0 oy
321 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlar daha once de uyeydim  telefon gidince yeni yeni hesap acmak zorunda kaldim 18 haftalik gebeyim 2 haftadir bebegimin hareketlerini hissediyodum cok cok afedersiniz  ama dun esim  iliski sirasinda  baya hizlandi ve karnima sanci girdi dunden beridir bebegimi hissetmiyorum sertlesmiyo bile bisey olmamistir degilmi hastaneye gitmem gerkiyomu tekrar dn cok afedersiniz ama baska kimseye soramadim bnde burdan sormak zorunda kaldim

2 Cevaplar

0 oy
(149 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Canim merhaba cekinecek bi durum yok biz burdaheeseyi soruyoruz icin rhat etmedyse.bi git ama.bsey olmaz herlde mesela.biraz.tatli ye.uzanbekle olmadi birtane daha ye uzan. Mutlaka vve insllah hssedersn insllah .
tarafından
Ne yaptiysam olmuyo sertlik var ama hareket yok artik korkmaya basladim
tarafından
Bu arada cok tesekkur edrm
(149 puan) tarafından
Rica ederm de ne yaptn hissebldnzmi azda olsabiseyler veya doktora felqm gittnmi ..  ya bazen insan ozellkle bekleyp dnleyncede hareket etmyorlar sankki
tarafından
Su saat oldu hala hissetmedim hani kioirtilar var ama afedersiniz gazimda var bebegim oldugunu dusunmuyorum sag tarafimda atardi hep hareket edince sanki tum vucuduyla deyiyordu karnima
tarafından
Dun geceden beri uyuyamadim dusunmekten uykusuzluktan basim catliycak gibi lutfn dua ette hissedeyim cok korkuyorum
(149 puan) tarafından
Ya ozman mutlaka.bir git belki plesenta ondedir ozmanda hssedmyorsndur rabbim insallah yavrnu sana bagislar icinden dua et .☹️ Ama boyle yani esleri trafndan acmaszca ilskiye.girilen bir suru arkdsm vr boyle.biseye deng gelmedm  belkide cok dnlyorsun suan napti napack diye ondan di insallah ondandir.hssedersn :(
tarafından
Insallah canim esim aslinda oyle zevke duskun biri degil nasil olduysa artik oda cok pisman surekli gidip gelip karnimi oksuyo opuyo ogleye kadar da bekliycem olmadi acile gidicem son care bu yada saglik ocagina kalo atislarini dinlemeye gidicrm cok saol bu arada cvb icin derdimi baska kimseye anlatamazdim
(149 puan) tarafından
Ya nedemek kiyamam ya eslermiz bilmyorlar ne yasadigmizi korkuyorlar.disardan sevmekle yetinyorlar.tbi bebegne asla zarar vermek istemez ama reflex bu eminm birseyyok ya sengit dnlede.rhatla.bence :) canim benim
(149 puan) tarafından
Burdan yaz olurmu benmde icm rhatlasn:)
tarafından
Insallah bi anonce hareket edr de sana yazicam canim tekrar dan cok cok saol ❤❤
(149 puan) tarafından
Nedemek ya :( hepimz anneyz .
tarafından
Canim bebegim az once hareket etti ve ben onu disaridanda gordum cok mutluyum sabahtan beri ilkkez hareket etti esimi bekliyodum hastaneye gitmek icin ama gerek kalmadi
(149 puan) tarafından
Oh skur ya :) uyyormuyduki :) canim benm ya cok sevndm rahatlamissindr dkkat et birdahkne bisey olmazda sen tedbrni al hoscakal
tarafından
Bilmiyorym tembel uyuyodu heralde cok korktum ama sukur hareket etti :)))))
tarafından
Bu arada canim sen kac aylik hamilesin
(149 puan) tarafından
Uyusunda :) bizide korkutmasinlar ben 24+5 oldum canim cok skur snin kacti :)
tarafından
18 canim hayirlisiyla al kucagina canim
(149 puan) tarafından
Aminnn :) gunlwr suanlk gecmek bilmyor bi diyorumki 30 olsam  ozamanda hc gecmyormus zman .
(149 puan) tarafından
İnsallah sende.hayelisiyla bebegni kucana alirsin kizmydi erkekmydi minign
tarafından
Benim minik bir kizim olacak galiba bu hafta net ogrenicrm cunku
(149 puan) tarafından
Benimde minicik bir kzim olcakcok zor gosterdi kendni 22 +4 de ayrntlida.gordm :) ancak . İnsallah gonlndeki neyse o olsn canimm
tarafından
Hadi ya utangacmis desene valla 15 haftaliktim bna kiz dedi bu hafra ayrintilida gozukecek
(149 puan) tarafından
Utangacmi aksimi hircinmi bilemedm ama pozisyon hep ayni yabacak baglyor ya namaz.poxisyonunda:) :)
tarafından
Masallah ❤❤ canim
-Reklam-
0 oy
(465 puan) tarafından
leke fln geldimi bir cikolata ye soluna yat dinlen 
tarafından
Leke falan yok simdilik cikilata da yedim sutte icitm ama hareket yok
(465 puan) tarafından
uzan kalkma cnm korkma bnm de 18 haftada hisediyordum bir ara hareketlerjni hisetmedm 20 haftada net olrk duzeldi
tarafından
Insallah canim saol cvbin icin biraz daha bekliyim olmadi acile gidicem bakarlarsa tabi
(465 puan) tarafından
bakarlar tabi ama alttan baktrma

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 42 göst.
10 Aralık 2023 Diğer kategorisinde 15062022- (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 36 göst.
15 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Duru2121 (406 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 54 göst.
24 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Deflin (547 puan) tarafından soruldu