0 oy
121 göst.
Diğer kategorisinde (1,946 puan) tarafından
Kizlar eşimin arkadasinin eşi doyum yaptı 2 gun önce onlar da oğluma bi takım aldı biraz pahalı birseydi.bu aralar onların aldığı kadar bisi alamayız durumumuz yok ne almalıyız takım felan alsak çok mu kötü olur az mı olur yani

9 Cevaplar

0 oy
(27,311 puan) tarafından
Bütçen neye yetiyorsa onu alırsın her kişi yorgana göre ayağını uzatmalı degilmi fazlasına gücün yetse yaparsın yetmiyorsa olduğu kadarı kâfi dir.
(1,946 puan) tarafından
Acaba içlerinden biz onlara pahali aldık onlar ucuz aldı felan derler mi acaba
(27,311 puan) tarafından
İyi insanlar ise demezler
tarafından
Onu güdecek insanların mutluluğunu paylaşmayın zaten
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bence yemek yap ya daha iyi
(1,946 puan) tarafından
Kiz biraz tuhaf ole her şeyi yemiyor hep dışarıdan yiyorlar yaptığımda yemezlerse çok üzülürüm
tarafından
Hmm bebek için amigurimi oyuncaklardan alabilirsin. çıngıraklıları da var. Organik, home made dersin. Dolap ve gardrops ta satanlar var
0 oy
(1,082 puan) tarafından
Hediyenin azı çoğu ucuzu pahalısı olmaz ki...

Neye bütçe yetiyorsa odur yani.. 
0 oy
tarafından
Bütçene göre al 
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Bütçen neye yetiyorsa onu almalısın hediye bu sonuçta yani ben takılmazdım ama karşıdaki kişiyi de bilemiyorum şimdi bazen burda okuyorum biz görümceme şunu aldık o şunu almış arkadaşıma bunu taktık o az getirmiş işte kaynım çocuğumun doğum gününde sadece bi ayakkabı almış valla şaşırıyorum şimdi karşındaki insanda bunlar gibiyse sıkıntı 
(1,946 puan) tarafından
Ya onların durumları çok iyi hem erkek hem kızın tarafı kuyumcu.Insallah ole düşünmezler valla bütçeye göre bisi alıp verdiğimizde bi kac gün düşünürüm acaba arkamızdan ucuz şey almışlar derler mi :)
tarafından
Sende durumun olunca bişi daha alırsın. Hediyenin zamanı mı olur içimden geldi falan dersin
0 oy
(271 puan) tarafından
Ay ben hediye almisdim normal mağazadan ilerde lafını yapmisdi kaliteli birsey alaana kaliteli alırım diye benim daha çocuğum yok ama insanlar çok saçma senin çocuğunu sayıb seviyorsak bence önemli olan o ya gönlünden ne geçerse onu yap bence
0 oy
tarafından
Çeyrek tak kız 
0 oy
(1,854 puan) tarafından
Bence az olmaz canım yani bebeklerin kıyafetleri çok çabuk kirleniyor kıyafete ihtiyaç oluyor bence güzel takımlardan alabilirsin ben genelde bi tık büyük alıyorum hemen büyüyorlar
0 oy
tarafından
Nasıl bir takım ne kadar pahalı olabilir LCW de uygyn yazlik şeyler var mı ordan al canım 

İlgili sorular

+4 oy
17 cevap 318 göst.
29 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Tunazehra (77 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 352 göst.
17 Aralık 2021 Diğer kategorisinde .SU. (4,911 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 147 göst.
28 Şubat 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sibel akarrr (600 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 470 göst.
14 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Gul kara (291 puan) tarafından soruldu

377,355 soru

11,292,661 cevap

34,711 kullanıcı

...