0 oy
1,195 göst.
Diğer kategorisinde (417 puan) tarafından
Saat 2 de basladim aksam yemegini yapmak icinkiymayi cikardim bebe agliyir emzirdim cozuldu kıyma bebe yine agliyor salladim uyudu tam mutfaga girdim hemen uyandı agliyor emzirdim bu anakucagina koydum sebzeleri buzdolabindan cikardim yikadim agliyor cok kucagimda gezdirdim altini degistirdim emzirdim gazini aldim tek ana kucagı 5 dakka durdu sebzeleri sadece kesebildim tekrar agliyor uyutmaya calistim salliyorum tam daldi komsu kapi caldi uyandi tekrar dondum uyutma cabalari uyudu mutfaga girdim kiymayi harcliyorum derken tekrar aglama sesi krizler krizler aldim kucakta gezdirdim tekrar ana kucagi firin kabina yerlestirmeye calisiyorum tekrar aglama emzir gaz cikar kucakta oyalan salla uyut mutfaga gidip firina surmeye az kaldi ki tekrar agladı afferiiin kizim saat 2 dene beri yemegi yaptiramadan firina surulmemis yemek ile 9 dakika sonra baban isten cikisi ile kapiyi  acicak ve tezgahta çiğ yemek  ve en sonunda suan emzirirken müthiiiiiş bir kaka sesi mesele kakaymış

21 Cevaplar

0 oy
(2,355 puan) tarafından
Su anlatgggni ben bugun yasadim koyuyorum yine aglio kizim 8.5 aylik ywmek olmadi tabi esim gelnce yaptm ama ben sinir kupi kahvalti yPmamis acliktan olmus biri oalrak kendime hazir yemek soyledim srtk napym
(417 puan) tarafından
Vlalla cok iyi anliyorum seni sonuna kadar
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 1,257 göst.
16 Haziran 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
13 cevap 546 göst.
28 Mart 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Elif34 (241 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 119 göst.