0 oy
1,574 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
uzun hikayesi olan varmı ailesinden eşinden ne bilim eski sevdiginden çocukluğundan anlatında içinizde kalmasın dinlemeye ihtiyacım var slow şarkı gibi alıp götürsün birazcık.aklimi dertlendim 

13 Cevaplar

0 oy
(118,478 puan) tarafından
Valla yazarimda klavye bozulur o kadar uzun ki 
tarafından
kız anlat yaa aradaa eeee diye meraktan cvp yazasım var valla bekliyom
(118,478 puan) tarafından
Yat uyu kız snr bi ara yazarim ;)))
tarafından
e tmm o zaman :))) ama uyumicam sarj bitsin öyle.uyurum :))))
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kız kim uğraşıp yazacak gece gece :D
tarafından
valla asıl.gece tadı oluyor kız:))) şimdi bebekler uyuduysa yada gazdı sanciydi annelere işkence ettilerse tam zamanı valla :))))
tarafından
Yat uyu kız :D milletin derdi seni mi gerdi hehrhehhe tam yerinde espiri oldu yalnız
tarafından
valla ben dertlendim de dedim belki derdini duyunca derdime imrenirim hiç dusunmeden aklımı başka yerlere vereyim ama olmuyor çocuklar var kulaklık takip slow da dinlenmiyor ki anam
0 oy
tarafından

Geçmişimde yaşadığım çok şeyim var anlatsam herjes üstüme gelicek o yüzden hiçç gerek yok eakileri deşipte can sıkmanın da bi lüzumu yok :(:O 

Geçmişte kalmış gelmiş geçmiş olsun :)

tarafından
burası benim mekanım postumda lince izin vermem:)))) nasıl istersen canım burdayım her zaman dinlerim
0 oy
(5,519 puan) tarafından
Benim war da burda yazmak istemiyorum canim
tarafından
eee evlendin mi peki ne oldu
tarafından
Evet canım beni soruyorsan evlendim 2 çocuğum var çok şükür ki mutluyum en önemlisi de bu ama hiç unutamıyorum anne istemiyorum dediğim gunkeri:(
tarafından
benim kaynanamı da 15yasinda kayinbabama vermişler hem.buyuk hemde dul hiç istememiş ama şimdi yatıp kalkıp haram ediyor herkese hakkını
tarafından
Ayyy nasıl vermişler kız yazık değil mi
tarafından
köy yerinde eski zamanda vermişler işte boyu uzunmuş  bays hala da uzun 178 boyu var düşün 6cocukdan sonra kısalmış hali bu
0 oy
(901 puan) tarafından
Küüçüklügüm karmankarışık geçmişti hep 18 yaşıma gelmek isterdim büyümek için ne alaka ise büyüdüm aşık oldum hemde çok yasak birine yalnış oldugunu bile bile söz geçiremedim kalbime tam 5 yıl sevgiliden öte olduk sevgisiyle büyüdüm benden tam 15 yaş büyüktü sonra akraba oldugu için ayrılma kararı aldım onu benden uzaklaştırmak için unutmak için sevmedigim tanımadığım biriyle evlendim görücü usulü ilk o çok acı çekti çünkü akraba idik bizi gördükçe kahroldu zamanla oda alışıp unuttu beni emin olmasamda artık o aile ortamına girmez oldum eşimde o kişyi çok sever oda onu görüşürler ben ise bin şükür mutluyum şimdi kocamı sevdim alıştım ona 3 çocuk annesiyim şükürler olsun eşimle iyiki evlenmişim 
(901 puan) tarafından
Evli değilde boşanmış biriydi
tarafından
hımmm anneler boşanmış olunca üzülüyor  evet benide biri istemişti sırf yeni boşanmış diye annem kendini paraladı tabi beni sevdiğinden değil millet ne der diye düşündü hep
tarafından
Dediğin gibi iyikide olamamış canim
(901 puan) tarafından
Çok iyiydi kalbi güzel merhametli idi sevmek aşk gibi di
tarafından
çocukluk da var işin içinde daha yaş genç duygular dorukta düşünceler saf temiz ahhh
0 oy
tarafından

Müge anlinin bulduğu cinayet vakaları gibi bir post assagida kalmasına gönlüm razı olmadı heyecan ve adrenalin dolu :)

tarafından
o ne demek anlamadım hiç kiz
tarafından
Az önce yorumlara katıldım canım hani başla post açılınca soru aşağıda kalıyor ya o yüzden yorum yazayım ki yukarıda kalsın demek istedim:)
tarafından
anlayamadım bende :)) sağol canım sende bişey yok demekki
tarafından
Assagida yazdım canım memosun yorumuna:(
0 oy
(320 puan) tarafından

Dur sana yediğim kazığı anlatıyım bak:D

tarafından
bekliyorum :)))
tarafından
Hadi hadi anlattt:)
(320 puan) tarafından
Parmaklarım acıdı al saatlerce okursun hahaha
(320 puan) tarafından
Attım saatlerce okursunuz alın size kazık hahahaja
0 oy
(12,840 puan) tarafından
Ooooo bende ne hikayeler var canım :) 
tarafından
belki bilirsin sistemdil kürsü var ingilizce kaynım orda hoca eltimde inglizce hocası köye gidiyor bizde hastaneye geldikçe yakın diye uğruyoruz umite anadoluya falan
(12,840 puan) tarafından
Bende sütlücede oturuyorum evlenmeden önce yeni bağlarda oturuyordum uçak müzesinin orada :) beklerim kahve içmeye :)
tarafından
ayy cook teşekkür ederim canım inşallah tabi benim ekürim de var önsüz olmaz biz hep beraberiz kaynanam:))))
(12,840 puan) tarafından
O da gelsin benimkinide çağırırız ya da seninkini oraya postalarız :D
tarafından
:)))) ay hiç gulecegim yoktu sabah sabah :)))
0 oy
(2,840 puan) tarafından
1991 yilonda  ankarada dogdum ekim ayiydi  pehpehhh sonraaa 98 yilinda ilk okula basladim 2009 temmuzda evlendim mayis 2010 da anne oldum 2019 hazirada birkez daha anne oldummm :))) camasir bulasik koca cocuklar wc banyo derkennnn yemegi atlamiyimm ömrüm bitttiii lelelelelelel teyteyyy
tarafından
buda iyiydi :)))))
0 oy
(266 puan) tarafından
Ah ah hangisini anlatsam bilemedim :)) ama birinden başlıyim.Üniversite bitmişti 2015 yılının 18ekimde ilkokul arkadaşımla sosyal medyadan konuşmaya başlamıştım.Sonra kpss için dershaneye kaydoldum Ekim de dershaneye gitmeye başladım atanmak için uğraşıuordum.Bu ilkokul arkadaşım buluşalım dedi ders arasında buluştuk falan birbirimizin ruh ikiziydik sanki başlarda.dinlediğimiz müzik sevdiğimiz renkler falan başlarda ortak Noktamız cok gibiydi. BEN onu sevdiğim i söyledim bu oralı olmadı.4yıllık ilişkisi olmuş üniversite de kızlara pek Bi güveni yokmuş kolay sevemiyomş falan.İşte çok sabrettim erkek adamın nazını tribini hakaretini çektim.Bana tipim değilsn diyordu esnaf yanı demiyor gerizekalı diyo sesini yükseltiyordu. Yemege oturuyoruz önce bana de ben garson a derim isteyeceğin şeyi diyordu.sevgili değildik sözde ama sevgili den farksızdık.Ailesiyle sorunu olur dinlerdim.Bana hep benm yanımda sana bakacak kimse yok diye duruyorsun benden iyisini bulsan cekip gidersin. İşte iyi kızsn ama tipim değilsin derdi.Bu 6ay askere gitti geldi tekrar sordum bana karsı bişeyler hissedip hissetmediğim hiçbişey hissetmiyorum benm kalbim yok dedi.bende dogum gününü kutladığm gün eline hediyesini mektubunu verdim yoluma baktım bu baktı elden gidiyorum bende seni seviyorum demeye başladı.Sonra anne babasıyla tanıştım tabi o arada cok yıprattı beni ailesine kızar acısını benden cıkarır arkadasına kızar acısını benden cıkarırdı.Babam istemiyo seni aile yapımız farklı sen kapalısn babamı ikna et VS diyordu.Kendimi ailesine kendisine sevdirmek için cok ugrastm.Annesi cok sevdi babası ise evlilik nişan VS bunların olması taraftarı değildi.BBİLDİĞİN oğluna ben arkandayım tekrar üniversite oku istediğim bölüme git kpss olmuyor üniversite oku demş tutturdu ben üniversite okuyacam.Gerekli gereksiz Bi sürü bahane bulup ayrıldı en son arkadaşlarımla aramı bozuyorsun dedi terk etti.Ben yine gurursuz davrandım yalvardım haksız oldugu halde geri dön dedim kabul etmedi yapıştın sülük gbi cık git defol git hayatımdan dedi.emin misin son kararın mı dedim evet eminim son kararım dedi.Sevmiyp musun dedim sevmiyorum seni dedi.Bak sonu olmayacak Bi yola giriyoruz dedim annesi ile bile konuştum annesi bile cok tartısıyosynus hayırlısı buymuş dedi.Ben artk önüme bakacam dedim ona 3yıl bekledim cabaladım seversin diye ama gördüm ki boşuna imiş dedim.Bu hiç oralı olmadı bile.Hayatıma giren ilk insanla evlenecem bundan sonra yazmayacam sana dedim 2ay 5 sonra sırf kafa dagıtmak için arkadasım aracılığı ile görüştüm biriyle.İlk gördüm dedim ay bu cocuk daha.Sonra sohbet muhabbet edince bana iyi geldiğini hissettim.O günden sonra 2buçuk ay görüştük ilk 1inci ayımzda ona mesaj attm ciddi Bi yola giriyorum haberin olsn diye.bana sie ne yapıyorsan yap bana yazma sevgilim yanımda dedi.işte 2bucuk ay içinde aileler tanıştı :) o kadar hızlı ilerledi ki hiç anlamadım.4aylık iken isteme söz tatlı bir arada oldu.NİŞana 1ay kala malum şahıstan mesaj geldi seni seviyodm ben sana kızgın oldugum için öyle konuştum yüzüğü at geç değil ben istemeye razıyım anne babamı ikna ettm VS dedi annesi de konuştu kızım pişman olmuş sonradan anlamış sevdiğini gel etme yüzüğü at inat ugruna bitirmeyin kendinizi dedi.Hem babası da ikna oldu üniversite yi kazandı okur evlenrsnz biz para yollarz size ev alırz dedi.söz yüzüğünü atın 1hafya sonra istemeye gelelim dedi.Anneme bunu dedim bunlar bu kadar mı gurursuz aklı nerdeymş sen haber ettn umursamadılar bile nişan a 1ay kala olacak iş mi bu dedi.Hele babam fıttırdı resmen.Annem annesi ile konuştu annesi yalvardı oglum gözümün önünde eriyo intihar edecek diye korkuyoruz dedi annem sözlüsü ne yapsın peki o da insan evladı dedi biz haber verdik size ama sizden ses cıkmadı dedi.Annrm son kez cocukla konuş annesiyle konuş engelle dedi tabi ben o sırada nişanlanacağm adama bunları anlatıyorum.Çocukla da son kez konuştum ben mutluyum önüne bak dedin önüme baktım sende önüne bak dedim helalleselm deddim onca sıkıntı yaşadım ama hakkım varsa helal olsun dedim o bana hak helal etmedi senin yüzünden dedi bana.halbuki ben onu annesi gbi hastaneye götürüyordum kötüyüm diyordu koşa koşa gidip destek oluyordum.3yılm için Bi insanı yarı yolda bırakamazdım.Hele ki o insan benim yaralarıma merhem olmuşsa :) rüyama giriyor o şahıs bazen kabus görüyorum senin yüzünden deyip duruyo bilinç altıma işlemiş demekki.Şuan 1yıl içinde tanışıp evlendiğim adamlayım :) 5bucuk aylık oğluşum yolda.Hayatımdaki en dogry karar buydu belki de :)) Bişeyi cok istemek değil hayırlısını istemek lazımmış ben 3yıl boyunca cok istedim olmadı ama hayırlısını istedim oldu çok şükür. Şimdi düşünüyorum sözü bozsa idim ona dönse idi****si uyuz beni kanser edecek biri ile bir ömür nasl geçerdi diye.Halbuki eşim öyle değil benim kusurlarımı kapatan romantik olmasa da düşünceli olan biri.İyiki hayatımda valla her gün şükrediyorum onun varlığına.o olmasa idi ben bu travmaları cok zor atlatırım. Eşimle görüşmeye başladgmda  ezik özgüvebsizdim şimdi şükür özgüven imi geri kazandım. Size kendinizi iyi hissettiren insanlarla  birlikte olun.Hayat çok kısa. Bu arada cok uzun oldu oku bakalım canm şimdiden kolay gelsin :))) 
(266 puan) tarafından
Valla hiç demedim hakkınızı helal edin diye unuttum gittim klişe olsa da :))
tarafından
kişilik bozukluğu yaşamış o alla h dan hayatında değil iyi ki çıkmış karşısına da kendi gibi biri çıkar inşallah:))))
(413 puan) tarafından
Bazi yerleri daha farkli olsada cok benzer bi hikayem var. Su an kızımı salliyorum ayagimda esim yanimda. Cok şükür mutluyum.  Malum şahıslar unutuldu :) Gecmis gecmiste kaldi önümüze bakiyoruz. Yuvamda cok mutluyum. Rabbime binlerce kez şükürler olsun beni o adamdan kurtardigi icin.
(266 puan) tarafından
Asya kuzum valla yine de kötü düşünmüyorum onun hakkında ben mutluyum Allah onu da mutlu etsin. Onun sayesinde iyi olanın değerini biliyorum şuan :)) bana kattugı tek güzel şey bu.Badekuşş Allahm daha da mutlu etsin canm benim :) ki gercekten olmadı diye üzülüp agladığmza şuan sevineceğim aklımın ucuna bile gelmezdi :) evde bir bardak suyu bile annesinden isteyen insandı meyveyi eline alıp da soymaz annesi soysrsa yermş. Öyle Bi adamla aynı evde yaşanmazdı o zaman kuş kadar aklım yokmuş diyorum suan :)))
tarafından
aynen zorluklarla elde ettihimjzin değerini kıymetini biliriz doğru dedin canım
0 oy
(320 puan) tarafından
Benim eşimin çok yakın bir arkadaşı vardı neyse ben tanımıyordum evlendik ben ğurbetteyim hiç kimseyi bilmem dedi arkadaşımın eşi doğum yaptı dedim fırsat bu fırsat iste numarasını arkadaşından hayırlı olsun diyim neyse ben kıza yazdım hayırlı olsun ben işte recebin eşiyim felan neyse ğel zaman ğit zaman biz kızla çok samimi olduk aynı yaştayız zaten kız bir ğün bana ğeldi eşim 24cü calışıyor yok evde dedim akşam bizde kal çok istekliymiş hemen tamam dedi sonra bu ramazan bayramı kayınvalidemğil bize geldi ilk bayram tek ğeçirmiyim diye bayramın 1nci ğünü eşim k. babamı aradı baba duran ğeliyor bak hele eşimi aldatmış napmış yakalamış diye ama ben şok neyse oğlan geldi ğörme ğerek ne küfürler çoçuk tan dna istiyor neyse akşama kadar oğlan bizde oturdu birşey de diyemedik oğlanın ailesi ğeldi dışarıdan yemek masamı kurduk 4 4 ağırladık oğlan beni ailesine övmüş demiş bak recebin de eşi var 4 4 kim der 17 yaşında diye aradan 1 ay ğeçti opal Bi anda eşimle konuşmayı kesti eşime dedim bak bu ya barıştı ya bi kıza takıldı tak memlekete ğideceziğim ğün oğlan pp yi karısını çoçuğunu kendini koyuyor neyse iyi olmul yıkılmasın yuvası dedik kayınvalidemğile bağdayız bana Bi mesaj geldi ben ama kızın aldattığını duydum anında engelledim banane bben senin yediğin bokları söylerimde adamlık bende kalsın bu döktürmüş buna tam ne boku lan yazcaktım beni enğelledi eşimin beyni bulandımı yani benim evliliğim biticekse seninkide bitsin diye bana çamur attı ama allahtan bana ğüven en eşim var asla ğüvenmemeyi öğrendim ondan sonra! 
(266 puan) tarafından
Canım benim bir gün düşman olacagını düşünerek arkadaş olmak gerek malesef insanlar cok nankör
(320 puan) tarafından
Ama nereden bilesin ki işte adamdır dedik sonra sen benim yuvamı yıkmaya çalış birde okadar iyiliğim var ki ona anlatamam
tarafından
Yaa malesef böyle böyle öğreniyoruz güvenmemeyi
(320 puan) tarafından
Kız öğrenmez olaydım ya benim eşim bana inanmayan biri olsaydı ne halt yiyecektim karnımda 1 aylık bebeğim vardı ozman
tarafından
kizzz allah korumuş bu ne böyle valla eşimde bende arkadaş konusunda katıyız gidip gelmemiz yok bize göre değil zaman da kötü zaman valla
tarafından
rabbim.böylelerinin şerrinden azabından korusun ya
tarafından
Aynen canım malesef eskisi gibi değil zaman en iyisi insanın evidir kocasıdur
(320 puan) tarafından
Ya birde düşün hamileyim kayınvalidemğil öğrendi eşimin teyzeleri herkez dolu ama Allah var eşim hiç kimseye birşey dedirtmedi ben diyorum bu kız eşini aldatıyırsa benim eşimin de aklını çalabilirdi kim bilir birde evimde yatırdım aynı odada ya bana birşey yapsaydı eşimin herğünkü verdiği sadakalar korudu bizi
tarafından
herşey beklenir tabi düşünmek lazım önlem almak lazım dikkkat et aman sakın
tarafından
Valla olabilir canım belkide eşine bile göz diyebilir di ne münasebet ne bağı var ki sizde yatabiliyor bu kadar rahat
(320 puan) tarafından
Ondan sonra yook öyle samiyet dedim
tarafından
ben normal.missfir almıyorum evim küçük zaten kaldı ki yatılı kız asla almam neler gördük zamanında ders aldık çok şükür ki eşimde o konuda katı arkadaşı gelmek istedi hanımıyla istemedik biz alışkın değiliz böyle iyi dedik gelmediler :))))
(320 puan) tarafından
Valla bildiğin yattı sabah kalktık eşim geldi evine bıraktık kız eşi dış karakolda yani haftada 1 falan geliyor safra kesesi ağrımış eşi eşimi arıyor ğötür diye lan tam karşısında evinin ananası var 3 erkek kardeşi abileri var babası var yani bide ğurbette bile değil ama biz ğötürliymişiz kıyamet kopardım bende ya benim ğibi olsa hadi Bi nebse benim hiç kimsem yok burda Allah zor durumda bırakmasın ama bunun zor Bi dhrumu yoktu
(320 puan) tarafından
En iyisi kuzum benim eşim 24 saat yok bende dedim tekim evde onunda eşi yok kal bizde ne bilem
tarafından
insanlara hayır demesini bilin bence yüz bulmasınlar
(320 puan) tarafından
Çok iyi öğrendim bacım merek etme:))
0 oy
tarafından
Biz eşimle tanıştık. Sonrasında ben polikistik over liyim. Dayımın kızında da vardı çocuk için biraz uğraştı sonra ameliyat oldu ne ameliyatı bilmiyorum. Ben bu laneti senelerdir çekiyorum kimse ameliyat demedi çünkü neyse o öyle böyle çocuk sahibi oldu 16 yaşında evlendi. Ben 22 yaşında eşimle tanıştım. Ona söyledim gördüğüm için benim ya çocuğum olmaz ya da zor olur dedim. Ben seni seviyorum dedi olursa olur olmazsa olmaz dedi. 1.5 sene üstüne evlendik ilk sene olmasın çocuk dedik. Sonra 1 sene beklemeden ya olmazsa düşüncesi sardı denedik ama olmadi. Evliligimizin 2. Senesinde Aşılama yaptırmaya karar verdik esimin yakın akrabası yaptırdı tuttu diye gittik o basit işlem için neredeyse tüp bebek parası harcadık. Ev kira zorlandık çok da yol uzak mevsim kış git gel eşimde çok zorlandı. Sonra test günü gelmeden adet oldum. Aradan 1 sene geçti sene oldu 2013 memlekete gitmiştik bir doktor var dediler çok onerdiler gittik o da aşılama tavsiye etti. Yine tedavi başladı neyse yaptırdık. Test günü geldi test sonucunu aldık kocaman 0 (sıfır). Aradan 2 sene geçti biz tüp bebek yaptıralım dedik. Doktor araştırdım. Sonra devlet destekli olsun diye rapor çıkaralım dedik. Memlekette çıkarmak zorunda kaldım raporu çünkü istanbul şartlarında fazla zor. Gittim rapor işlemlerine başladım. Tsh yani troid yüksek çıkmış. Raporu onaylayamam dedi dahiliye. Doktor ilaç verdi içtim 2 hafta neyseki tam istenen 2.5 altina inmedi ama 2.8 felan çıktı. Neyse onay verdi. Sonrasında öğrendim ki haşimato varmış. 2015 de raporu çıkarıp 1 mayıs da tedaviye başladık yine yol uzak hava soğuk eşimin teyzesinin oğlunda felan kaldık ama diken üstündeyim ben hep. Adamın eşi çok yakın gibi davranıyordu ama yılanın teki. Tutmazsa ne yapacaksın tutmaması çok büyük ihtimal felan gibi laflar ediyordu. Yüzüne gülen ama iyiliğini istemeyen bir tip kendisi. Neyse tedavi gördük sonuçlandı sonuç pozitif. Sevindik tabi. 7. Haftada gittik bebeği gördük kalbi atıyordu. 8. Hafta da tüp bebek doktorundan ayrı takip için farklı doktora gittim. Doktor baktı baktı baktı tabi anladım bişey var. Dedi üzgünüm ama kalbi durmuş bebek 6 haftalik gelişmiş. Dünya başıma yıkıldı tabi. Yollarda ağlaya ağlaya bir hal oldum eşimi aradım bir durakta oturdum geldi aldı beni eve geldik kime ne diyecektim. Telefonlar çalıyor bakamıyorum ağlamaktan. Eşim bir yanda ağlıyor ben bi yanda. Sonra kardeşim mesaj yazdı abla annemler sabaha oraya geliyor diye. Annem babam geldi sabahına ama aglamamak için zor kendimi tutan ben kenar köşe arayan ağlamak için yine ben. Neyse kürtaj olmam gerekti devlet hastanesine gittim. Oraya buraya gönderdi almadi. Annem dedi gidelim. Kalktım gittim memlekete kürtaj olmak için. Doktor yatırdı. Sabaha ilk seni aliriz dedi. Annem dedi gideyim sabah geleyim o zaman dedi. GeceYe kadar kaldı ama ben gözüne bakıyorum gitsede ağlasam diye neyse babam geldi aldı sonra gitti annemde. Sabah kadar öyle geçti. Sabah geldi aldılar beni. Kürtaja girdim çıktım. Annem abim ablam başımdaydi. Ben dayanamadım sanırım narkozun da etkisiyle ağlamaya başladım. Annem ağlama diye basimi oksuyordu onu hatırlıyorum. Sonra işte kalktık geldik akşama doğru eve. Oldu da bitti yani ama ben hala onu unutamıyorum. Neden böyle oldu diye tekrar tüp bebek doktorumuza gittik. Bizden genetik ve kan pıhtılaşmasi testlerini istedi. Yaptırdık. Bende kan pıhtılaşmasi çıktı. Çok şükür ki genetik sorunumuz çıkmadı. 2016 da devlet hastanesinde yaptırdık bi deneme daha ama canlı miydi koyduğu embriyo ondan bile şüpheliyim. Orada da yatirdilar beni havalandirmanin altina üşüyorum dedim kimse ilgilenmedi ben transfer oldum eve geldim gece sabaha kadar mide bulantısında uyumadım sabah sürünerek annemin odasinin kapısına geldim anneminde ben çok kötüyüm dedim kusacam dedim neyse annem birşey getirdi kustum ama ne kusmak dedim tutacağı varsa da tutmaz artık. Neyse hastanelik oldum üşütmüşüm. Serum felan takıldım. Sonuç günü geldi negatif tabi. 2017 de en son çok iyi bir merkezde deneme yaptık. Öncesinde sadece 1000 tl eşim ile benim vitaminlerimize ödedik. 3 ay sonra tedaviye başladık. Histereskopi yapacam dedi doktor onu da oldum. Ufak bir operasyon bi nevi. Sonra yumurta toplandı 20 tane yumurtadan 5. Güne gelen yani kaliteli denilen 1 tane kaldı ama ben 2 tane transfer istiyorum dedim doktorum da hem masraf hemde yeniden tedavi demek bu dedi gerek yok bana sorarsan dedi neyse kabul ettik embriyo donduruldu. 3 ay sonra transfer oldu. Sonra test günü geldi yine gittik yaptırdık pozitif. 2 gün sonra yine yaptırdık sınırda yükselme 3. Kez yaptırdık düşmeye başlamış değer kimyasal gebelik mis. O Macera da öyle sonlandı. Doktora sorduk yeniden deneyelim bi dahakine genetık tarama yapalım dedi. Tamam dedik ama aradan 2 sene geçti. Bu iki sene içinde bitkisel bir karışım denedim az parada vermedim o karışıma umudum da yoktu biz gezerken lekelenmem oldu. Mezarlıkta idik eşime dedim gidelim ben hasta oluyorum sonra devamı gelmedi. Test yaptım ki pozitif hemen gidip kan verdik ama sonuç yine bi kaç kez kan verme sonucu kimyasal gebelikti. 2 kez birinin isteği ve gönderdiği bitkisel karışım kullandık bu sefer eşimde kullandı. 3 ay yediğimize içtiğimize dikkat ettik. 2 ay adet olmadim ilaç ictim söktürücü yine olmadı doktora gittim tahlil istedi sonuç pozitif yeni yükselmeye başlamis. Doktor hayırlı olsun dedi. Dktora ben yaşadıklarımı kısaca özet geçtim tekrar kan istettim. Sınırda yine yükselme. Doktor var dedi ben yok dedim tekrar isteyin bence dedim sence mi bence mi dedi. Siz dahq iyi bilirsiniz ama ben ne yaşadığımı biliyorum dedim. İstedi tekrar. Sonuç benim dediğim gibi kimyasal ama dktor dış gebelikten şüpheleniyoruz dedi. Metex iğne vuruldum ya da kürtaj edecekti amma psikolojik olarak kürtaja hazır degildim. İğne vuruldum o da öyle bitti. Dahası da varda klavye agirlasti :)))
(1,722 puan) tarafından
Okurken biran önce mutku son görmek istedim sizin gbi binlerce insan var evlat hasretiyle yanan Allah sana yaşattığı bu duyguyu onlarada yaşatsın ibşallah herkes sizin gbi sabırlı innçlı olurda bebek sahibi olurlar sağlıkla doğsun mucizeniz :) çok heycanlandım kştap sonu merak eder gbi sonunu merak ettim
tarafından
Yaa ne kadar cok sey yasamiisn rabbim hayirli saglikli evlatlar nasip etsin insallah iyikide devam etmissin
tarafından
maşallah ya çok şükür rabbime sabırla inançla mutlu sons yaklasmissin canım gerçekten bu durumları yaşayan o kadr çok insan varki rabbim hepsinin tek tek yardımcısı olsun seni de hayırlısıyla yavruna kavuştursun canım benim burdan yazarsın artık mimik meleğini:)))
tarafından
Çok teşekkür ederim hepinize :) doğum hikayem de uzun olacak yani :))
tarafından
olsun olsun hayırlısıyla gelsin sürprizin yeterki:))
0 oy
(501 puan) tarafından

Anam benim de geçmişte şimdii çok varda sırtım çok ağrıyor valla yarın aklıma gelirse yazayım :D

tarafından
ben uyuyakalmisim kız gece :))

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 1,569 göst.
1 Kasım 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 1,014 göst.
7 Mart 2021 Aile kategorisinde Cio2012 (240 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 665 göst.
5 Ocak 2020 Diğer kategorisinde Kertebilenkele (1,374 puan) tarafından soruldu