64 göst.
(100 puan) tarafından

Kızlar Instagram da kuinoa bitki cayinin herkesi baya bı zayiflattigini gördüm yorumlarda da kullananlar bir haftada dört beş kilo verdiklerini soyluyordu bende doğumdan sonra baya bı kilo aldım aranizda bu çayı duyan kullanan falan var mı sipariş verdim bir kutusu 55tl iki kutusu 70 uc kutusu 85t dediler bende uc kutu istedim bir haftada kesin sonuç alirsiniz dediler inşallah  öyledir 

3 Cevaplar

0 oy
(159 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

O tür şeyleri kullanmanı tavsiye etmem canım zamanında ben o hataya düştüm ve hastanelik oldum her yerim şişti kızardı kalp ritim bozukluğu yaptı yemek yedirmedi zayıfladım ama kendime gelince yemesemde verdiğim kilonun iki katını aldım çok zor zamandı 

(100 puan) tarafından
Bnde kullanmcm canım uyardgn için teşekkürler
0 oy
(2,920 puan) tarafından

Kullanma bence. Hiç sağlıklı değil. Böbreklerine zararlı doğumdan sonra bebeğe de sütünle geçer. Zararlı o çaylar. Doktorlar hergün zayıflama çayı diye bişi yok inanmayın diyip duruyor. Kalp krizine kadar bi çok hastalığa Sebeb oluyor. 

(100 puan) tarafından
Baya bı kullanan ve memnun kalan var bilmiyorum ki zayiflayanlari gördükçe şaşırdım kaldım
(2,920 puan) tarafından
İnanma ya çoğu para karşılığı reklamını yapıyor yalandan. Çay zayıflatmaz canım diyet yap spor yap ama çayla bitkiyle olmaz bu işler allah korusun sağlığınızdan oluyorsunuz ya
0 oy
tarafından

Bence güvenme canım çünkü yalan ya onlar evlilikten bir sürü yorumlar yazıyor insan kanıyor ama cok zararlı hem bir hafta da 4 5  kilo ne demek ya

(100 puan) tarafından
Haklisiniz canım düşününce bana da bı saçma geldi

İlgili sorular

2 cevap 70 göst.
2, Eylül, 2 Eymen kuşum (3,707 puan) tarafından soruldu
4 cevap 95 göst.
22, Ağustos, 22 aysenin annesi 125 (160 puan) tarafından soruldu
1 cevap 28 göst.
21, Ağustos, 21 Öykü'mün öykü sü (347 puan) tarafından soruldu
3 cevap 79 göst.

113,481 soru

2,911,830 cevap