0 oy
191 göst.
Aile kategorisinde (91 puan) tarafından
Eşimle dün sabahtan beri kavgaliyiz sorun şu sabah erkenden alarmı çalıyor beyefendinn 6.7 gibi ama iş te değil biliyorum bayram öncesi hafifledi işi kendi işi ztn bilerek yapıyor sabahtan kalkp akşama kdr boş işler peşinde koşacak onun bunun peşinde yerinde duramiyor yani bende 7 aylık gebeyim bezdim hergun dün sabah yine kaldırmak istedi beni bende hep işe giderken kalkar kahvaltısını hazirlrm ama gebeyim haliyle önemli bişey olmdgnida biliyrm kalkamdm halszdm cagrdi kalkmdm neyse gitmiş bu dışarı geri gelmiş biraz sonra tam geri uyucm yine dürtüyor beni kalk bilmem ne hani işin vardi niye geldn ddm kızlar işi olsa çıkar geri döner mi işte buna kızıyorum boş insanalrn peşinde gezincek akşama kdr gittiği adam uyuyormuş daha geri gelmiş e biz insan dglmyz bende uyuyorum çay kydm dedi e hazırla ozmn bugünde sen ddm halszm ddm hazirlamdi gbi birsuru hakaret laf ben agldm tabi sabah sbh siz olsnz hakaret ısıtıp bişey yapmak gelirmi icinzden neyse gitti beni bu hale getrp akşam üzeri geldj ben daha yemek yemdm bu arda ilacmi içip bişey atyrm agzma yatyrm geri iyice canım skldi yatym bu yüzden geldi sen yemek yemdnmi daha kalk çabuk yine hakaret saçımı başımı yoluyor itiyor kalkıyor ben bayılmak uzerym adam beni böyle kaldyr siz olsnz kalkrmsnz yermsnz böyle kaldırmaya ben gönlümü almanı beklerken geldi daha beter şeyler yaptı sonra gitti geç saatte eve geldi başka odaya geçip yatıyor bide kadın kendi sanki gece karnm agrdi bnm ağlaya ağlaya odamda bı hal oldm gördü umursamadı öldür o ccgu ben sana biliym dyr bide insan olmms çekti odsna gitti agrimi sancmi umursmdn aileme saldırıyor böyle bişey oluncda ara abine söyle yok ara alsn seni kendi hiçbi skntiya gelemiyor kızlar ağrım olsa ağlasam niye agliyon diye beni itip kakiyor baygın olsam ite kalka hakaretler sabah çekms gtms benim hiç halim yok artk mecalim kalmdi uznyrm hep napcam bilmyrm ailemle aram açık bikere gtm kendim geri istdm geldm ailemn yanında da olmuyr az kaldı dogumma ben bu adamla napcgmi ssrdm baya uzun oldu ama kızlar daha neler var sığmayan yazılara analtmm kafayı yedm evin içinde bilmyrm napsam nere gitsem 

3 Cevaplar

0 oy
(852 puan) tarafından
Böyle bir adamdan  niye cocuk yaptın gittim noye geri geldin vallahi bazen anlamıyorum diyorum yazmayı başıma gelir ama yazmadan da duramıyorum bu adam hameyk3n mj değişti belliki itin biri sahip olun seyinizde yapmayın şu çocuğu. Çocuğun olmasaydı basar giderdin çalışırdı ailenden bisey demezdi .aileleri de anlamış değilim zaten 
(91 puan) tarafından
Seviyorm bacım ben o da sevdiğini soylyr bu siniri bile beni düşündüğü icinms hep umursmzlgi vardı ama hamielligimide hiç kaldırmyor anlayış göstermiyor nerden bilcez ki
(7,661 puan) tarafından
Seviyorsun diye mi şiddeti çekiyorsun
(852 puan) tarafından
Yani şimdi bilmeme fazlada yorum yap ak istemiyorum hamile halinle ağrın var ve saçını çekiyor yani sende bn seviyorum diyosun bisey demeye gerek yok ne diyim Allah yardımcın olsun
(91 puan) tarafından
Ya oyle dgl tabiki bu kdr hakaretten itip kalkmdn sonra sevgide biyere kdr oluyr ama bacım gebeyim sonuna geldm ailem kendine yetmyr gitm yapmdm orda da gdck yerim yok sahip cikanm yok napcgmi bilmyrm kolay dgl bosnmk
(7,661 puan) tarafından
Hayır zaten boşan diyemeyiz de onca seye ragmen seviyorum diyince tuhafıma gitti
(91 puan) tarafından
Biz kaçarak evlendik bacm severk yani bazen böyle çekilmez bı adam oluyr bazende ne desem ypyr o yüzden dengemi ssrdm siniride beni dusundgu icinms ama işte o sinir anı cekilemz bı dert oluyr çok çaresiz klyrm
(1,448 puan) tarafından
Kusura bakma ama sende de sorun var sanırım ya da hormonlar sağlık düşünemiyorsun adam sana vuruyor senin adamdan soğumam lazm nasıl seviyorsun?
(91 puan) tarafından
Soğuyorum tabiki bu setlerinden dolayı ama bunca şey oluyor bı taraftan da duzlnce olay bu işte bambaşka biri ama düzelten hep bnm sucluda olan haklida olsm kendi adm atmyr ben buna daynmym duzltnce arayı ne desem ypyr insana dönüyor geri bende anlms dglm hangisi gercek
(7,661 puan) tarafından
Severek evlenen herkes anlaşacak diye bir şey yok ki madem o kadar seviyormus neden siddet uyguluyo seven insan sevdigi kişinin kılına zarar gelsin istemez
(91 puan) tarafından
Çaresiz kaliyom bcm ikiyüzlü bu adam bazen melek bazen böyle dengesiz bir adam hep arayı ben düzeltym ama sorun bu kendi duzeltmsni bilse uzamz bu kdr
(1,448 puan) tarafından
Kiz seven adam vuramaz kıyamaz ki sevgi değil bu sizinki alışkanlık ve malesef alışmış kudurmustan beter olur derler
(91 puan) tarafından
Bende diyorum uzun zmndr yoktu ztn gebe oldgmdan beri barstgmzdan beri hatta şimdide itip kakiyor sdc ama o bile mahfediyor insanı knsp anlsnca kendini haklı çıkaracak bı bahne bulyr her sfrnde bende knym işte napcmi ssrdm
(91 puan) tarafından
Bilmyrm bende dyrm ztn seven böyle yapmz pişman oluyrm diyor hersfrnde sonradan ama bende uzulyrm alisknlkta var tabi brbrmze 2 snee sevglydk 2 sendr evlyz kacark evlndk ailemle olmuyr bu yüzden mahcubum bebegme az kaldı nolcak bilmyrm
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yazıp yazıp sildim,allah belasini versin böyle adamlarin.
(91 puan) tarafından
Birde yasayani düşün kardesm psikolojisi bozuk resmen bide ben deliymsm gbi muamele yapıyor laf anlatmiyrsn
0 oy
(196 puan) tarafından
Çok üzüldüm insan hamile karısına böyle yapmazki insaf insaf.Allaha havsle et.konuş bikere sakin derdini anlat anlamazsa yine aynısını yaparsa boşan bebeğin yazık değilmi sen katlanamıyorsun o sabi nasil dayanıcak o adama 
(91 puan) tarafından
Psikolojisi bozuk gerçekten ama gelde anlat hep haklı ona göre o bikere gelip gnlumu almyr ben böyle beklmkten yrldm ailem desen kendilerine zor yetiyor hamile olmdn gitm bikez geri geldm baya iydk sonra hamile kaldm insan düşünür demi gebe hormonları dgsyr aglamami bile kaldrmyp hakaretler edyr ben hep knsp düzeltym arayı artk napcgmi ssrdm bebeğime de az kaldı
(196 puan) tarafından
Çok zor biliyorum zamanında bende yaşadım onları ama ben hamile kaldım eşim düzeldi bana evine dikkatli oldu kabalık yapmadı doğru ihanet etdi bikeresinde herşeye bedeldi.ama yani böyle iyi baktı.boşan diyoruz ama hiç kolay değil biliyomusun baba evindd misafir gibisin gidiyorum fazlalık olduğumu biliyorum hemen bu eve geri dönüyorum Allah yardımçın olsun

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 334 göst.
0 oy
30 cevap 842 göst.
0 oy
4 cevap 191 göst.
11 Ekim 2022 Aile kategorisinde Priwti (265 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 382 göst.
11 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Berat0606 (1,462 puan) tarafından soruldu

377,975 soru