0 oy
261 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Çamaşır makinesinin sabun gozu yıkayıp çıkaramadigim sabun artıkları var onu bulaşık makinesinde yikasam olurmu sizce 60 derecelik programda falan

11 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Ellerine ne oldu ki makinaya atiyon
tarafından
Ellerime bişey olmasına gerekmi var elimde çıkmıyor telledim yinede çıkmadı yapışmış kalmış
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kullanmadığin dış fırçası varsa onunla temizle makineye atma bence 
tarafından
Ya elimde yikadim telledim hatta ama çıkmadı benim çamaşır makinem banyoda kışın banyo acayip soğuk oluyor doktugum toz sabun sertleşmiş kalmış porçöz bile doktum cikmadi
tarafından
Yani çıkacak olsa bunca şeye çıkardı boşver o zman
tarafından
Ne bileyim ya takıntı yaptim
0 oy
(5,573 puan) tarafından
Telleyince cıkmadıysa makina da hiç çıkmaz 
tarafından
Telledim porcoz döktüm çıkmıyor kışın banyo acayip soğuk oluyor sabun donmus soguktan
0 oy
(1,272 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
 su dolu legenin içine bırak belki yumuşar çıkar telin bile çıkarmadığını bulaşık makinesi hiç cikarmaz
tarafından
Tüh ya bide öyle deniycem
(1,272 puan) tarafından
Canım her çamaşır günü yaptıktan sonra keşke çıkarıp yıkasaydın bu kadar kötü olmazdı bayramda kaynamin temizliğini yaptım onunkide öyle olmuştu ne yaptıysam çıkmadı bende deterjan kalıntısı sanıyordum meğersem kireçmis kirec çözücü döktüm anında çıktı istersen bide onu dene
tarafından
Kireç değil deterjan kalıntısı kışın banyo acayip soğuk oluyor ben deterjanı dokutugumde soğuktan donmuş tam almamış sabunu farketmedim sonra farkettim oda orda kalıntı gibi kaldı çıkmıyor kireç sökücü döktüm cikmadi
(1,272 puan) tarafından
Tamam canım o zaman suda beklet cikar
0 oy
(1,169 puan) tarafından
Plastik olduğu için belki zarar verebilir. Su dolu bir kabın içine koy sabun o şekilde yumuşar 
tarafından
Öyle yapayım teşekkür ederim
0 oy
(423 puan) tarafından
Bence sıcak suya koy hatta bir kaç kez karnar su dök üstüne limon tuzu da atabilirsin içine kireç artıkları varsa onu da temizler makinada çıkmaz zaten o kadar ugrasmissin 
tarafından
Tamam teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Elinle çıkmadıysa makina hoc çıkartmaz 
tarafından
Kaldı maalesef öyle o zaman
0 oy
(48,367 puan) tarafından
icin alacak mu bulasik makineisnde yıkayınca legene camasir suyu koy sicak su koy onuda icine koy dis fircasiyla fırçala ben oyle yapiyorum
tarafından
Ya sonuçta pis bişey değil ama birinin dediği gibi bardaklara sabun kokusu sinebilir
(48,367 puan) tarafından
konmaz makineye ya benim icim almaz
tarafından
Koymayacam da bidaha kireç çözücü alıp telleyecem
(48,367 puan) tarafından
suda beklet dis fircasiyla fircala
0 oy
(2,341 puan) tarafından
Geçenlerde burda birisi demişti annesi atmış bulaşık makinesinde çamaşır deterjani kokusu kalmış kaç defa boş açmış ama sinmiş kokusu makineye 
tarafından
Atmayim o zaman teşekkür ederim
0 oy
(90 puan) tarafından
Ben de geçen gün leğene koydum iki gün deterjanlı suda beklettim, yıkadım sonra bulaşık makinesine attım ama yapışık kalan yerler hala vardı. Atabilirsiniz tabiki sizde 
tarafından
Tamam teşekkür ederim
0 oy
(5,492 puan) tarafından
Üstüne kaynar su dök biraz leğende beklet, elinde çıkmayan makinede çıkmaz. Hem ordaki sabun artıkları yiyecek şeylere bulaması iyi olaz
tarafından
Tamam teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 3,560 göst.
0 oy
13 cevap 149 göst.
0 oy
10 cevap 166 göst.
0 oy
2 cevap 49 göst.
13 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Birkullanici00 (132 puan) tarafından soruldu