+1 oy
918 göst.
Aile kategorisinde (886 puan) tarafından
Gerçekten ağlayarak yazıyorum görümcem burdq düğünden dolayı bi kaç gündür biz aile binasindayz k.validem yarim saatlik uzaklıkta neyse dun oturmaya gidilcekti ben gitmedim buraya geldi kaynanam ağzının ucuyla gelcekmsin dedi yok dedim gitmedim...  daha zaman bi yere gidileceği zaman saatler öncesinden soylerlerdi bende dedim eltime niye yeni söylüyorlar flan neyse kayananm geldi dun gelmiyecekmsn yok dedim kizi o eltim gittiler iyikide gitmedim benim çocuklarım küçük oğlum var peşpeşe iki oğlum biri üç buçuk biri 1 buçuk eltiminkiler büyük keza görümcemnde öyle gidicegmz yer yarim saattlik uzaklıkta yürüyerek kaynanam kapıyı çaldığında ben banyolarımı cifliyordm neyse onlar gittiler bu gün annemle konuşuyordum kuzenimn çocuğunda karaciğer yetmezliği varmis aradım hemen kiz nasil ağlıyor içli içli tuttum aglamamak için kendimi daha sonra eltim aradi herkes üstte tabi gel kahve içelim diye durumu anlattim dedim morelim bozuk siz icin gel dedi gitmez olaydm yerin dibine gectim ne kaynanam ne görümcem yüzüme bile bakmadilar kahve resmek yumruk gibi oturdu ya insan bari bi geçmiş olsun der bunun öncesi problemimiz yoktu sirf oturmaya gitmedim diye böyle yaptılar hiç benle muhattap olan yok sonra esim geldi dedim umuttepe yakinmi bize marmaray gidermi teyzemn çocuğunda bu bu çıkmış diye oda ilgilenmedi gecti onlarla muhabbet etti dayanamadım kalktm bende dedim merdiven silicem sen çocukları alir inersin görümcem kac gündür burda eltim tabi dört dörtlük hizmet ediyor sirf yaranma icin o kadar koyduki yaptıkları hareket siz olsanız naparsiniz bu davranış karşısında eltim cook uyanık onlarin yanında olur her zaman artik hiçbiriyle konusmak bile istemiyorum kuzenimn bebeği daha 3 aylik arkdaslar onun icinde dua edermsnz birtek yukarda eltim sordu dedim soranda saolsun sormayanda esim ben uzak durmama rağmen oturdu onlarla muhabbet etti dayanamadım bende orda durmaya görümcem bursadan geldi bu arada.. düğün icin cok kafasi karışanlar bi onceki postuma bakıpta yorum yapabilir içimi döktüm allah razı olsun. 

11 Cevaplar

+1 oy
(2,062 puan) tarafından
Bu kadar ailelerle içiçe olmayin. Mesafe ❣️
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Bir ben var benim içinde birde içimde var bende benlik olan içim birde dışında ben var benden
(13,824 puan) tarafından
Uaaaa sen gene mi burdasin dokturmussunn ahahahah
tarafından
Hahahahahah vayyy anasinii döktürmüş döktürmüş beynim eror verdii sjsjjss
tarafından
En komigide bazıları yazdığım saçma şeyleri anlamlı sanıyor :):)
tarafından
Jajahahaha güneş geçiyor kafalarına♡
(13,824 puan) tarafından
Puhahahah ben hala dunkuni anlamamistim.mesela ahahahah
tarafından
Kiz o r yi çıkar işte tamam ... İndim dereye sildim supurdum sirkildim çıktım
(13,824 puan) tarafından
Allah seniiiii :))) beynim yanikti ne posttu ammma konusuldu :
tarafından
Hangi postt
tarafından
Ooo sen kaçırdın mi kız olayları birisi adetliyken cinsel ilişkiye girmiş kocasıyla :) banyoda :) günah mı mi dedi başka bişey mi hatirlamiyorum dayanamıyorum falan dedi
tarafından
Hahahha beklenir kizz burda biz neler gördük neler
0 oy
(230 puan) tarafından
Hiç bisiy anlamadım canım..çok karışık yazmışsın 
(886 puan) tarafından
Rica etsem bi önceki postuma bakarmsn
0 oy
tarafından
Rabbım sabır versin insallah
tarafından
Sabrına zaman dondurdugum
tarafından
Ooo aşkitoşkooo gelmiş sefa getirmişş iltifatlarindaa cann bulduğum sjsj
tarafından
Aşkım koydeyim çok giremim ya beynim kanal 7 oldu kalbim hala senin ama
tarafından
Ne guzell yaa keşke bende köye gitsem kafa dagitsam kalbin her zmn benimdir enişte kızmaz dimii ☺️☺️
tarafından
Ona ciğerim yeter :)
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Valla canım eşim 12 kardeş hepsinin evi aynı yerde en sonunda eşimle konuştum iş içinde tabiki başka bir şehirdeyiz evimi bıraktım kiraya geldim ama en azından huzurum var 
0 oy
(2,366 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun insalahh Rabbım kimsenin başına vermesin, onlarda nasıl insanmış öyle insan Bi geçmiş olsun der ya kimse eolsa uzulur
0 oy
(1,060 puan) tarafından
Eşin oturur canım muhabbet eder amaa sana da destek olması lazımdı çok geçmiş olsun bu arada karaciğer kendini yenileyebilen bi organ iyileşir inşallah bir an önce 
0 oy
tarafından
Ne kadar uzak okadar iyi boşver cok samimi olma 
0 oy
(8,245 puan) tarafından
Canım ama oraya gorumcenler gittikten sonra gidebilirdin cocugun durumu üzücü ama bende uzaktan gelsem ilgi beklerim her an beraber geçsin isterim bence eltin hürmet gösteriyor sen oyle yorumluyosun.
0 oy
tarafından
Rabbim bebeğe şifalar nasib etsin kıyamam ona cânım benim yâ
0 oy
(4,040 puan) tarafından
Gelmene niye bu kadar takıldılar anlamadım sen de çok inat etmişsin gitmemekte. Bence o kısmı da anlamsız olmuş. Eltin gibi insanlar yaptıkları işten gerçekten fayda görüyorlar mı acaba. Yani gemileri yürüyor mu böyle yapınca. Ben de hiç öyle olamıyorum

İlgili sorular

0 oy
63 cevap 2,486 göst.
9 Eylül 2022 Aile kategorisinde Tazeanne30 (17 puan) tarafından soruldu
+1 oy
50 cevap 2,406 göst.
0 oy
20 cevap 657 göst.
22 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Kuzeybebesi (611 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 1,474 göst.
3 Eylül 2019 Aile kategorisinde GizemAsel (492 puan) tarafından soruldu