0 oy
937 göst.
Diğer kategorisinde (5,436 puan) tarafından

Ya 2. 'ye hamisim eşim.oglumdada aynıydı smdi De..  karnıma hiç dokunmuyor sinirim bozuluyor zorla koymaya çalışıyorum koymuyor :ermm:

15 Cevaplar

0 oy
(643 puan) tarafından
Nedeni neymiş neden koymuyor karnına
(5,436 puan) tarafından
Azıcık odun bazı konularda baglanmaktan korkuyor galiba doğunca okşarım diyor
-Reklam-
0 oy
(4,725 puan) tarafından
Doğunca ilgisi nasıl? Ilgileniyorsa bence bu dönemde hiç canını sıkma 
(5,436 puan) tarafından
Çok seviyor oğlumuzu ilgileniyo. bazen küçücük okşuyor karnimi ama hareketini hissetmek istemiyor galiba
0 oy
(1,517 puan) tarafından
Canım erkeklerin hepsi aynı ya benimkide sadece son zmnlar da zorla koydura koydura biraz koyuyordu kendi kendine o kadar hiç koymazlar babalık duyguları yok doğunca da ilk zmnlar. Öyleymis biraz buyudukten sonra sevmeleri geliyor. 
(5,436 puan) tarafından
Benimki doğduğu gün ilgilenmeye başladı paşamla, ama hamilelik döneminde yok anam dokunmuyor adam keçi merak etmiyonmu diyom çok güzel bi duygu diyom senin karninda tabi güzel benim elime dokuncak diyo
(1,517 puan) tarafından
Bizimkide derdi ki nasıl heyecan yapıyim senin içinde yasiyor ben doğmadan anlamam doğdu yok baba demeden anlamam 3 aylık oldu gülücükler saçıyor diye eline alıp seviyor bunlar odun odun. Hamilikte hele hiç bekleme birçoğu şanslı ilgili babalar var ama bizimki hiç ilgi ekstra vs yok
(5,436 puan) tarafından
Yalniz değilmişim en azından gel azıcık sarilak:D
(1,517 puan) tarafından
:D biz sarılırken arkalarimizdan kocalarimizi yumruklayalim :D hala bile sinir gıcık oluyorum ya
(5,436 puan) tarafından
Olur cnm yumrukluyalim uyar bana :D
0 oy
(2,104 puan) tarafından
Benimkide aynii dogsun oyle severim diyo he disari cikarken eve geldgnde göbüsü oper ama sevmez gelipte:)
(5,436 puan) tarafından
Oda degisikmis:D benimki küçücük okşuyor takılıyor abdurrahman nasıl diyor cinsiyet dahi belirsiz daha 21 haftalik olduk. Ama hareketini hissetmek istemiyor
(2,104 puan) tarafından
Benimkinin babasi yokya belkide farkli hissediyodur die bse demiyorum ama yani eve grerken cikarken öper benimkide 18+6 yuksek ihtimal kiz dediler carsamba kontrolumz var bakalm  ;)
(5,436 puan) tarafından
Hayırlısı olsun cnm kız erkek sağlıklı olsunlarda. Babası vefatmi etti yoksa ben gibi babası yaşarken ölmüş gibimi :/
(2,104 puan) tarafından
Babasi vefat etmis esim 6 yasindayken aynen saglikli olsun rabbim hayrli evlat versin cinsiyet farketmiyo
(5,436 puan) tarafından
Aynen cnm benim rabbim başımızdan eksik etmesin eşlerimizi..
0 oy
(343 puan) tarafından
Ne için koymuyor ben onu anlamadım babalık duygusumu yok bende hamileyim elini karnıma koyup sonra uyur ben kızıyorum çek ağırlık oluyor diye
(5,436 puan) tarafından
Doğunca sever okşarım diyor oglumuzada öyle yaptı çok sever çok ilgilenir oğlumuzla.
0 oy
(118,473 puan) tarafından
Sinirlenme canim benim esimde oyle elini karnima deydiremiyo neden diyom hadi fazla bastirisan ya bebege bisey olursa diyo olmaz diyom parmak ucuyla dokunuyo erkekler bizim kadar cesaretli degil korkuyolar 
(5,436 puan) tarafından
Benimkinin o şekilde korkusu yok ama hissedip baglanmaktan korkuyor galiba doğunca okşarım severim diyor.
0 oy
(142 puan) tarafından
Benimki benden cok ilgileniyor))her keste farkli tabii esas olan doğunca olan ilgisi
(5,436 puan) tarafından
Öyle kuzum doğunca okşarım severim diyor gerçektende öyle yaptı oglumuzada ama insan istiyor oda dokunsun hissetsin
0 oy
(501 puan) tarafından

Aman huyları batmasın :D benimkide aynı odunun teki arada bi koyar ben seni hissetmiyorum der yatar ayy artık acaba bizmi çok ilgi istiyoruz diye düşünüyorum yok anacim bunlar hiç göstermiyo takma boşver umursamazsan umursaniyorsun

(5,436 puan) tarafından
Bizde değil onlarda anormallik kız tabi ilgi isticez can taşıyoz kolay mi:D
(501 puan) tarafından
:D önceden derdim ne abartıyor bu hamileler diye ay şimdi annelik duygusu bastırdi benimkine diyorum bebeğim doğsun hiç birinizi umursamicam ozaman  siz ilgi gostericeksiniz ama biz tınlamicaz diye
(5,436 puan) tarafından
Aynen ya sınır oluyorum bende :/
0 oy
tarafından
Korkuyo olabilir canim.bende kendim hamile kalana kadar başkalarının karnına falan katiyen dokunamazdim.elim yanlışlıkla değse bile bı tuhaf olurdum
(5,436 puan) tarafından
Yok o şekilde değil korkusu galiba doğmadan baglanmaktan korkuyor bisi olur korkusumu var anlamadım:((
tarafından
Yok kuzum inan sor öyledir yani .ben sanırım hala baskasinin karnına dokunamam .değişik bı ürperti veriyo bana .elim ayağım titriyo .benim eşimde öyle diyordu dokunmazdi o da icim bı tuhaf oluyo derdi. Öpücük kondururdu okadar :)
(5,436 puan) tarafından
Ah ah oda yok benimkinde :D
tarafından
Urkuyo demekki canım işte .bende öyleyim şahsen :)dokunamam hiç degemem bile başkasının karnina
(5,436 puan) tarafından
Allah allah tuhaf :))
tarafından
Ya ben yeni hamileydim .yanımdan koca göbekli kadınlar geçince bı tuhaf olurdum :)bı kendim kendime kötü olmuyordum :)ama göbeğim de pek cikmadi benim :)
(5,436 puan) tarafından
Çıksa aynı olcakmiydin acaba :/ :)
tarafından
Olurdum kuzum .yani kendimde sknti yok :)ama başkasının karnına dokunamam:)
(5,436 puan) tarafından
Herkesin huyu farklı işte:))
0 oy
tarafından
Bazı erkekler öyle boşver kuzum 
(5,436 puan) tarafından
Öylede odun odun yontamadim bi :D
0 oy
tarafından
Odunluk olarak algılama bence bunu .ben hamile kadınlardan gobeklerinden falan korkardım hatta .bı kendimde tuhaf gelmedi .bı irkilme gibi bişey :)
(5,436 puan) tarafından
Yok o şekilde değil korkusu galiba doğmadan baglanmaktan korkuyor bisi olur korkusumu var anlamadım cnm, ama odunlukta var bazı konularda :D
0 oy
(1,422 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Bnm esimde oyleydi ilk zamnlar ben cocuk hakkinda konusmak.istemiyorum canm.dogsun oyle derdi hep baglanmak istemiomus bisy olursa die korkuoms kotu niyetinden degildir canm erkekler daha saglamci olmk istio
(5,436 puan) tarafından
Aynen galiba benim eşimde öyle
0 oy
(149 puan) tarafından
Benim ki de karnima yapismis sanki gercek bebegi seviyor her sbahgiderken opuyor aksam geliyor yarm saat opuyor hc sevmedigm bisey bi iki yaklassn tmamda sappur sppur opuyor sanki gercek bbebek gerci ilk cocugmz ondan olablr blmyormki :(
(5,436 puan) tarafından
Kız tam tersi ya :D
(149 puan) tarafından
:))) ya yok benimkde abartiyor seninki de.zmanla yapr herlde ya:) ama hc yapmasa bende esime.snrlendrdm heralde:)
(5,436 puan) tarafından
Arası olcak deme :))
(149 puan) tarafından
Aynen aynen :)
0 oy
tarafından

ya madem doğduktan sonra seviyor napcan karnına dokunmasını boşveeer :) benimki de ellemiyor. korkuyorum bi yerine zarar veririm dokunmicam diyor ahhah

(5,436 puan) tarafından
Erkekler hep aynı demekki :)

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 599 göst.
24 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Zuhalll (737 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 312 göst.
17 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Musmutlu anne-16 (494 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 527 göst.
9 Eylül 2020 Diğer kategorisinde ❤️prensesingunlugu❤️ (193 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 1,259 göst.
10 Aralık 2019 Aile kategorisinde dilekdemir (2,575 puan) tarafından soruldu

374,577 soru

11,202,876 cevap

34,502 kullanıcı

...