0 oy
184 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (1,270 puan) tarafından
Kızlar kızım 14 aylık. 2 aydır falan yemek seçmeye başladı ve kahvaltida hep aynı menüyü yiyor. Bu sizce sorun olur mu alması gereken başka vitaminler olur mu ? Her gün yediği menu şu: patatesli labneli omlet yapıyorum bir yumurta ile. Bir tane salatalık bir dilim ekmek. Ve biraz uzum pekmezine ekmek batırıp yiyorum. Her gün böyle yiyor. Bazen ekmek yerine simit yiyor falan. Ama peynir zeytin domates falan hiçbir şekilde yemiyor tost yapıyorum pankek yapıyorum hiçbir şekilde yemiyor. Bu şekilde hep aynı şeyleri yemesi sorun olur mu sizce ?

8 Cevaplar

0 oy
(3,812 puan) tarafından
Benimki de aynı yumurta yer domates yer zeytin ağzına sürmez pankek sever peynir yemez . Yoğurt asla yemiyor çok yemek seçer uğraşıyorum ama yemiyor hemen çıkarıyor 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Patatesli omleti nasıl yapıyorsun canım 
(1,270 puan) tarafından
Canım patatesleri ayrı bir yerde hasliyorum yarım patatates kadar. Haşlaninca çatalla eziyorum tuz falan atıyorum. Sonra tavaya zeytinyağı biraz labne ve ezdigim patates leri ekleyip yumurta koruyorum çok seviyor
tarafından
Bende yapayım bugün
0 oy
tarafından
Benim oğlum da çok seciyo 14 aylık doğru dürüst kahvaltı yapmiyo zaten zorla biraz yumurta biraz yoğurt bir iki lokma ekmek yiyo
(1,270 puan) tarafından
Valla ne olacak böyle inşallah düzelirler cnm zor böyle
0 oy
tarafından
Sen dua et onu yiyor benimki kahvaltilik hic bisi yemyor bazen gunde tek ogun yer oda zorbela
(1,270 puan) tarafından
Kaç aylık canım. Valla biz de hep sece sece aynı şeyleri yiyoruz öğlen yemeği tarhana çorbası akşam yemeği köfte hep aynı
tarafından
Masallah vala dua et onlari yiyor benimki hic bisi yemyor agzna attigim gibi tukryor cok aciksa yogurt bazende corba 16 aylik artik bezdirmis beni yediresim gelmyor
0 oy
tarafından
Sorun olmazsa başka tatlarda ekle 

Bugünkü menümüz böyleydi bizim 14 aylık oğlum 

İrmik

Yumurta sarısı beyazına alerjisi var 

Bal 

Muz 

İrmiği pişirdim haşladığım yumurtayı ezdim çatalla irmiği ekledim içine bal muz ekledim severek yedi 
0 oy
(1,946 puan) tarafından
Benimkide 22 aylik her sabah yumurta yerdi bazen pankek felan yaparım son 3 gündür onları da yemiyor peynir domates zaten ağzına sürmüyor cocyk kahvalti yapmıyor ya çok seciyor benim oglumda
0 oy
(2,062 puan) tarafından
Bu kadar yese şükrederim 24 olacak ;((

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 301 göst.
0 oy
1 cevap 87 göst.
25 Kasım 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Musab (1,054 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 76 göst.
1 Şubat 2023 Aile kategorisinde gokcee05 (215 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 114 göst.

374,703 soru

11,208,173 cevap

34,512 kullanıcı

...