0 oy
2,310 göst.
Diğer kategorisinde (327 puan) tarafından
Oğlum 2 aylik olcak iki gündür emerken memeyle boğuşuyodu emzirip yerine koyuyodum iki dk sonra bidaha agliyodu bu gecede ayni durmuyo şuan. Göğsümü sagdim iki göğsumden toplam 30 cc bile degil tam anca cikti. Niye boyle oldu anlamadim cok üzüldüm. İkı gündür bazi sorunlar vardi üzülmüştüm bi konuda aglamistim biraz o yuzden sutum kesilmis olabilir mi yoksa surekli emdigi icin mi daha once boyle olmamisti hic napcam bilmiyorum 

4 Cevaplar

+1 oy
(2,866 puan) tarafından
Ben çok üzüldüğüm için kesildi. Süt artırıcı şeyler tüket ve bol bol emzir canım çok geçmiş olsun :(
(2,866 puan) tarafından
Benim sütüm azalınca kızım da Red etti öyle öyle derken tamamen kesildi. Çok kötüyüm hala o konuda. 4 ay belki emdi yavrum. Sen sakın pes etme emzir bol bol ve süt yapıcı şeyler tüket günde 3 4 bardak rezene çayı yap eczaneden süt artırıcı damla var onu al sonra ebebekte promalt içecekler var onlardan al günde 30 cc bile çıksa o bile bişey.
(327 puan) tarafından
Günde 30 cc yeter mi ki şuan aç sanırım. Süt için özel çayım var zaten onu içicem birazdan
(2,866 puan) tarafından
Bebeğe yetmez tabi ki aç kalır mama takviyesi yapman lazım canım ama anne sütü çok önemli işte bana doktorum azalsa bile ver mutlaka pes etme günlük 30 cc bile alsa yeter geri kalanı mama yap ver dedi. Bende önce emzirdim 20 dk filan sonrasında mama yapıp verdim hep
(327 puan) tarafından
Bilmiyorum eger yarinda sütüm olmazsa mama alirim bende emzirmekten yanayim ama aç kalmasindan iyidir
(2,866 puan) tarafından
Gelişimi için aç kalmaması lazım canım
-Reklam-
+1 oy
(663 puan) tarafından

Canım kuzun aç kalmasın mama al sende dinlen biraz çok zorlama kafana taktıkların bebişine zarar veriyor sen zamana bırak sorunlarını umursama düşünme 12 senelik evliyim hiç bir şeyi umursamaz oldum çünkü benim sıram gelince problem çıkaranlar ayağıma kuzu kuzu geliyordu kimi yalvarıyor kimi muhtaç oluyor canım isterse bakarız diyorum susuyorlar hiç üzme kendini neşelen eğlen seni üzenler sana ağlıyomudur diye üzülmüyorki sen üzülme artık onlar seni kaybedenler üzülsün eğlenmene bak canım kuzgunla gez toz gerisi boooooooşşşşş <3

(327 puan) tarafından
Ömrümü geçirdigim insani umursamamak zor vallahi bigün takmasam ikinci gün yine ayniyim. Ama cok dogru demişsin tecrübe etmişsin sonuçta evliligim o yillara geldiginden bende oyle olurum insallah
+1 oy
tarafından
Dun gece aynisi yasadim zehir ettiler burnumdan getiediler bebegim daha 19 gunluk 19 annem bakio bize en basindan beri kaynanam kayinpederim hergun gelip bi laf sokup gidio 

En son dunku icatlari da bugunde onlar gelmis ama yarin bebek onlara gidecekmis

Bende dayanamadim artik gelemez dedim hala gelcek diyo 20 gunluk bebek hicbiyere gelemez annesi olmadan dedim 

Butun gece inatlastilar bende emzircem diye aldim kapiyi carptim

Sonra esimle kavga etrim butun gece memele bogustu ama geldimi sut bilmiom o kadar kotuydumki sagmadim

Ama onlar gelmeden promalt ictim sabah beste biraz dolmustu

Karar verdim uzulmicem uzulme bacim gunahsiz yavrumuzdan degerlimi
(663 puan) tarafından
Kız oyuncak mı doğurdun anasız çocuk gezer miymiş neyin kafasını yaşıyor manyak karı çok istiyorsa doğurup baksın insan kıskanç olursa bukadar mı olurmuş torununa bile acımıyor vicdansız bencede takma canım bebişin hasta olsa senden bilirler kendilerine toz kondurmazlar
tarafından
Ya bebegi sevdiginden degil esime soledim bebegi sevse anasina acir allahtan korksa bunlari yapmaz
Sirf annemin bende kalmasini cekemiolar esimin deger vermesine hazmedemio benim dedigimi tutmasini ben kapiyi carpinca arkamdan kahkaha atmis
Kanaat getirdim deli benden istedigide kaos vermicem ona
(663 puan) tarafından
Sen bebişini koru canım kıskançlığıda başını yesin kaynananın kocan yanındaysa sorun etme ama annesinide kötüleme sonuçta eşini doğuran kadın olduğu için ilerde annesini bu yüzden savunabilir başıma geldi niyetinin sadece çocuğunu korumak iyi bakan anne olmaya çalışmak olduğunu belli et eşin zamanla daha baskın davranır annesine
tarafından
Esimin bu konuya cevabi takma bosver sende ver cevaplarini napayim insan annesini secemio oluo zatem 100 yapiosa 1 ini soyluorum anca oda canima tak ah yaptiklarini anlatsam delinin
Kendi kendine isim koydu kizima baya olay cikti tum akrabalara yaymis bide utanmafan karsimda soyluo millete olay cikti istemedim kocam kendi okudu ismini

Bize birgun boyunca kustu
Simidide adina solemio inatla boncuk dio boncuk ne ya yok karabas mistik kopek sanki :)
(663 puan) tarafından
Demekki eşin anasının nasıl biri olduğunu biliyor sorun etme hayatını yaşa ama merak ettim kızına ne isim koymuştu
(663 puan) tarafından
Adını Feriha koydum olmuş haahaa manyak kadın sanki kendi doğurmuş desene kaynanana bebiş bakmayı istiyorsan iş görüyorken bir daha doğur de ne dicek tabi menepozda değilse :D
tarafından
Bacim derdi o olsa inanki cocugumda brnde yolundayiz hamileyken sevdirmek icin neler yapardim

Ya bebek ac basortusunu yalio kadinin insan ne der alda emzir demi yok hala tutuo ver diorum vermio bumu cocuk sevgisi annemi o simdi
(663 puan) tarafından
Canım senin kaynananın ki apaçık kıskançlık bazı insanlar kendi sahip olamadığını kıskanırmış uzak durmaya çalış kıskanç insan herşeyi yapar Allah yardımcın olsun canım inşallah bir aksilik olmadan büyütürsün prensesin :)))
tarafından
Amin allahin izniyle insallah guzelce buyur ama brn baya mucadele edecek gibiyim
(327 puan) tarafından
Benim kimsem yok yanimda o yuzden laf sokanimda yok ama eşim yetiyo sağolsun ne diyim biseyde demek istemiyorum allah görüyo
(663 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım kapıyı örtünce herkes dışarıda kalıyor ama koca ömrümüzün törpüsü dibimizde oluyor yinede sen kocan içinbile üzme ben 9 yıl tartıştım değişmedi 3 yıldır susuyorum sakince cevap veriyorum kendisi şimdi beni boşuna sinirlendirdiğine kızıyor boşuna gençliğimizi harcamışım diyor bende harcayan sağ olsun birdaha harcamak yerine güzel anılar biriktirsin yaşlılığımıza dediğim zaman şimdi o üzülüyor kaybettiği güzel günlere
+1 oy
(659 puan) tarafından
Bol su sıcak masaj bol emzirme  gecmıs olsun canım
(327 puan) tarafından
Çok çok emziriyorum zaten simdi benim şarıl şarıl sütüm olmasi lazimdi sorunlar bitmiyo ki
(659 puan) tarafından
Valla haklısın ama bır kulagın tencere bır kulagın pencere olacak aman dıycen bos vercen

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 181 göst.
10 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Gonulgungor (238 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 351 göst.
18 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nur5555 (181 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 2,524 göst.
9 Haziran 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 78 göst.
30 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Yenianne_tugce (1,266 puan) tarafından soruldu

377,727 soru

11,305,302 cevap

34,731 kullanıcı

...