0 oy
205 göst.
Diğer kategorisinde (77 puan) tarafından
Ben eşimi ilk grdüğüm anı hiç unutmuyorum sadece bir iki dakıka grmüştük birbirimizi belki iki dakika bile değil ama o an ıkımızde aşık olmuştuk o beni bende onu unutamadım 2 yıl boyunca uzkatan tanımadan bilmedeb sevdik birbirimizi hikayemiz çokkkk çokkk zorlu ama bi okadr da güzel kızlar

14 Cevaplar

0 oy
(9,247 puan) tarafından
Hayatımı komple unutamıyorum cetrefiiliydi
(77 puan) tarafından
Allah seni ne etmesin
-Reklam-
0 oy
(12,481 puan) tarafından
Çok şey var da neyse 
(77 puan) tarafından
Anlat kız en unutamadıgını maksat sohbet olsun
(12,481 puan) tarafından
Babamı son görüşüm soğuk yüzüne dokunuşum en acı olanı
(77 puan) tarafından
:(  :(:(:(:(:( gece gece yaktın içimi be rabbim rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah
(12,481 puan) tarafından
Kusura bakmayasın ama işte hayat Amin inşallah saol canım
0 oy
(1,456 puan) tarafından
Eşimle sevgiliyken anneme yalan söyleyip çıkmıştım evden tabiki arabayla bı yerlere gittik yol çamur olmuş bataklığa dönmüş resmen farketmedik girdik çamura benim tarafim uçurum araba o tarafa doğru kayıyor eşim kendi tarafına kaydırmaya çalışıyor bı uere vuralım da dursun diye yoksa uçuruma gidicez ben ölüyoruz dedim artık son nokta ama bı sekilde çıktık o bataktan
(77 puan) tarafından
Abooooowwee kız düşmesem bile korkudab ölürdüm herhalde ahahaha
(1,456 puan) tarafından
O durumdaydım gerçekten anneme yalan söyledim dedim Allah cezamı verdi dedi. Neler neler soyleniyorum o zaman
0 oy
tarafından
Bende hayatımda yediğim ilk kazığı unutamıyorum gerçi kazık değil kazıklar yedim ne zaman bulaşık yikasam bana ihanet edip beni incitenler gözümün önünde geçiyor. Ne demiş Leyla Erbil "SEVMEK İYİ EDERMİŞ İNSANLARI, BEN HİÇ Mİ SEVİLMEDİM?" öyle işte...
(77 puan) tarafından
Kazıklara girersek bacım ohooooo kmlerdeb yemedık kı bende kız bulasık yıkayınca sanki karsımda bşrş varmıs gibi kpnusup dururum kavga ederım konusurım bazen eşin gorupte delimisin dicek die korkuyorum
tarafından
Bende konuşuyorum sonra o sarı bezi sıkıp katılıyorum Zafer hareketim o benim ajakdfkf
0 oy
(1,313 puan) tarafından
Doksandokuz depremi ve ikizlerimden birinin ölümü diğerinin doğumu 
(77 puan) tarafından
Offff
(1,313 puan) tarafından
:( unutmak deprem bir nebze yarası sarıldı ama çocuğumun tekini gördüğümde diğeri hep kalbimde kalır keşke dogurabilseydim onuda diye
(77 puan) tarafından
Öyle deme kuzum hamd olsun yinede allahım ona uzun saglıkoı ömürler versin inşallah
(1,313 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
(2,579 puan) tarafından
Trafik kazası geçirmiştik onu unutmam asla bide oğlum doğduğunda ilk sesi ilk yürüdüğü günü unutmam
(77 puan) tarafından
Coxuklarımızın doğumı zaten hafızalardan silinmeyecek tek sey sanırım
0 oy
tarafından
Eşimi gördüğüm an bir de kampüsün bahçesinde akşam bağıra bağıra haydi söyle onu nasıl sevdiğimi diye şarkı söylediğimiz anları bir de kızımı bana gösterdikleri anı
(77 puan) tarafından
Oyss masallah allah huzurunuz daim etsin prensese uzun ömürler versin inşallah
0 oy
tarafından
14 yıl önce eşimle ilk defa aynı masaya oturduğumuz an :)
0 oy
(7,659 puan) tarafından
Oglum 3.5 yaşında ilk doğduğunda ağlarken ki o çatallı sesi kulaklarımda duruyor sanki arada hatırlarım duygulanırım.

Bir de dedem vefat etmeden yazin gittiğimde beni gezmeye götürmek istemişti ben de sabaha kadar uyumamistim istememiştim dedem de belki bir daha gidemeyiz gidelim demişti gittik bir sürü fotomu çekti eve döndüğümüzde tv ye bağlayıp açmış onları izledi anneannemle keşke o gün daha neşeli olsaydım diye içim içimi yer kışın da vefat etti ilk haberi aldığımda kalbime bıçak saplanmış gibi olan hissi hiç unutmam Allah nur içinde yatırsın 
(77 puan) tarafından
Aminnnn mekanı cennet olsun inşallah
(7,659 puan) tarafından
Amin insallahh
0 oy
tarafından
Dedemi kaybettiğimiz o gun dedemin bırden titremeye basladıgındakı o halını ve şekerini ölçmek ıcın elını tuttugum da parmaklarının buz gıbı kanı cekılmıs oldugunu asla unutamam

esımı ılk gordugum an ve 2 yıl hıc gorusmedıkten sınra markette gordugum o anı heyecanı kalbimin agzıma gelişini asla unutmam

doktorun malesef sonuclar ıc acıcı degıl lösemi yanı kan kanseri hastalıgının adı AML m5 dedigi anı

oglumu kucagıma aldıgım andaki duygu yogunlugum gözyaşım oglumun yuz ıfadesı ve beynıme kazınan aglaması
(77 puan) tarafından
Neler yaşamıssın oyle seb be bacım biz de derdimiz var dioruz rabbim kmseye dermansız dert vermesin
tarafından
Allah kımseye yasatmasın zordu gectı de dıyemıyorum nakil olmadım ama cok sukur bugunume Allah ne bana bıdaha göstersin nede kımseye
0 oy
(3,101 puan) tarafından
Babami kaybettik.ben uzaktan geldim.ablama sarilip belki yarim saat agladim.snra anneme sarildim.sola dondum bahcenin en sonunda abim yengem ve yigenlerim...ben onlara bakakaldim onlar bana.sarilamadik.oylece kaldik.haykirdim.ben agladim onlar agladi.herkes agladi.biz sarilamadik.babamizin acisini bile yasayamadik.(hepsi koronaydi.krantinada.ve babamida koronadan kaybettik)

Bu ani hic ama hic unutamayacagim.birde defnetmeye giderken abimin babama bendende selam soyleyin diyisini.
(77 puan) tarafından
Ahhh beeee o çaresizlik mekanı cennet olsun inşallah
(3,101 puan) tarafından
Amin canim amin.evet cok caresizdik.kendi kendimize okuduk.kendi kendimize agladik defnettik.simdiki gibi olsa abimi gotururduk bisekilde.göremedi son defa .2side hastaneye yatti ikiside birbirini evde biliyordu.
0 oy
tarafından
Bir çok şey var ama bı tamesini unutamıyorum babam çok alkol kullanan biriydi o zamanlar 8,9 yaşlarında falanim babam yine bı gün alkolün etkisiyle sokakta bağırmış ertesi sabah okula gittiğimde bı arkadaşım bir sürü arkadaşımın içinde senin baban deli mi demişti o an ölmek istemistim. Hala aklıma geldikce canım çok yaniyor
0 oy
tarafından
esimle ilk opusmemiz bana dokunması vs. bir de oğlumu kucagima verdikleri o an
0 oy
(11,132 puan) tarafından
Çocuklukta keklik besliyorduk hastalanmış bu diyip igne vurup öldürdük bi onu bide evimize haciz geldiğini hiç unutmuyorum

İlgili sorular

0 oy
33 cevap 628 göst.
17 Nisan 2023 Diğer kategorisinde ASENA40 (17,633 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 827 göst.
2 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Cantanesi66 (3,890 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 639 göst.
15 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Yenianneadayi1 (219 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 331 göst.