0 oy
811 göst.
Aile kategorisinde (3,149 puan) tarafından
Sizin  cok  gitmek istediğiniz ancak gidemediginiz  yere başkası gitse ve size ordan mesaj atsa arasa inat yapıyormuş gibi tepkiniz ne olur 

13 Cevaplar

+2 oy
(638 puan) tarafından
İyiki düşürmüşüm aklına derim :) ben de olmasam oraları göremicektin derim :) 
(6,360 puan) tarafından
Direkt de o zaman ne yapmaya çalıştığının farkındayım ama sökmez bana bunlar de bana nispet yapacagına oranın keyfini çıkarmayı dene
(3,149 puan) tarafından
Kocasız kalasica görümcem öyle nalet ki herşeyi yüzüne söyleyesim var yarın gelsin
(6,360 puan) tarafından
Şükür görümcelrrim o kadar da fena degil ben maynanadan çekenlerdenm :D insan isteöex mi ya abisiyle yengesi gezsin tozsun mutlu olsun ben görümcem ve eşiyle birlşkte çift çift gezmeyi çok seviyorum eşim de öyle
(638 puan) tarafından
Kız öyle beddua etme yazıktır
(3,149 puan) tarafından
Ya kuzum biz boşanalım diye o dua ediyor da benim etmem yalnış mı
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Inat degilde belki oraya gitmek istedigini bildiginden sen aklina geldin
0 oy
tarafından
Cehennemin dibine gitsin der engellerdim umursamazdım hiç ")) ki başıma da geldi benim kendi bacım bile yaptı bana bunu hiç umursamadım amacına ulaşamadı 
0 oy
tarafından
demekki sen sinir ol diye atmis ona o zevki yasatmaz sinir oldugumu belli etmezdim ne guzel gez bizde gidecektik ama vazgectik baska bi yere gitmeye karar verdik gibi konusurdum 
(3,149 puan) tarafından
Ay bu görümcem kuzum ya şeytan tam ne zaman gitse bana inat yapmaya çalışıyor bende ee napayım gittiysen dedim
tarafından
bulmus seni kizdirmanin kolayini ne güzel gezin gezin de belli etme canim benim
0 oy
(2,201 puan) tarafından
Bunu diyen gorumcenmis tabiki masumca demez :))
0 oy
(11 puan) tarafından
Siz sürekli oraya gitmek istediğinizi ona söylediyseniz ve oda bunu biliyorsa bence olabilir 
0 oy
(582 puan) tarafından
Kim olduğuna ve aramdaki ilişki nasıl bir ilişki ona bağlı vereceğim tepki 
0 oy
(3,024 puan) tarafından
Ben oraya gittim cok skldm derim ehehehhe
0 oy
(659 puan) tarafından
Cokta tın derım onu catlatmak ıcın ama octen ıce kendımk yerım
0 oy
(2,032 puan) tarafından
İçimden çok kizarim ama ona asla yansitmam bidahada asla gidecegim.yeri demem
0 oy
(2,931 puan) tarafından
Surekli konuştuğum biriyse bişey demem ama uzak biriyse cok uzatmam lafi he hos derim kisa keserim bi dha hicbiseyi anlatmam
0 oy
(25,224 puan) tarafından

Arayan kişiye göre tepkim değişir, çok samimi arkadaşımsa bişey yapmam hadi ordan hava atma bana beni niye çağırmadı falan derim ama alınmam çok sevdiğime :D sevmediğim sinir olduğum biriyse nispet yaptıgı için gıcık olurum bende onun gidemediği yere gider alamadığını alır hava atarım hahah pek acımasız oldu sanki:D

0 oy
(119,001 puan) tarafından
Gecen hafta esime dedimki 7.kogustaki mucize flimine gidelim fragmani cok begendim tm onumuzdeki hafta sonu bakariz dedi dun kaynana gitmis whatsapp duruma sinema biletiyle kola misir koymus esime derken kaynanada salondaydi yani ben olmasam demesem gidecegi yok sayemde gitti 

İlgili sorular

+1 oy
33 cevap 431 göst.
12 Haziran 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 376 göst.
22 Nisan 2023 Diğer kategorisinde 1Gozbebegimmm (2,802 puan) tarafından soruldu
+2 oy
3 cevap 297 göst.
21 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Nefes09729 (369 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 71 göst.