0 oy
481 göst.
Aile kategorisinde (12 puan) tarafından
Köyde yaşıyoruz kaynanamgilin büyükbaş hayvanları var bağ bahçe işleri . Bizim ev de ahırın hemen aşağısında yemege çağırıyorum ya çaya flaan geliyorlar ama ellerini ayaklarını yıkamadan ahırdan çıktıkları halde üzerlerini falan da değişmiyorlar yeri geldiğinde inek b*okuna idrarına değiyor evde namaz olmaz yani öyle  bu gün de bahceden gelmiş kaynana ayakkabısı toprak dolu ben de yıkamadıydım diyo ne diyim bilemedim sinir oldum ama ters tepki veririm diye sustum. Aşağıda çeşme de yaptırdık yıkasınlar da çıksınlar diye ama yookk ne diyip uyarsbilirim kendisi akıl edemiyo yıkamayı 

9 Cevaplar

+1 oy
(3,010 puan) tarafından
Yorumları okudum da çocuğunda varmış.  Evdeki halıları topla yikamaciya ver. Noldu diye. Olursa yaa sormayın çocuk pis üstüyle eve çıkmış ayaklarına falan ****** pisliği gelmiş. Bende fark etmedim halılarda öyle gezmiş görmedim. Namaz kılıyoruz böyle halılarda namaz kabul olmaz yıkatacam dersin. Belli ki çocuğun elini ayağını yıkamakla olmayacak. Oğlumuzun parası gitmesin diye dikkat ederler belki. 
-Reklam-
0 oy
tarafından

Bugun kaynana gecesı mı :D her post kaynanayla ılgılı

(12 puan) tarafından
Ah şu kaynanalarrr
0 oy
(4,282 puan) tarafından
Esine sole uygun dille esin söylemesini bilir sen söyleyince yanlış anlarlar ne kadar düzgün üslubuna uygun solesende
(4,282 puan) tarafından
Iste o anlar denk geldikce lafı sole çocuğundan yola çık işte çocuğum bole yapiyor ama ben sevmem hoslanmam vs gibi direk değil de dolayli olarak hatirlattikca insallah sana uyum saglar
(12 puan) tarafından
Deniyim bi inşallah işe yarar
(775 puan) tarafından
Sende yemeği yap onların evine götür böylelikle evin batmaz zaten yakinmksta
(12 puan) tarafından
Her zaman da öyle olmuyor ki ben çağırmasam kendileri der yemek hazırla diye
(775 puan) tarafından
Sabah kalk direkt onların evine git yemeği yap köy gel evine
0 oy
tarafından
Sen böyle yazınca aklıma benim annemle babam geldi babam da bazen ahıra giderdi öyle gelir otururdu kızardım ilk de evi süpürdüm bilmem ne diye şimdide keşke yanımda olsalar da inekleri eve soksalar diyorum sakın yanlış anlama gece gece anılarım depreşti gözlerim doldu özledim galiba onları 
(12 puan) tarafından
Allah rahmet eylesin mekanıları cennet olsun
tarafından
Giz tövbe de anam babam yasiyo evlendiğim için ayrı kaldım
(12 puan) tarafından
Tövbe  yanlış anladım keşke yanımda olsalar deyince
0 oy
(1,837 puan) tarafından
Anne namaz kılarken sıkıntı olmasın. Temizlenip de gelin diyebilirsin nazik bir şekilde 
(12 puan) tarafından
Onu anacazım dedi dee işte ne bileyim ya  uyarmayla yapıyolar 50 yaşındaki insan kendi bilmesi lazım
(1,837 puan) tarafından
Belki de inadına yapıyor. Aman pis insanla uğraşmak zor oluyor Allah yardımcın olsun
(12 puan) tarafından
Amiinnn
0 oy
(1,154 puan) tarafından
Yemege cagirirken ustunuzu degisin bir dus alin da bize gelin yemek yiyelim de
(12 puan) tarafından
Şalvar veriyom kaynanaya artık ama el ayak pis olunca yine batıyo yukarda yıkıyor aşağıda varken
(1,154 puan) tarafından
Sen oyle de salvar verme bir dus alin rahatlayin da gelin de havalarda sicak artik de
(12 puan) tarafından
Evleri dibimizde değil arabayla 5 dk sürer de işte onu da yapmazlar desem bile banyo yapmasın ayağını elini yıkasa gene yeter
(1,154 puan) tarafından
Zor bacim ya
0 oy
(437 puan) tarafından
Valla canım eşine soyle uyarsın desem bazen adamların bile hassas donemine denk gelebiliyoruz bence sen direk soyle anne sen ustunun pisligiyle geliyorsun ama bu evde namaz kılınıyor vs vs dök içini gitsin battı balık yan gider valla ben hoşlanmadığım bir durum oldumu dile getirmesemde hareketlerimle belli ediyorum 
(12 puan) tarafından
Eşim anlayışlı çok şükür hak verir bana da ama işte uzakta gelince yaparız dedi bişeyler
0 oy
tarafından
Açık açık soylr namaz olmuyor yerler haram oluyor çıkarken aşağıdaki çeşmede yıka da gel
(12 puan) tarafından
En iyisi bu olacak gibi direk söylemek ben düşüneceğim e onlar düşünsün ama o an diyemiyorum sonra kalıp gidiyo
tarafından
Söylemezsen böyle çok şey sana dert olur canım
(12 puan) tarafından
Aynen öyle valla diyecem artık bi şekilde
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Ewe gelince hadi anne sofra hazır yıka ellerınınde gel de
(12 puan) tarafından
Ellerini yıkıyo ama içerde aşağı da değil gelince direk lavaboda yıkıyo ama ayakkabisı ya toprak dolu oluyo ya saman içeri giriyo oldugu gibi dısarda ayakkabı nin içini falan da dökmüyo
(9,247 puan) tarafından
O onlar icin normal yasam sekli aynı benim dedem 85nyasında hala düzelmedi
(12 puan) tarafından
Öyle de ne bileyim ya insan utanır batacak diye hamileyim bi de rahatsızım biliyorlar evi gücün temizliyorum anlayış yok hiç
(9,247 puan) tarafından
Yok ewet ben duzelecegını dusunmuyotum

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 302 göst.
15 Aralık 2023 Aile kategorisinde Yenibiranne-00 (150 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 218 göst.
25 Eylül 2022 Aile kategorisinde Sevii (45 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 500 göst.
31 Mayıs 2022 Aile kategorisinde egc01 (625 puan) tarafından soruldu