0 oy
1,668 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (71 puan) tarafından
Ağda olmaya gittiğim yeri değiştirp baska byere gittim fiyayı yarı yaroya uygun die ama ortam öyle leş biyerdi ki bin pişman oldmm sırayla olan rezaletleri yazouorum

1: Kadın işyerinde 2 küçük çocuğuna bakıuo ikiside bebk tm bakması sorun değil ama çocukşsr pis yerde çorapla geziyo annede aynı sekilde ve yerlerde kesilen saçlarls çocuklaron yediği abur cuburlar hep yere dökülmüş

2: ağdaya gelmeden önce cips yedi ve elini yıkamadn ve eldiven takmadan ağdaya aldı genitalimde dahil

3: sedye örtüsünü değişmedi örtü biraz kirliydi ve genitalime sürdüğü aüda çubuğunu bile değişmedi bi sonraki ağda için

4: çocukları hep yaramazlık yağtığı için rahat edemedim çantamı falan yere attılar vebekler annesi bişey demedi

Sizce hijyen konusunda şikayetçi olsam denetime gitseler nasıl olır kızlar tek düşündüğüm konu şu, kocası çalısamıyp evi geçindiren kişi kadın.

E ama madem durumun yok çocuklar niye habire abur cubur yiyo daha 1 yasımda cocuk

Sizce napim şikayet etsem daha dikkatlı olırmu o kadın

23 Cevaplar

+4 oy
(354 puan) tarafından
Zaten ağda ya giderek günaha girmişsin canım 
(7,401 puan) tarafından
Yanliz savunmada daha yanlis. 10 kadindan 7si gunaha giriyor ona baksan demis. 10 kadından 10 uda girse gunah günahtır.  Arkadas  da belki gidiyordur gunah olduğunu bilmiyordur ondan tepki vermis olabilir.
(1,264 puan) tarafından
Ya dik dik konuşmuyorum ki, bende olayın neden dini yanı hemen düşünülüyor diye yazmak istedim. Amacım burada tanımadığım biriyle sabaha kadar bu konu üzerinde tartışmak zaten değil. Mizacıma ters bi kere. Neyse belki de ben yanlış anlayıp, yazdım. Ama orda hemen sanane demen doğru değildi. Zaten konular bu şekilde uzuyor. Sıkıntı yok uzatmıyorum,uzatılacak bir konu değil.
(354 puan) tarafından
Bişey in zaten ilk dini yanı düşünülür. Evet bende zaten durduk yere sanane dedim Nokta!
(12,773 puan) tarafından
Ark haklı günahını düşünü ise oturup evde yapsın gitmek zaten gunah ve yukarda okudum da acıdım gittim demiş bence sorun ark da acımak ALLAHA mahsustur 10 kaidn 7 si günahsa ben o 3 kalan olmak isterim ve herkes de öyle olsun diye düzeltmeye çalisirim herkesin fikri kendine
(354 puan) tarafından
Kesinlikle aynen öyle
-Reklam-
+4 oy
tarafından
Valla kusura bakma ucuz diye gitmissin sağlığını düşünmeden ortamı b.k götüren yerde agdayi yaptirmissin bence ortama takmış olsan agdayi yaptiramazdin orda kadını da uyarirdin senin kadına bı gıcıgın var yüzüne değil arkasından iş cevirceksin
tarafından
+111111111111111111111:)aynen bencede
(774 puan) tarafından
❤ bir de kalp bırakayım artıdan sonra. Aynen katılıyorum.
tarafından
Teşekkürler canlarım beni sizler var ettiniz :D ❤️❤️❤️❤️
+2 oy
(98 puan) tarafından

Durumu yok cocuklari neden aburcubur yiyor ?  

Cok sacma bir cumle olmuş bence. Nasil aldigini neyden kısıp aldigini bilemezsin. Demekki genel olarak hijyen yok. Ama istiyen gider istemiyen gitmez bukadar basit boyle seylerle bence hic ugrasmayin. 

Yada bukadar rahatsiz olduysan uyarsaydin yada kusura Bakmayin yaptirmak istemiyorum diyip cikabilirdin
(71 puan) tarafından
Evet durumu yok ama hergün 1 yasındaki çocuğa 15 20 liralık bakkal ürünü alıyo o parayla coeba içirse soeun yok ama zevkine bu kdr düşkn kadın
(98 puan) tarafından
Bu seni hic ilgilendirmezki. Oraya agda yaptirmaya gitmissin yani cocuguna abur cubur almiş onun bilcegi birsey. Ayrica 15.20 liralik dedigin sey 3 tane sey alsan birsuru para tutuyor zaten. Anlamadim yani  hijyenmi sıkıntı kadinin cocuklarina abur cubur almasimi
Ayrica zevkine duşkun derken cocuklarina abur cubur aliyor olmasi zevkine duşkunmu olmus oluyor. ALLAH  askina hangi cocuk cikolata varken corba tercih eder cocuklar dursun diye oyle yapiyor demekki
(71 puan) tarafından
Ben kadına acıdğm için para kazansn diye gittim oraya ama bu drumu görünce pişman oldum üstüne gijyen komusunda rezilde oldum
(98 puan) tarafından
Birdaha gitmezsin olur biter. Yada cikarken deseydin ben rahatsiz oldum sizin işiniz icin diyorum bir baskasi geldiginde daha farkli tepki verebilir size diye.
tarafından
Sen bence kadına takmissin .
tarafından
hiçbir müşteri berbat hizmet aldığı ÖZELLİKLE hijyen konusunda gösterilen zaafiyeti uyarmak zorunda değildir. direkt gidip şikayet edebilir
tarafından
Etsin ama uyarsın önce ...çok saçma bı yaklaşım .ekmekle bu kadar mı kolay oynanır .belki kadın kendini duzeltcek
tarafından
gıda 1, kişisel bakım 2. bu konularda ben asla taviz vermem. bu arkadaş bugün orda bi hastalık mantar vs kapabilirdi. müessesenin komple denetlenmesi ve zaafiyetlerinin giderilmesi gerek. bunu da bir müşterinin uyarısıyla hiçbir firma falan yapmaz canım ne yazık ki
(98 puan) tarafından
Konu burda uyurmak zorunda olup olmadigi degil zaten vicdani varsa uyarir olur biter. Hersey dort dortluk olmuyor zaten. Yani bukadar kasmaya gerek yok ciksaydi ozaman. Zaten cumleleri hep celiskili hem hijyenik degil diyor hem kadin cocuklarna abur cubur almis diyor ne mana anlamadim
tarafından
Yaptirmasaymis gözleri bunu görmüş ama devam etmiş .şahsen benim midem kabul etmezdi bile ...şikayet ederse etsin.isinin ehli olmayan zaten bu işleri yapmasın .ama önce uyarmasi gerekir benim şahsi fikrim bu.
tarafından
o konuda haklısın. ya hizmet almicaksın ya da aldıysan memnun kalmadıysan gereğini yapcaksın. ben nerden bileyim günaha mı gircen tövbe haşa günahı yazan eden biz miyiz
tarafından
Hayır hem vicdan yapiyo hemde ne yapsam diye dusunuyo.ben ya söylerdim.soyleyemesemde gitmezdim.gozu goren insan zaten oraya gitmez ...
(98 puan) tarafından
Çok basit. Ya kalkicaksin masadan. Istemiyorum rhaatsiz oldum diceksin. Zaten cok rahatsiz olsaydi kalkardi ben kalkarim yani. Yada cikarken soyliceksin. Birdahada gitmiceksin. Yani ben en cok birde şu abur cubur meselesine takildim
tarafından
o konuda bi şey diyemicem haklısınız. ben de yatmazdım oraya şahsen
tarafından
kadina acidigin icin gitmemissin ki ucuz diye gitmişsin siksyet edeceksin düzelirsr gitmeye devam edeceksin ucuz diye kendin demissin buda etik degil bence
+2 oy
(774 puan) tarafından
Canım madem başta gözlemledin  beğenmedin çıksaydın ordan. Hadi çıkmadın kadına söyle örtüyü değiştirir misin? Ellerini yıkar mısın? Demek çok zor değil. Hem dilini yutyyorsun  karşısında hem sikayet edeyim mi diyorsun.

Sonra çocuklarına  aldıgı seye laflanıyosun. Ya sen günahını sevabını gec de ne kadar insancılım yüreğim ne kadar temiz  diye düşün. Sen kendine çeki düzen ver. Dükkan elbet düzene girer 
(71 puan) tarafından
Dedim örtüyü değişirmisin diye baska örtü yok temiz zaten dedi elinide yıkamadığı ağda sırasında aklıma gelmedi eşdiven takmasınıda istedim elimden kayıyo dedş
+1 oy
tarafından
Bunları kadına söyledin mi uyardın mi yani?
tarafından
hiçbir müşteri berbat hizmet aldığı ÖZELLİKLE hijyen konusunda gösterilen zaafiyeti uyarmak zorunda değildir. direkt gidip şikayet edebilir.
tarafından
Gitsin etsin ozmaan kimse vicdan ayağına yatmasin.bi kural kaide vardır birde işin etik boyutu vardır.kendi ağzıyla diyor arkadaş ,kocası calismiyormus ...belki söylese duzeltcek kendini .ama şikayet ederse mührü yiycek ..bu sizce insanı bı yaklaşım mi .okadar memnun değilsen . ağzını açıp uyaracak kadar ağzın laf yapmıyorsa .arkadan iş çevirir gibi şikayet etmeyecek .edecekse de vicdan kasmayacak burda kocası calismiyo falan filan .sinir bozucu bı durum .ya gitmezsin ya uyarirsin .gidip direk şikayet etmezsin .hangi toplumda yaşıyoruz biz ekmekle oynamak bu kadar mı kolay
tarafından
ben zaten postu açana bi şey bile demek istemiyorum. ben olsam orda ağda bile yaptırmazdım ve direkt şikayet ederdim. benim etiğimin başladığı yerde o müessesenin etiği bitiyor demek ki o şekilde hizmet veriyorsa. kimse de kimsenin ekmeğiyle oynamıyor. salon sahibi o şekilde sözde hizmet vererek kendi ekmeğiyle zaten oynamış çoktan, hijyen farklı bir boyut taviz vermem
tarafından
Herkes ayrı düşünür bu konuda.
(71 puan) tarafından
Açelya bravo
+1 oy
tarafından
Ben şikayet edeyim kadın kendimi düzeltsin ve ben ucuz diye oraya ağdaya devam edeyim demişsin. Tamamen kendi çıkarın için şikayet etmeyi düşünüyorsun. 
+1 oy
tarafından
Parası uygun diye tercih ediyorsun, beğenmediysen ortamı gitmezsin olur biter. Kendin diyorsun kadın ev geçindiriyor bir başına ve 2 çocukla yapmaya çalışıyor bunu. O çocuklara baktırabilecek lüksü olsa yada orayı çekip çevirecek, zaten oda istemez anne olarak o ortamda o şekilde çocuk büyütmeyi ki dediğin duruma getirirsede dükkanını, gittiğin pahalı yerler gibi olur fiyatıda. 

Kendin söyle söyleyebiliyorsan usulunce, söyleyemiyor ve beğenmiyorsanda gitme o zaman. İyiliğine sebep olmaz yokuş yukarı gitmeye çalışan kadının işlerine çomak sokmuş olursun. 
tarafından
++++++++++, ☺️
tarafından
Aldığım en anlamlı + :D  hehehh ❤️
tarafından
Aldığım en güzel iltifat ♥️♥️ heheh
+1 oy
(849 puan) tarafından
Çocuğuna aldığı abur cuburdan sanane!!! Kazandığı parayla ister çocuğuna abur cubur alır ister evine erzak alır kimi ilgilendirir ki bu madem pis kadını uyarsaydin normalmis gibi hiç ses etmeden mi çıktın o zaman sende de hata var ben olsam kızardım hatta yaptırmaz çıkardım hijyen konusunda da eğer böyle devam edersen seni şikayet edecem der korkuturdum 
(71 puan) tarafından
İştd küçük yer burası yabancı olsa derim ama diyemedim
+1 oy
(346 puan) tarafından
Burda bize anlatana kadar bunlarin hepsini kadina soyleseydin daha iyi olurdu 
0 oy
(901 puan) tarafından
Karışma sen cnm rahatsız oldıysan gitmezsin kul hakkı alma istemeden
tarafından
parasını aldığı işi afedersin b*k gibi yapan kişi kul hakkına giriyor asıl. bence şikayet edilmesi bu düzene dur demesi Allahın gözünde daha hoş bir davranış olur.
tarafından
Baska yere gitsen 2 kati para odiyceksin burayi bi sikayet ediyim de kendine ceki duzen versin tekrar buraya devam ederim bsey olmamis gbi mi diyosun
tarafından
bende oyle anladım
tarafından
Orasida diğer yerler gibi olsa zaten yarı fiyata olmazdı ki kendine çeki düzen verse zaten oda parayı artırır
(843 puan) tarafından
Kalkıp gitseydin ya canm iğrenç ya kim bilir aynı çubuk kaç kişiye değiyo mantar olur siğil olur allah korusun
0 oy
(1,472 puan) tarafından
Kız gittiğin yer nerde benim burdaki yeri tarif etmişsin resmen ben olsam o elleriyle bana asla yaklaşamazdı onu rezil ederdim orda ve öyle kuaföre asla gidipte ağda yaptırmam 
(71 puan) tarafından
Ucuz diye gittik napalım
(1,472 puan) tarafından
Jilete vururum yine gitmem şahsi düşüncem canım tercih meselesi tabi ki
0 oy
(349 puan) tarafından
Hangı sehır ya merak ettım
0 oy
(1,353 puan) tarafından
Bir daha gitmezsin olur biter bence karışma o kadin demekki o çocuğu orda tutmak zorunda ekstradan fiyatin yari yariya ucuz olma sebebi zatrn anladigim kadariyla tek kullanimlik olmasi gereken urunleri birçok  defa kullanmasi maliyet düşüyor fiyat düşüyor 
0 oy
(7,401 puan) tarafından

Kuaförü uyar bidaha gelmiceni soyle gitmede. Belki herzaman oyle olmuyordur canim bazen hersey ust uste gelir. Sen guzelce uyar. Boyle devam ederseniz musteri kaybederseniz falan diye. Sikayet isine girme derim :blink:

0 oy
(2,423 puan) tarafından
Kadın tek başına çalışıp bide iki çocuk bakıyo aynı anda orda bide evine ekmek götürüyo  diyosun demekki yetisemiyo gitmemek senin tercihin. Ama şikayet etmemelisin 
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Eee sen bu durumda neden orada ağda yaptirdin?

Hadi yaptirdin örtüyü neden değiştirmesin?

Ellerini yıkamasını neden istemedin?

Enfeksiyon kapmazsan iyidir.. 
0 oy
(1,422 puan) tarafından
Canm yapman gerekeni basta yapmamissin sen madem ortuyu kirli gordun nie oturdun oraya hele.cubuk degistirmemesine nasil.izin verdin sikayet etme bence bana darilma ama hata sende ne die gidiosn oyle bi yere
0 oy
(1,424 puan) tarafından
Ay onları görerek nasıl  ayda oldun yaaaa 
0 oy
(98 puan) tarafından
Bunları yaparken neden sessiz kaldın 
0 oy
tarafından
keske kendin uyarsaydin

wvet cok kotu ama kuaforde bi tanıdığımız cocuk bskti zor gerçekten hijyen evindede aynıdır o pis demekki 

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 662 göst.
17 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Berf (6,360 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 391 göst.
13 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Yonca00 (671 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 574 göst.
30 Ağustos 2019 Aile kategorisinde Mucizemi Bekliyorum (835 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 443 göst.

374,572 soru

11,203,223 cevap

34,502 kullanıcı

...