0 oy
610 göst.
Aile kategorisinde (245 puan) tarafından
Kızlar ben az önce masada uyuyakalmistim kalktım tuvalete gittim görümcem ile kaynanam dedikodumu yapıyorlardı yemin ederim bilmiyodum yediklerimi içtiklerimi konuşuyorlardı sizce gelince ben onun yüzüne vurayım mi yoksa sadece eşime mi soyliyim Allah rızasi için akıl verin eşime mesaj attım ne yapayım

17 Cevaplar

+3 oy
(3,720 puan) tarafından
Geçen post açmıştın kız hep yapıyorlarmış niye ilk defa olmuş da ne yapacağını şaşırmış gibi konuşuyosun
(245 puan) tarafından
Hep dedim hani belki gebeyim dəyişirlər yok anam yok vijdan yok
(3,720 puan) tarafından
Eğer evini ayıramıyosan şikayet edip durma bu sadece kocanın da canını sıkar huzurunu bozar kendinden uzaklaştırırsın
-Reklam-
+1 oy
(7,223 puan) tarafından
Ben olsam önce videoya çeker sonra yaa ee daha napmisim diye odaya girerim videoyuda atarim esime şikayet diye degil kimin ne oldugunu bilsin diye 
0 oy
(3,452 puan) tarafından
Ben böyle şeylerde anında yüzleşme taraftarıyım ama sizin aranizda ki durum nasıl bilmiyorum 
(792 puan) tarafından
Kesinlikle en doğrusu.
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Eşine bile zöylemen sacma 
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Yüzlerine vur kiz ne saklican utansinlar
0 oy
(887 puan) tarafından
Sürekli yaşadığın bir sorun ise direk yüzleş araya zaman girdiğinde olmuyor söyle içinden geçenleri yoksa baş edemezsin 
0 oy
(2,851 puan) tarafından
Ben olsam o dakika üzerlerine gider söylerim 
0 oy
tarafından
Hemen söyle akşam eşine dersen bizi dinliyo gizli gizli derler ya da biz demedik uyduruyo derler belki. Akşam eşin nasıl olsa duyacak.
0 oy
tarafından
Nie duyduğunda cevap vermednki
0 oy
(1,918 puan) tarafından
Asla saklamam gecen kaynanam eltisine anlatiyordu beni bastım bi sıctim agzina gör hic umrum degil asla susmamm
0 oy
(245 puan) tarafından
Gittim dedim yüzüne vurdum şok oldu akşam eşim gelince hepsini tek tek soyliycem dedim citlari çıkmadı
0 oy
(4,391 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun 
0 oy
(12,699 puan) tarafından
Ben benim arkamdan konuştuklarını duysam yüzlerine söylerim canım 
0 oy
tarafından
Ya bacım Allah aşkına bir irinin arkasından konusmayan kaldı mı bunun neyini stres yapıyorsun ki kendine sende bundan sonra yediğini içtiğini onlarla paylaşma .her türlü konuşacak bişey bulurlar ağızlarını dikemezwin hiç hoşuma esinle onlar yüzünden arani açma 
0 oy
(881 puan) tarafından
Aayy benim kaynanacazim da yapmıştı bunu yapacağını bildiğim için telefonun kamerasını açıp uçak moduna aldıktan sonra videoya almıştım kaynanamın bütün söylediklerini kaydetmiştim kaynanama niye söyledin dedim yemin etti söylemedim diye bende açtım bi güzel dinlettim sonra yerin dibine girmişti eşime hemen söylemedim kavga taraftarı asla değilim yarın onlar ıyi olur ben kötü olurum diye cook sonra kaynanam evden ayrıldığında söylemiştim eşime
0 oy
(1,227 puan) tarafından
Ben gider yüzlerine soylerdim.Senin olduğun bir evde senin dedikoduju yapıyorlar eşini bu olaya karıştırma lafini yüzlerine şöyle .
0 oy
(597 puan) tarafından
Bence eşine söyleme ve hiç alınma baktın öyle diyorlar duymamazlıktan gel git mutfakta ne varsa ye habire birşeyler ye hemde onların gözlerine soka soka ye hiç üzme kendini onlar dert yanıp dursunlar : D

İlgili sorular

+1 oy
11 cevap 291 göst.
+1 oy
10 cevap 160 göst.
14 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde dilekrzgr1907 (153 puan) tarafından soruldu
0 oy
69 cevap 1,212 göst.
0 oy
14 cevap 240 göst.
10 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Yeni evli1 (1,629 puan) tarafından soruldu

377,973 soru