0 oy
680 göst.
Aile kategorisinde (14 puan) tarafından
Kızlar Geçen hafta özel hastaneye gitmiştim hamileyim Doktor Bir sürü tahlil istedi kansızlık falan var dedi özelde tahliller çok pahalı olduğu için doktor da söyledi Devlet Hastanesi'nde de yaptırabilirsiniz ben de pahalı olduğu için devlette yaptıralım dedim eşime hiç gerek yok burada yapmamıza Çünkü gerçekten Talip çok pahalı muayeneden muayenelerin iki katı daha pahalı Sizin orada nasıl bilmiyorum ama sonra işte bu sabah hastaneye gittik Devlet Hastanesi'ne randevu falan almamıştım randevu falan vermiyorlar zaten işte görüştük gidin kadın doğuma dedi Gittik işte böyle bana bir fiş kesti verdi sonra orada beklemeye başladık çok kalabalıktı sonra o kadar çok beklemeyelim diye yine tekrar gidip sorduk krediler ki yani doktora yine bir sorun isterseniz Sizinki tarihi tek olduğu için Çünkü muayene olmayacak yaparsa zaten yapar Ben de gittim kapıda bekledim biri çıkarsa çalarım diye Sonra işte boş bir yer vardı ayakta duramıyordum oturdum oraya kapıya bayağı yakındı sonra son beri içeriden çıktı başka birileri girdi galiba onu görmedim eşim biraz daha ilerideydi oğlumu kucağındaydı onun sonra eşim bana böyle işaret yaptı kapıyı çalsana gidip baksana diye Ben kalktım kapıyı çalmak için kapıyı çaldım Kapı kapalıydı elimle baktım kapının koluna kapalıydı Sonra eşim tekrar kapıya bak dedi Ben de tekrar kapıya vurdum sonra kapalıydı yanında bir kadın vardı o da kolunu oynattı Kapı kapalıydı Sonra Eşim bana tekrar dedi falan filan ben de bu sefer Sinirlendim Biraz yüksek sesle dedim ki görmüyor musun çaldım kapı kapalı Sonra işte böyle eşim sinirli sinirli bir şey böyle işaret mi işaret yaptı ben de kapıya bu sefer tekrar vurdum kapıyı açtılar sonra doktor bana diyor ki niye kapıya böyle üst üste vuruyorsun Ben de dedim önemli bir şey var ve Kapı açık sandık Doktor da lütfen dışarıda bekleyin dedi hani sert bir tavırla Ben de sonra çıktım oradan eşime baktım ve sinirlendim öyle ilerledim ve eşime dedim ki gel Ben Tahlil falan da yaptırmıyorum gerek yok dedim gidelim dedim böyle sinirli bir şekilde eşim de dur dedi Ben de hayır dedim ilerledim gittim salondan çıktım sonra eşim arkamdan tekrar Seslendi ben onu duymamazlıktan geldim ve ilerledim gittim orada bir yerde oturdum onu bekledim o da geldi bu sefer bana çok kızdı bağırdı çağırdı ben de sinirden tutamadım kendimi hastanenin ortasında gözyaşlarımı tutamadım ağladım Sonra işte arabaya bindik onun yanına oturmadım arkaya oturdum Sonra dedi Gel yemek yiyelim Sonra gideriz tekrar Ben de dedim hayır bir daha gelmiyorum Beni eve götür Sonra işte böyle tartıştık Aslında ben doktora sinirlenmedim Eşim bana insanların arasında davranışlarına sinirlendim Yoksa hiçbir şey yok yani tavrına falan sinirlendim yani Sizce Haksız mıyım Bir de hamileyim zaten çok duygusal oluyorum Çok Kırılgan yazı biraz uzun oldu kusura bakmayın

13 Cevaplar

0 oy
(2,194 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Doktorun tavrı sert olmuş canım ama haklı doktor kadın doğum Altan muyane olan oluyor bazen kadınlar soyunmak zorunda oluyor orda size cevap veremezler isi bitince girersiniz, o kadar kapı çalınıp içeri girilmeye calisilmaz bir yerde oturacaktın numaranız gelince girersin eşin iki de bir tiklat tiklat demesi saçma olmuş gerilmissiniz boşu boşuna ufak tefek kavgalar bunlar canım her ailede olur 
-Reklam-
+4 oy
(1,225 puan) tarafından
Valla isteyen lincleyebilir ama cok bos ve anlamsiz geldi tartisma sebebiniz. Birbirinizi bu kadar basit seyler icin kirmaniz cok anlamsiz
tarafından
Yazmama gerek kalmadı kırmak istemedim cidden ama gerçekten dediğin gibi ya çok takılacak bir şey değil ki bu
(14 puan) tarafından
Ya o kadar çok kalabalıktı ki eşim bana böyle en kolay hareketler yapınca böyle sinirli bakınca insanın arasında benim çok zoruma gitti insanlar eşlerinin orada elini tutuyor insanlar nasıl davranıyor bir an çok sinirlendi bir kendimi tutamadım gerçekten bir saatten fazla ağladım Sonra Eşim benden 15 yaş büyük arabada olan dedim bu kadar küçük biriyle evlendi hala nasıl davranıyorsun
(1,108 puan) tarafından
Hamilelik döneminde olduğun için bu kadar olay uzamış bence :) erkekler sabırsız oluyor beklemek konusunda sende duygusal bir donemdesin sakin olmaya çalış
tarafından
Canım olsun vala herkes öyle disardan göründüğü gibi değil inanki boşver sen dışardakileri küçük bir şey bu takmaya değmez ağlamaya değmez evde tribünü at ve uyar bir daha insanların içinde öyle yapmaması gerektigini
(1,225 puan) tarafından
Tatlim anliyorum kirilmissin ama uzatilcak kadar yani buyutulcek bir konu degilmis. Bos yere bibirinizi uzmussunuz
+1 oy
(2,769 puan) tarafından
Allah aşkına. Konuyu niye bu kadar uzattın. Iki adım attım biraz ilerledim boş yer vardı oturdum sonra geri kalktim yürüdüm kapiyi açtım geri kapattım. 
(14 puan) tarafından
Okumak istemiyorsan okumasaydın geçseydin Allah aşkına başımdan geçen bir olayı size anlattım ve şu an çok üzgün olduğum sizinle dertleşmek istedim yani böyle yorum yapmana gerek yoktu biraz empati kurun
(7,416 puan) tarafından
Seyhan yemin ederim okurken içim şişti eşine acıdım .
(2,769 puan) tarafından
Önemli birşey diye okudum bilseydim bu kadar saçma okumazdım
(2,769 puan) tarafından
Dimi ama begonya hikaye kitabı gbi sonu gelmiyor
(1,108 puan) tarafından
Hahah :D
(7,416 puan) tarafından
Aynen valla kapıyı çalmış bidaha çalmış bidahs çalmış bu ne beee öhhh artık.
(2,769 puan) tarafından
Tamam hormonlardan dolayı olabilir ama tartışma konusu ayrıca saçma. Normalde uzun şeyleri okumam ama bunu okuyasim geldi baygınlık geçirdim
(7,416 puan) tarafından
Kız sorma ne okudum ben dedim şaka gibi:)
(2,769 puan) tarafından
Bastan sona okudunmu:)))
(7,416 puan) tarafından
Okudum efsunlanmış gibi:)))
(2,769 puan) tarafından
Geçmiş olsun:)))
(7,416 puan) tarafından
Sağol bacım sanada ne yaşadık biz:)))
+1 oy
(264 puan) tarafından
Çok afedersin bir kaç saatlik olayı bu kadar uzun anlatmışsın. Başından bir haftalik olay geçse 300 sayfalık roman çıkar. Ben de devlet Hastanesi'ne gidiyorum kapi kapalı ise anla ki içerde hasta var alttan muayene de olabilir. Eşinin yanına gidip içerde hasta varken girilmez demen gerekiyordu. Kapının ağzında bekleyip hasta çıkar çıkmaz içeri girmen gerektirdi.
(2,769 puan) tarafından
Benden sana +
(264 puan) tarafından
Ben hep saatimi bekliyorum deniz cim ama bazen reçete hatası vs oluyor hasta çıkarken recetemi gösterip gelebilir miyim diye soruyorum . Benim de hemşire arkadaşım var bir kere bile kullanmadım bu durumu sıramı bekler girer çıkarım ben de sen gibiyim :)
(264 puan) tarafından
Seyhan benim + yok ama burdan sevgilerimi gönderiyorum :)
(2,769 puan) tarafından
Artidan daha önemli sevgi teşekkür ederim:)
(2,194 puan) tarafından
Onu yaparsim onda haklısın sen muayne olmuşsun sirani bekleyip zaten, reçete duzelttirmek senin hakkın tabikide ona birşey demezler zaten canım
0 oy
tarafından
Ben hamilelik hassaslığı olarak yorumladım.
0 oy
tarafından

• <3yaa canım haklısın. Eşin patafatsızlık yapmış. Ders çıkarır umarım bi daha yapmaz
0 oy
(916 puan) tarafından
Bence normal bir kavga çoğu karı koca arasında olan gerginliklerden
0 oy
(3,721 puan) tarafından
Bunda bişey yok cnm hamilelik hormonları eşin ookdar sert tepki vermemiş boşuna canını sıkmaa 
0 oy
tarafından
Yanı sen baya abartmışsın hastanede de trip atılmaz ki eve gecin evde tartışın 
0 oy
tarafından
Hormonların tavan yapmış 
0 oy
(1,019 puan) tarafından
Şu hastane ortamlarında erkeklerin şu gereksiz sabırsızlık ve agresifliklerine gicik oluyorum yaa sanki biraz fazla bekleseler benimkide öyle bende sevmiyorum beklemeyi tamam ama hastaneyi de yıkamam ya başlarına sağlık ocağına veremiyo musun tahlilleri ben ordan yaptırrdm hamileyken
0 oy
(1,583 puan) tarafından
Sağlık ocağı da yapıyor
0 oy
(6,046 puan) tarafından
Kusura bakma da kapı kapalı bir çaldın iki çaldın hala neden devam ediyorsun çalmaya . Doktor da haklı içeride muayene ediyordur belki bı hasta üzerinde birşey konusuyorlardir. Neden rahatsız ediyorsun ki eşin her çal dediğinde çalmak zorunda da değilsin ki. Tuhafsiniz yemin ederim içerideki hasta ben olsam çıkar cirlarim ya.

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 615 göst.
22 Şubat 2022 Aile kategorisinde Semos (341 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 897 göst.
13 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Miniminnosannesi (44 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 2,383 göst.
0 oy
14 cevap 428 göst.
28 Şubat 2022 Aile kategorisinde Semos (341 puan) tarafından soruldu

374,603 soru

11,204,039 cevap

34,506 kullanıcı

...