0 oy
230 göst.
Aile kategorisinde (62 puan) tarafından
Merhaba hanımlar eşimin tarafinda torun kız olursa eşimin annesinin adını koymam gerekiyormus böyle birşey varmış ben koymadım eşimde o ismi istemiyodu zaten koymadı aanneside doğumda yanıma geldi ben doğumdan iki hafta önce söylemiştim başka bir isim koyucagimizi biliyorlardı doğumdan sonra eşime bana evde sürat yaptı durmadan isim aysel koyun dedi aysel olmasa annemin adını koyun dedi saçma sapan şeyler tabi eşimde koymiycagimizi söyledi ve ayrıca eşimin babası aradı bunlar köyde oturuyorlar telefonda eşime dediki birdaha yanıma köye gelmeyin siz serefsizsiniz dedi sırf isim için bize böyle dedi bizde konuşmuyoruz onlarla annesi gittiğinden beri siz olsanız naparfiniz böyle bı durumda 

13 Cevaplar

0 oy
(5,715 puan) tarafından
Daha dün görğmcem laf carptı siz annemin adını koymalıudınız dıye  kızın neden kaynanasının adını vermedi dedim 5 ay once kaynanam eşim yasada adını koyadır dedi koyamazdı dedım ozaman derdi gelşn bizi sevmiyor .. bende dedim ozaman adam yerine benş koymuyorsunuz derdim oglunda bu ismi rızam olmadan koysaydı bosanmaya kadar giderdş 

Sana gelşnce cokta takılma eşin bile istememis koymayı 
-Reklam-
0 oy
(180 puan) tarafından
Ne alaka ya her defasında biraz daha çok şaşırıyorum büyükler büyüklüğünü göstersin artık gerçekten evlat benim sizene istediğimizi koyarız küstüyse küstü suçun olsa git özür dile dicem ama ortada suçta yok
0 oy
(626 puan) tarafından
Boşver eşin yanında saçmalıyorlar işte 
0 oy
(614 puan) tarafından
Sen sus karışma otur izle kuzum eşin desin ne dixekse Bi isim yüzünden böyle yapıyorlarsa haktır alalh görür duyar 
0 oy
(795 puan) tarafından
İyi olmus kız kocanda senden yana birak öyle kalsın
0 oy
(48 puan) tarafından
Benim de kayın pederim en küçük oğluna kendi adını vermiş. Şimdi benim oğlum olacak eşime "benim adımı koy " demiş bende inatla gittim kendi babamın adını koydum. Bana ne nışanımda ne de düğünümde hiç bişey yapmadılar arayıp sormadılar bile birşey lazım mı diye. İnat ettim bende koymadım :):)
(320 puan) tarafından
mukemmelsin :)
(48 puan) tarafından
Saol canim :):)
0 oy
(1,559 puan) tarafından
Ben oglum olacağını öğrendim hemen o akşam isim arama telaşına girdiler o olsun bu olsun biz karar verdik dedim değişir fikriniz dedi ben dedim karar verilen isimden başka isim koyarsa bu iş boşanmaya gider karışmaya karışmayacak kimse diye sustular zaten hastanede kimliğe başvurdum ben sordular isim belliyse basvuralım ugrasma diye
0 oy
(125 puan) tarafından
Gerekiyormuş ne? Hangi devirden kalmış antikalar
0 oy
(320 puan) tarafından
isim koymayinca serfsiz mi olunuyormus ne kadar kolaymis valla asla suratilarina bskmayin kendi dogurmuyor o cocugu. bir bebege isim hakki annesinindir baba bile sonradan gelir. ne munasebet ya niye bebegin adi aynisi olsun adet diye milleti kekliyorlar akli sira. ne gidip gelin ne konusun. bir insan evladina ogluna o sekilde konusmaz

torun sevgisinden mahrum kalsinlar kendileri kaybeder. kendi ismi olsa baska bir kulp bulurdu emin ol. bu insanlari memnun edemen ve etme de zaten. 
0 oy
(3,070 puan) tarafından
Valla yani ben taşıyorum sancısını acısını ben çekiyorum uykusuz ben kalıyorum çocuğumun herdeyini ben yapıyorum neymiş onların adiymis çok saçma bir şey ya gorumcemler bir ara dedi bende çocuğunuza koysaydiniz o kadar beğeniyorsunuz dedim sustu kimseninnde hakkı yok karışmaya şuan 20 aylk bir kızım var adında kimseye sormadım eşimle ortaklaşa bulduk Adı ebrar inşallah buyuyuncede adının anlamı gibi hayır sahibi olur 
0 oy
(1,135 puan) tarafından
Eşine helal olsun,o adamı alnından öp başına koy, nerdeyse hiçbir erkek bunu yapmaz 
0 oy
(622 puan) tarafından
Bizim taraftakilerde de ilk torunun adını büyük koyar. Ama bu eskiden gelen bir adet sonuçta yani koymuyorsun diye ne hakla ne akla hizmet ******** diyebiliyor? Karakterlerini belli etmişler iste
0 oy
(1,670 puan) tarafından
Madem serefsizsek birdaha ne ölün ölüme ne şirin dirime  derim kinusmam kocamda konuşsa parçalarım onu

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 132 göst.
20 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Gunesselin9 (548 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 61 göst.
20 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Gunesselin9 (548 puan) tarafından soruldu
+1 oy
15 cevap 334 göst.
23 Mart 2022 Aile kategorisinde Seymaipek (35 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 64 göst.