0 oy
79 göst.
Diğer kategorisinde (204 puan) tarafından
Günüm doldu hiç doğum belirtisi yok kızlar. İlk dpgumumda kızım normal doğumla doğurdum oğlum da belirti yok kızlar sancı vs açılma olmazsa nolcak kızlar sezeryan mi olur sizce 

6 Cevaplar

0 oy
(947 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Küçük oğlum 41 haftalık. Bi arkadaşım 42 hafta bekledi normal doğum için. Ama şöylede bişey var doğum bianda başlıyor bir iki hafta öncesinden pek Bi belirti vermiyo
(204 puan) tarafından
Doktor da 40 haftaya kadar bekliyelim dedi 2.3 gün daha bekleriz dedi açılma vs olmasa doğumu baslatamayiz dedi bebek strese girer dedi bende kakasını yer filan diye strese giriyom
(947 puan) tarafından
İnşaallah sağlıkla doğar canım stres yapma
(204 puan) tarafından
Sağol bacım Allah razı olsun ❤️
(947 puan) tarafından
Cğmlemizden
-Reklam-
0 oy
tarafından
bir 20 gun icinde gelmezse olur ama ztn direk de belirtisiz de gelebilir
(204 puan) tarafından
Yarın 40chaftalik oluyom bakalım hayirlsii cnm kakasını filan yerse filan endişe ediyom bende zamanı geçerse
tarafından
bnde gecmedi ama kuzenim 41 de dogum yapti o da erkekti son anlardasin ztn surekli kontrol ederler
0 oy
(1,703 puan) tarafından
Doğum bir anda olan bir şey,bu gecede doğurabilirsin ,belirti olmaz zaten

Ben 40+5 de doğurdum oğlumu o gün bir kaç yere gittim hiç belirti de yoktu ama gece saat üçte suyum gitti 
0 oy
(213 puan) tarafından
Öncelikle hayırlı sağlıklı doğumlar olsun sağ salim gelsin paşa. Hiç stres yapmayın kötü düşünmeyin relax olun rahat olun mutlu bir şekilde nefes egzersizlerini yapın güzel güzel sonra normal doğum olması hareket edin ufak ufak doğumu kolaylaştıran egzersizler ve hareketler:)))
(204 puan) tarafından
Çok sağol cnm tşk ederim ❤️ Allah razı olsn içimi rahatlattın sezeryan filan alinirim onda. Biraz da korkuyom
(213 puan) tarafından
Rica ederim canım benim Allah senden de razı olsun ayaklarını biraz biraz açıp egzersiz hafif yürüyüş bunlar kolaylaştırır bir isteğiniz ihtiyacınız olursa buradayım:))) ❤️
(204 puan) tarafından
Tşk ederim bacım düşünmen yeterli çok sağol ❤️
(204 puan) tarafından
Durmadım şimdiye kadar evi toparladım supurdum ettim insalla hayirlsiiyla geli lr dua et ban canim
(213 puan) tarafından
Her daim dualarım sizinle Rabbim sağlık versin inşallah sağ salim hayırlısıyla gelir ❤️❤️
0 oy
(640 puan) tarafından
Ben tam 42 de dogum yaptim ve o güne kadar hiçbir belirti olmadi sadece o gün sabah nisanın geldi öğlen sancim başladı. Olmasaydı iki gün sonrasına gün vermişti doktor şuni sancı verilecekti. Öyle bir anda oluyor doktorun normal doğum dediyse öyle olur insallah
0 oy
tarafından
Gayet normal dogum belirtisu olmamassi ben 41+6yla dogurdum suni sanciyla canim

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 46 göst.
21 Aralık 2022 Diğer kategorisinde busra.b (113 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 77 göst.
5 Ağustos 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 126 göst.
21 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde kubraugur (2,529 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 79 göst.
18 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde kubraugur (2,529 puan) tarafından soruldu

377,144 soru

11,286,980 cevap

34,694 kullanıcı

...