0 oy
1,003 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Ben 5. Sınıfa arkadaşımla okula giderken yanımıza bi hoca gelmişti bizle okula gidiyordu kıştı  ayağı takıldı yere düştü pantolonu yirtildi adam yazık utandi geri döndü gitti arkasına bakmadan  :)))

12 Cevaplar

0 oy
(443 puan) tarafından

Cayi kahveyi cok sekerli icerim otobuste yolculuk yaparken kahve ikram edildi seker istedim tek seker getrdi tekrar istedim yine bi tane almis getrmis dnedim icemedim bi daha istedim bn cok sekerli iciom diye adam sinirlendi gtti bi kase sekeri getrdi hepsini dokim mk dedi :)

(9,652 puan) tarafından
Otobüs diyince aklima geldi otobüste çay servisi yaparken o servisi yapan kişi üzerine kahve dökmüştü sonrada aldı eline pencereyi bacağımı silmeye kalkmıştı..  edepsizzz...
(443 puan) tarafından
Kafasina gecirseydin ya cnm :)
(606 puan) tarafından
Otobuste ekstradan istiyom şekeri belirtiyom valla ne yapayim aci icemiyorum
(443 puan) tarafından
Bnde valla :)))
(606 puan) tarafından
Bide bana diyet verdi doktor neymiş çayi şekersiz bide açik içecekmişim ;)))))
-Reklam-
0 oy
(2,866 puan) tarafından

Kocamın suratını buhar makinesi ile yakmam sanırım :D buhar makinesi ile temizlik yaparken bi anda buhar makinesi tabancası çalışmadı bende eşimi çağırdım gelip baksın diye :D gelince suratına tutup bu çalışmıyor dedim vee bütün kaynar su kocamın suratına fışkırdı :D suratı haşlandı tabi baya Hahahahah :D 

tarafından
Buda. Çok iyiydi bide ben nisanliyken kaynanamgile gelecektim topuklu ayakkabı giydim bi an ayağım takıldı yere serildim sonra gülmekten yarıldım ama;))
(9,652 puan) tarafından
Seni gidi seniii... noldu adamın suratına:D
(2,866 puan) tarafından
Yandı Nolcak :D öptüm büssürü ama geçmedi :D buz filan işte bişiler yaptık da geçti :D
(9,652 puan) tarafından
Iz falan kalmamıştır  inşallah:) affetsin kız temizliğin bile olay :D
 Bu arada buharlı temizleyici nasıl bisi ise yarıyo mu nerelerde kullaniliyo
(2,866 puan) tarafından
Duymadın mı hiç kız koltuk halı perde fanyans heryeri buharla temizliyorsun :) yüksek ısı verdiği için mikroplar da ölüyor mis gibi oluyor heryer bekarken almıştım taa şimdi çok işime yarıyor netten araştır bi sende :D
(9,652 puan) tarafından
Arastiriyim valla duymadım:) temiz oluyo mu peki ?
(2,866 puan) tarafından
Baya canım çoğu zaman yerleri bile onla siliyorum ben
(9,652 puan) tarafından
Kullanması kolay bisi mi ? Anam ben baya isticek şeyler listesi yapmam lazım he kocamdan pratik bisise mutlaka almam lazım:D
(2,866 puan) tarafından
Elektrik süpürgesi gibi aynı canım 5 6 farklı başlıkları var işte her yüzeye uygun onları takıp uyguluyorsun :D en güzel fanyans ve yer temizlerken kolay oluyor ya kimisi pencere pervazı mermeri filan heryeri siliyor onla
(9,652 puan) tarafından
Kız ben bu aleti daha önce neden duymadım neden almadim.. Yarın mutlaka bakicam bi de bu ara kızım supurgeden çok korkuyo evde süpürge actirmiyo eşimle ne yapabiliriz diye düşünüyoduk sanırım bu iyi gelir bize.. ses falan cikariyomu  süpürge gibi
(2,866 puan) tarafından
Hiç sesi yok kız tabancaya basıyorsun buhar üflüyor püfür püfür :D yakıcı ama benim gibi insan üzerinde test etme :D
(9,652 puan) tarafından
:D :)))) :D ben bunu mutlaka araştırıp alicam kuzum çok sağol:* Bu gece cok ufkumu açtın allah razı olsun..
(2,866 puan) tarafından
Araştır canım benim ki arçelik marka onlara da bak bosh filan var onun ki iyi :D he daha neler neler öğrenirsin benden :D çok araştırmacı yapım vardır
(9,652 puan) tarafından
Bırakmam ben artık seni :D ne güzel valla en güzeli bende severim araştırmayı çocuklar oldu olalı tek araştırdığım konu bebek çocuk bakımı sürekli süper dadı videoları izler oldum :D
(2,866 puan) tarafından
Ben faydalı faydasız herşeyi araştırıyorum ya :D çoğu işime yaramasada :D
(9,652 puan) tarafından
Beyni zinde tutmak lazım zaten en güzeli:) araştır bi gün mutlaka işine yarar.. Bende bundan sonra biseyi ilk sana sorucam :D
(2,866 puan) tarafından
Ben bilmiyorsam bilim adamları açıklamamış demek ki dermişim sjsjsjsj :D çok bilmesem de işte az çok kendi çapımızda
(9,652 puan) tarafından
:D daha nolsun yeter.. Su an bebislerden herşeyi bi boşlamış hissettim acil çeki düzen vermem lazım kendime içsel dışsal onarmam lazım:)
(2,866 puan) tarafından
Dış kolay kız Nolcak dert etme :D alt yapı sağlam senin nasıl olsa :D
(9,652 puan) tarafından
2 bebise rağmen hobi edinmem lazım bakım yapmam lazımmm.. bakım yapmayı hobi edinmek en mmantiklisi sanırım:)
(2,866 puan) tarafından
Annelik zor ya neler neler götürüyor bizden valla
(9,652 puan) tarafından
Bir abla şey demişti çok hoşuma gitti : evlat anne karnındayken kanını doğunca canını ölünce malını yer..
(2,866 puan) tarafından
Valla öyle :D
(9,652 puan) tarafından
Kuzum tekrardan sağol:* ben artık uyudum yarın bi sürü şey arastiricam yeni bir gün yeni bir ben :D iyi geceler ♡
0 oy
(7,401 puan) tarafından

Bi kiz arkadasimla yolculuk yapıyor duk uni okurken marastan malatyaya gitmek icin. Ilk defa gidiyoruz Muavine sorduk iste Malatya'nın arapgir ilcesine nasil gidecez diye. Adam bize kizmaya baslamasin mi. Vay yol iz bilmiyosunuz da nie çıktınız. Insan hic gitmedigi yere böyle gidermi.:)) adam utanmasa bizi arabadan atip geri marasa yollucakti. Manyak midir nedir. Sanki ilkokul bebesiyiz anamizdan babamizdan kacip gidiyoz. Yani hem cok komikti hem sinr bozucuydu. ;))))

(493 puan) tarafından
Guldum vallahi :)) cidden hem sinir bozucu hem komikmis:)
(7,401 puan) tarafından
Valla ya aklima geldikçe hem gülüyorum hem sinirleniyorum. Yolculuktan sonrada pesimizi birakmasi binecegimiz dolmuşa kadar bekledi. Ha o siradada hala konusuyordu bize insan bilmediği yola nasil cikar hey Allah im yaa diyee.:D
(493 puan) tarafından
:)) kiz demekki adamcagizin babalik duygulari kabarmis :)) ya bu hikaye bana tanidik geldi ama sanki biri dahami anlatmisti dejavu oldum suan :0
(7,401 puan) tarafından
Kiz gencecik di yasi buyuk olsa anlicam. ;))))  neye ugradigimizi şaşırdık. Bir kerede baska bir  yere gidiyorduk kiz arkadasimla cubuk kraker yiyorduk muavin geldi yemeyin dedi neden dedik yasak mi dedik yok simdi siz onu yere doker ustune basarsiniz Allah etmesin carpiliriz dedi:) sakami yapıyorsun dedik yoo ciddiyim dedi. Hic gulmeden bize ciddi ciddi kizdi :)Galiba benim muavinlerden yana sansim yok :DDD
(493 puan) tarafından
:))) ALLAHim ya :) kiz sen sessiz sakince yolculugunu yap ses etme pıs bir koseye hahahahah :))
0 oy
(9,652 puan) tarafından

1. Sınıftayken 5.inci sınıflardan beni sevmeye gelen bi ablanın üzerine işemiştim:D

(2,866 puan) tarafından
Oha :D nasıl işedin allasen :D
(9,652 puan) tarafından
Kız beni kucağında donduruyodu.. oracıkta dönerken heyacandanmi ne koyverdim gitti
(446 puan) tarafından
:D yarıldımmmmm.mm sjsjsjdjjjj
0 oy
(38 puan) tarafından

Bekarken ananem bize gelmişti kalmaya.ben salonda yatacaktım.ananem benim odamda yatacaktı kardeşimle...neyse ben o gece baya oturdum annemle beraber, bi dizi izlemiştim ve baya da gerilmiştim izlerken  ...sonra gece yarısı odama kıyafet almaya girdim.uyanmasınlar diye ışığı açmadım.tam cekmeceyi acıcakken ananem çığlık atmaya başladı,o çığlık atınca bende korkudan çığlık atmaya başladım:)kardeşim uyandı o da çığlık atmaya başladı.annem geldi o da çığlık atmaya başladı:)en son babam geldi uykudan zıplamış, ne oluyooo diye ,o da avaz avaz bağırmaya başladı adamcağız korkudan.ve bunu yaşarken gecenin bi yarısı,saat 3-4...karanlıkta herkes çığlık çığlığa...en son babam ışığı açtı herkes sustu.babanem aşağıdan koştu ne oluyo ne oldu diye kapıya vurdu kadıncağız:)babam sanmış ki eve hırsız falan girdi birimizi doğradı o kadar ki çığlık atıyoruz:)meğersem ananem rüyasında evine hırsız girdiğini göruyormuş beni görünce çığlık atmış:)bense onın çığlığından şuurumu yıtırdım istemsizce bağırdım...o gece hepimiz için kabus gibiydi gece korkudan uyuyamadım.resmen elim ayağım boşalmıştı korkudan:)ama şimdi her hatırlamada kahkaha atıyoruz:()

(9,652 puan) tarafından
:)) ortalığı birbirine katmışsın he.. bak benimde aklıma şey geldi 5 6 yaşlarındayım gece tuvalet için kalktım koridorda duvarda kendi gölgemi görüp korkup tüm evi başıma toplamıştım ne oldu diye :))
(38 puan) tarafından
Gece ben oldum olası karanlıktan korkardım.namaza başladım korkum gecmişti.namazı aksatınca yıne korkularım başladı.ama evlendiğimden beri yıne korkusuz olmaya başladm çünkü hep yalnızım:)
(9,652 puan) tarafından
Bu kocalar bizim korkularimizi unutturdu :D evlenene kadar korkudan annemle uyudum evlendim evleneli kocamla birlikte uyuduğum  sayilidir
(38 puan) tarafından
Evet bazen diyorum ki çok güçlüyüm sayesinde.:)al bendende o kadar.
0 oy
(161 puan) tarafından

Eşime perde taktırırken merdivene çarpmam ve eşimin düşmesi ben güldükçe o sinir oldu tüm günümü ondan kaçarak geçirdim çünkü onu gördükçe ben gülüyordum ve o deli oluyordu.

(446 puan) tarafından
=D sinirli demekki .
Benim Eşimde öyle. Hatta ben guldukce soverdi.
Ben sessiz sessiz gülüyorum artık.
0 oy
(161 puan) tarafından

Bir anım daha var bekarken evimize hırsızlar girmiş yaz günü olduğu için hepimiz balkonda oturuyorduk ben vc ye gitmek için içeri giderken hırsızla karşılaştım o kadar korkmuşum ki dilim tutulmuş hırsızla da beni görünce hemen kaçtı ben vc ye girdim sonra balkona çıkıp sakin bir şekilde Evde hırsız var dedim ve herkes bana bağırmaya başladı böyle mi söylenir niye bağırmadın diye tabi ben görünce kadar hırsız Her yeri talan etmiş ti 

(9,652 puan) tarafından
Kız buda yapılır mı he :)) tekrar gelmiştir kesin o hırsız size :D
0 oy
(2,047 puan) tarafından
Ayy lise 1.sınıfta erkek matematikci bi hocamız vardı cokta iyi biriydi Allah var, hoca selpak istedi bende hocaya hemen uzatayım diye çantaya bile bakmadan aldım uzattım hocaya sonra elime bi baktım ped :)))   aynı yere koymuşum selpak paketiyle pedi, hoca pede bakıyor ben hocaya nasıl yerin dibine girdim cokta utanmıstım sınıfta da bir sürü kişi... Daha neler var anlatacak da burası sınırlı en komiği bu diye bunu sectim :) 
(2,047 puan) tarafından
Offf tekrar o güne döndüm sen böyle diyince Funda :D
(446 puan) tarafından
:))) demiyeydim keske.bosver boşver. :))) Unut gitsin,
(2,047 puan) tarafından
10 sene olmuş vay bee :)
(446 puan) tarafından
24 25 yasinda misin
(2,047 puan) tarafından
Evet 24 canım
0 oy
(446 puan) tarafından

7 8 yaşlarındayim köydeyiz annemin babaannesi anneannem annem ve ben bir odada kalıyoruz beni gece uyku tutmadi geç yattım pencere açık pencerenin dibinde de somya var ben annemle yatıyorum orda. gıcır gıcır ses geliyor pencereden ben iyice huylandım korktum bir müddet sonra ses kesildi üstümüzde de yaz olduğu için çarşaf var sonra giriş aranın isigi yandı oda kapısınn camindan yansıyor  işığın önünde bir şey belirdi ben korkudan titremeye başladım iyice yatağın ortasına doğru girdim. Bir gölgelik var eğilip eğilip kalkıyor böyle arada bir ses yükselip iniyor cesaretimi topladım o egilip kalkan cisme doğru bir tekme savurdu paldır küldür ses geldi anneannem hemen uyandi annem kalktı ben tabi korkudan duruyorum aynı sonra ışıkları açtılar Megeesem annemin babaannesiymiş kadın namaza kalkmış ve nasıl düştüğünü hala kimse bilmiyor herkes tansiyon sanıyor =D

(9,652 puan) tarafından
Çok fenasın heee :D
(446 puan) tarafından
:))) hala annemin babaannesi tek başına bişey yapmaya kalksın bunu söylerler. :))) Kadında bişi yapamaz.
0 oy
tarafından

Eşimle ilk gecemiz de Erzurum'da deprem oldu ve o an birlikte olacaktık yatak sallandı ve yere dusmustum

(9,652 puan) tarafından
Kaçsan kaçamazsın:D bende dusunurum uygunsuz pozisyondayken  deprem olsa ne yaparım diye.. ne yaptın peki:)
tarafından
Ben ustteydim ordan düştüm zaten :) esimde üstüme güldü bnde çok güldüm .
(446 puan) tarafından
=D Allah ne etmesin. Bidaha üste cikmiyosundur herhalde
tarafından
Öyle olunca guleriz beraber :)) hatırlatır bana :)
(446 puan) tarafından
Ahahahahaaaa :)))
0 oy
(1,219 puan) tarafından

Eşimle çıkarken denizde kucağından düşürmüştü rezil olmuştuk:))) kumsalda görümcemle kuzenim vardı bizi bekliyorlardı tabi deniz suyu hafifletiyor suda aldı kucağına sudan çıkışımızla birden yerde buldum kendimi onların gülmesi ben yerlerde gülüyorum tabi allahtan kabalık değildi onlardan başka gören olmadı:))) daha çokta :)) 

0 oy
(2,849 puan) tarafından

Kaynanama gittiğimizde ben sandalyede otururken sandelyede kırıldı ve yere düştüm eşim de bunu kendi anneme gidince kahkaha atarak attı ve oda sandelyeden düştü ben çok gülmüştüm gülme komşuna gelir başına die 

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 359 göst.
13 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 837 göst.
4 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Elif&hanim (5,492 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 1,105 göst.
0 oy
6 cevap 196 göst.
27 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Elifbn12 (118 puan) tarafından soruldu