11 yaşında benimkiler biri 3 buçuk diğeri bir buçuk yaşında  bende o yüzden rahat edemem diyede gitmek istemedim eşime anlattım iyi yapmışsın boşver dedi ve kaynanamin son dakika çağırması hoş olmadi lutfen kendinizi benim yerime koyarak cevap vermenizi istiorum teşekkür ederim. 

6 Cevaplar

+1 oy
(448 puan) tarafından
Valla okumaya üşendim 
-Reklam-
0 oy
(42 puan) tarafından
Ben duyunlere gitmiyom qaynanam cox soyleniyor basqalarinin gelinleri gidiyor sen gitmiyordun ben ona demisdim düğüne gitmem diye boylece biz karı koca gitmiyoruz kim kuserse küssün cnm 
0 oy
(548 puan) tarafından
Laf olsun diye çağırmış zaten canım gelmeyecegini bile bile iyikide yüzsüz gibi gitmemişsin ben olsam bundan sonra eşimle bı çay  içer gelirim arama mesafe koyarim
(886 puan) tarafından
Kesinlikle öyle düşünüyorum
0 oy
tarafından
Konu uzun, hayat kısa. Okuyamam.
0 oy
(886 puan) tarafından
Kızlar fikir veririmisnz 
0 oy
(503 puan) tarafından
Böyle şeyler benim basimada çok gelmiş yinede gitmişim

Sonra aklim başıma geldi bir daha öyle yapsalar gitmem