0 oy
608 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Ben umredeydim hamile olduğumu da bilmiyordum canım çok fazla zeytinyağlı sarma çekti. Ramazandı.Eşime dedim ki elin Arabistanında nerde bulucam çok canım çekiyor. Sonra akşam kabeye gittik orada Türk teyzeler vardı onlarla konuşurken biri çantasından sarma çıkardı al kızım sen de ye dedi :D Gerçekten çok sevinmiştim. Sizin canınız ilk ne çekti kızlar :) 

28 Cevaplar

0 oy
tarafından

Hamileligimin ilk dönemlerinde esim kavundan bahsetti o kadar canim cekti ki esim gidip almıştı :D baska da biseyi asermedim öyle 

tarafından
O can çekmesi çok farklı bir şey normal bi istek değil böyle insan bağımlı gibi istiyor :)
tarafından
Aynen ya cok guzel bi duygu ama bidaha yasamadim onu:))
tarafından
Ben cilek asermistim kasim ayinda . Neyse ki vardi burdaki manavda
tarafından
Ayy bulunamayacak bisey asermek de zor. Benim yengem kavun asermisti kışın. Her yeri aradik, usaktan bulduk gonderdiler kutahyaliyiz:)
tarafından
Iyi bulabilmissiniz .kavun bulabilmek daha zor
tarafından
Kütahya'nın neresinden canım
tarafından
Merkez canim
-Reklam-
0 oy
(25,225 puan) tarafından

Ayy Allah kabul etsin ne güzel bizede nasip olsun gitmek inşallah. Ben ilk turşu aşerdim şimdi turşu görecek gözüm yok ne nankörüm :D

tarafından
Bende daha sonralarda çok fazla Turşu yedim :)
0 oy
(738 puan) tarafından
Künefeeee ama hamile olduğumdan haberim yoktu bir gece aşırı derecede künefe istedi canım saat çok geçti kalkıp revani yaptım ertesi günde gidip yedim :))(
tarafından
Tatlı çekince erkek olur derler :) cinsiyet belli mi
(738 puan) tarafından
Erkek bebeğim ama onunla alakası yok ilk önce tatlı çekti şimdi ekşi yiyorum tatlıdan çok :)))
tarafından
Afiyet olsun :)
0 oy
tarafından
Hiç bir şeyyyuu:D
tarafından
Ne güzel. Ben Suud da iken canım o kadar çok şey çekiyordu ki uyuyamıyordum. Sonra Türkiyeye dönünce hepsini yedim :)
tarafından
Afiyet olsun canım ❤
0 oy
(2,849 puan) tarafından
Döner çekmişti kac gece ruyamda gordum 
tarafından
Benimde hep rüyalarıma giriyordu canımın çektiği şeyler :(
(2,849 puan) tarafından
Aynen Ilk ruyamda gordum sabah uyandığımda ağzımda dönerin tadı vardi sonra bi ara tatli yemeyen ben hep rüyalarımda baklava gördüm
0 oy
(3,840 puan) tarafından

Şaka gibi hiç yemediğim halde Şırdan çekmişti eşim ve babam arayıp bulmuşlardı :D:D birde portakalı rüyamda görmüştüm onu eserdim başkada yok

tarafından
Yediğine sevindim :) Alakasız şeyleri istiyor insan
0 oy
(5,519 puan) tarafından
Bemde karpuz asermestim sonrada kum
tarafından
Genelde demir eksikliği olanlar kum istiyor varmı kuzum sende
(5,519 puan) tarafından
Ewet war biraz canm
0 oy
(1,472 puan) tarafından

D börek ıspanaklı patatesli istemiştim sağolsun kayınvalidem hemen yaptı kaç tane yediğimi hatırlamıyorum :D

tarafından
Oohh yarasın afiyet olsun :)
(1,472 puan) tarafından
Sağol canım teşekkür ederim :)
0 oy
tarafından

Hiç birşey tek aserdigim parol hapı çiğnemekti asermenin olduğuna inanmazdım ama o hap çiğneme istedi önüme altın pırlantalar serseler değismezdim doktorum kesinlikle çiğneme demişti kafayı yiyecek dereceye gelince eşim iki kat posete sardı o şekilde çiğnedim kesmeyince gizli gizli çiğneyip tükürmustum :D

tarafından
Allah Allah en ilginç bu herhalde :)
0 oy
(659 puan) tarafından
Sımıt ama bulamadık 3 ay sonra yedım marasta fırın sımıdı satan bır yer yok malesef
tarafından
Yaa çok ilginç. Ben İzmirliyim adım başı her yerde var
(659 puan) tarafından
Burda pastane  simidi  var fırun sımıdıyok  malesef ama sukur sımıt dunyası acıkıyo karsı dukkana
0 oy
(1,025 puan) tarafından
Bende hamile olduğumu bilmiyodum rüyamda elma yiyodum ama nasıll tadını alıyodum resmen uykumda uyandım tadı ağzımdaydı elmanın 
tarafından
Hep rüyada görülüyor demek ki bende çok yaşadım :)
0 oy
(53 puan) tarafından
Benim ilk kivi çekmişti eşim getirdi o kivileri nasıl yediğimi bilmiyorum onun tadı halen dilimde diye bilirim :)
tarafından
Afiyet olsun canım :)
0 oy
(2,564 puan) tarafından
Hamileydim bilmiyordum kerenk diye bir ot var kangal gibi onu aşerdim 4 aylık hamileykende ananas aşermiştim 
0 oy
tarafından
Ben çok tatlı aserdim ilk kızımda bunda erik hala bulamadım
0 oy
tarafından

Turp istiyordu canm :Dbol bol turp yedim kizimda 

0 oy
(162 puan) tarafından

Nar çekmişti sabahın 7 siydi eşimi dürttüm yatakta kalk nar istiyorum diye hı hı deyip geri yatmıştı. Sonra gidip aldı. Salatalık çok istemişti. Ha bı de şeftali bir de kadayıf istemişti ne çok istemiş yav maşallah :D

tarafından
Bende öyle sarma, erik, karpuz, üzüm, badem hepsinin de mevsimiydi Allahtan :)
0 oy
tarafından
Cig köfte :)) 
0 oy
tarafından
Koyun yoğurdu istedim ve tesadüfen bulduk hamile olduğumu bilmiyordum 
0 oy
(2,479 puan) tarafından

Sarı kola istedi :)

0 oy
(5,913 puan) tarafından

9 haftaligim daha aseremedim yaaaaa keske asersem :D

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 740 göst.
21 Aralık 2019 Diğer kategorisinde Kerem'in annesi❤ (2,705 puan) tarafından soruldu
+1 oy
52 cevap 337 göst.
17 Eylül 2022 Diğer kategorisinde FilizEymen (6,472 puan) tarafından soruldu
0 oy
44 cevap 970 göst.
21 Şubat 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde sedaa (76 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 499 göst.
21 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Tazeanneaday (2 puan) tarafından soruldu

374,568 soru

11,202,528 cevap

34,499 kullanıcı

...