0 oy
431 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Ay kızlar 20 aylık kızım tezgahın üstündeki  çöpü dökmüş bir hışırtı geldi yemek yiyordum anlamadım bende. geldi oturdu halının üstüne baktım karpuzun kabuğu elinde yicekmis ay çıldırdım halinin üstü hep çöp mutfakta kafayı yicem arkamı donemiyorum birde daha yeni yedi gidip onu almış yine çok seviyor fazlada vermek istemiyorum 

6 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Tezgahın üzerine nasıl çıkmış ? 
tarafından
Çıkmadan almış canım çekmiş nasıl çektiyse bende anlamadim
tarafından
Tövbe yaa :/ çok dikkat etmek lazım ne zaman ne yapacakları belli olmuyor bunların
tarafından
Valla hiç sorma gözünün önünden ayırmaya gelmiyor hiç çöpü çekip dokecegi aklıma gelmezdi
(12,484 puan) tarafından
Benim kuzenimin bi oğlu var 20 aylık oda mutfaktaki çekmeceler tek tek açıp içine girip basamak basamak basıp tezganın üzerine çıkıyor en sonunda çekmecenin altı patladı ;)
tarafından
Benim kız zarar geleceğini bildiği için yapmıyor elini sıkıştırdi bir kaç defa açmıyor daha
-Reklam-
0 oy
tarafından

Çok tatlı çok minnoş :) bnm kızımda bugün üzerine oyuncak dolabını düşürdü çok yaramazlqr çokkk

tarafından
Ay kız insAllah bişey olmamıştır ya valla kafayı yiyorum ben artık Allah'tan öyle dolap yok ama yinede tehlikeli bu çocukların işleri :)
tarafından
Kuzum tuttum hemen bişey olmadı çok şükür oyuncak dolabı dediğim küçük plastik 3 çekmeceli kuzum
tarafından
Doğrudur canım ama bir yeri çarpar çizer felen yüzünü oluyor ya çocuklarin işleri tehlikeli :D
0 oy
tarafından
Yaa yerim maşallah ver kabuğuyla karpuzu yesin
tarafından
Verdim canım zaten ama sürekli istiyor ishal yaparmi acaba hep bezi dolmuş sürekli işemekten :Ddd
0 oy
(2,366 puan) tarafından

Benimki bir buçuk yaşında yedi yirmidort tezgahın üstünde ablasıyla deliriyorum artık demirlere basarak çıkıyor 

image

tarafından
Oha 1 bucukmu
(2,366 puan) tarafından
Evet canım kızım bir buçuk yaşında ama gör inanmassin ablasida öyleydi balkonda düştü müstakil ev ama sesi soluğu cikmadiaglamadi oyun oynamaya gitti çocuk buda öyle hiç banamaiisn demezler ondna diyorum ya gören diyo erkke olsun diye uğraşma bunlar erkekden beterler diye
(4,426 puan) tarafından
O değilde senin ketılın aynısından bende de var "))
tarafından
Kız bune vış Allah sabır versin oy ben görünce kafayı yedim Allah sabır versin kardeş olunca daha kötü oluyor demekki :((
0 oy
(2,795 puan) tarafından
Ay benimkide 20 aylık neler yapıyor şaşırıyorum valla taşın üstünde ne bulsa çekip alıo mutfak masasına çıkıo ne varsa yere atıo bütün kapılar kapalı oturuyoz valla
tarafından
Seninki level atlamış benimkide yavaş yavaş öğreniyor şuan kardeşi yok oyuzden fazla bilmiyor birseyleri
0 oy
(2,699 puan) tarafından
Ben çıldırma seviyesini aştım kahkaha atıyorum artık :Dnafafag
tarafından
Ben de napcagimi şaşırdım artık güzel de konuşuyor aynı :(

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 228 göst.
5 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 353 göst.
26 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 73 göst.
2 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Elif&hanim (5,491 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 176 göst.
26 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,016 soru

11,314,433 cevap

34,754 kullanıcı

...