0 oy
569 göst.
Diğer kategorisinde (178 puan) tarafından
Simdi karnim burnumda ders çalışmaya calisiyorum kaynanamgilin sorunlarna ragmen sinava kadr evde duralm ddm esim istemedi.sikintidan karnima sanci giriyo karnim tas gibj oldu sıkışıyo luften moral motive edin kizlar artik okulu bitirmem lazim...

10 Cevaplar

+2 oy
(866 puan) tarafından
Evlendn madem niye acele ettin çocuk için sınavda snra düşünürdün olan olmuş senn tercihin ne diyelim sen bakacn çocuğa başkası değil 
-Reklam-
+1 oy
(2,827 puan) tarafından
Tamm evlendin de ne diye hemen çocuk yaptın bunda katnananin ne suçu var anlamadım suçu birilerine atmak için mazaret sadece
(3,419 puan) tarafından
Ben diycektim başlarına cokmediye çocuk yapacaksınız die
(1,777 puan) tarafından
Yada zorla evlendirilmiş değildir herhalde, okuldan sonra evleniriz dese keskin dille bence anlardı
+1 oy
(1,946 puan) tarafından
Kaza ile olmuştur sonuçta kızın okulu var neden ole bisi yapsan bile isteye bilemeyiz bilmeden de yargilamayalim lütfen kadın zaten hamile.Canjm benim Rabbım kolaylık versin bende okulumun son senesinde hamile kaldim ama covid çıktığı için online oldu dersler ole vermiştim nasip işte.Sen takma kaynanani yoksa daha çok strese sokarsın kendini evladının ve kendi sağlığını füsun sınav mı her zaman girilir fazla yorma kendini
(178 puan) tarafından
Sagol canim Allah razi olsun...
+1 oy
(7,659 puan) tarafından
Zorla kolundan tutup nikah masasına filan mı götürdü kaynana yüzünden evlenmek nasıl oluyor
0 oy
(7,220 puan) tarafından
Hadi evlendin çocuk yapmayaydin kiz biter insallah son sene mi
0 oy
(873 puan) tarafından
Bazen hesapsız oluyor çocuk meselesi. Sabret kendın ve cocuk için sinirlenme. Sinirle çalıştığın şeyi de anlamazsın. 
0 oy
(27,336 puan) tarafından

Olan olmuş elden birşey gelmez yoluna hayatına bak

0 oy
tarafından
Okul bitirmek istiyorsun neden hamile kaldın ki
0 oy
(2,512 puan) tarafından
Umarım biran önce biter okulun bebeğinde sağlıkla kucağına alırsın ve işe girer çalışırsın ❤️
(178 puan) tarafından
Amin sagolasın kadının kadına düsman olmadigi bi kac kisi gormek icimi rahatlatti Allah razi olsun
(2,512 puan) tarafından
Ne demek kuzum benim ❤️ kadınlar birlik olabilse kıskanmasa birbirini neler olacak valla da zor
0 oy
(178 puan) tarafından
Kadinin kadina düsman oldugunu gozler onune seren  bir post dqha oldu arkadaslar herkesin hayati planli yurumuyor istedigi gibi gitmiyor. Herseyiniz dort dortluk yolunda gidiyor herkes okudu doktorasini yapti meslek sahibi oldu da bi ben kalmadim iki moral motive istedim yukumluler gibi yargilanmak degil.
(1,777 puan) tarafından
Yargılanma değil kuzumda şu konuda haklılar, belki ailen yoktu evlenmek zorunda kaldın okutsunlar diye, ama okuldan sonra bebek istediğini söyleyebilirdin yada iyice koruyabilirdin, çocuk olduktan sonrada çalışmak zor oluyor biraz büyüsün hayırlısı hakkında

İlgili sorular

0 oy
38 cevap 1,176 göst.
22 Haziran 2020 Aile kategorisinde Esraakbey (28 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 1,492 göst.
10 Şubat 2020 Aile kategorisinde Zeynep3516 (243 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 330 göst.
0 oy
14 cevap 442 göst.
30 Eylül 2023 Aile kategorisinde Tubaka (178 puan) tarafından soruldu