0 oy
101 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (326 puan) tarafından
Bayanlar. Pcos hastasıyım bel bölgem ve popo çok afedersiniz aşırı büyüdü safra ameliyatı olmuştum ondan sonra aşırı kilo aldım nasıl vermeliyim ne yapmalıyım bana bir yol çizin ama etkili olsun lütfen ben şu şekilde verdim diye anlatıcak arkadaşlar yazarsanız sevinirim

3 Cevaplar

+1 oy
(4,426 puan) tarafından
Göbek ve popo eritmek için ben altın yoğurt yapıyorum ve limonlu kahve içiyorum faydasını gördüm gerçekten ve yürüyüş yapıyorum mekik cekiyorum 
(326 puan) tarafından
Teşekkür ederim balım kahveye yarın başlarım ama baharatlarım eksik yoğurdu sonra sanırım
(4,426 puan) tarafından
15 gün birini yap 15 gün birini yap yoksa canım
(326 puan) tarafından
Tamam canım o daha iyi olur bnm için
(4,426 puan) tarafından
Aynen birden yüklenmemiş olursun hem ama mutlaka bol su iç zaten kahve susatiyor da sen yinede kendine bir sise al sürekli iç
(326 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim
-Reklam-
+1 oy
tarafından
pcos varsa sporla desteklemen çok önemli çünkü çoğu pcos hastasında insülin direnci de oluyor bu yüzden de kilo verimi biraz yavaş oluyor. Hamurişleri, pirinç, patates gibi nişastalı ürünler ve paketli gıdaları kesersen bir de spor eklersen kesinlikle hızlı şekilde verirsin ve spor şekli yürüyüşten ziyade bisiklet ya da yürüyüş yanına biraz ağırlık çalışma şeklinde olursa daha iyi olur. Suyu söylemeye zaten gerek yok. 
(326 puan) tarafından
Çoook tşek ederim canım benm sıkıntım zaten suuuu hiç içmiyorum :((( bu çok kötü bişey işte
tarafından
Unutuyorsan şu pet şişelere doldur oturduğun yerde yanında tut yudum yudum iç. bittikçe doldur emin ol farketmeden günde baya içmiş olacaksın.
(326 puan) tarafından
Tamam canım teşekkür ederim inna hiç aklıma gelmio
0 oy
(2,244 puan) tarafından
Saldım çayıra mevlam kayıra :D
(326 puan) tarafından
Ya çok güldüm ki ,:))))))

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 400 göst.
0 oy
7 cevap 310 göst.