0 oy
287 göst.
Diğer kategorisinde (220 puan) tarafından
Kizlar bebeğim  7 günlük oldu göğüs uçlarım mahvolmuş durumda ağlayarak emziriyorum yavrumu çatladı yarıldı yara oldu emzirmekten vazgeçmek istemiyorum süreklide emmek istiyor zaten. Ne yapayım bana akıl verirmisiniz :( en etkili nasıl geçer krem aldım 2 3 tane fayda etmedi zeytinyağımi kullanayım karbonatlı suyla sileyim i size neler iyi geldi

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hangi kremleri aldin? 
(220 puan) tarafından
Lansinosh aldım  aventin kremini aldım we wel diye vardı onu aldim
-Reklam-
0 oy
(68 puan) tarafından
Lanolin galiba adi onu sur ustune de buzdolabi poseti koy insallah hafifletir gecirir canm bn ilk bebegi emzirmeden kaynanam sogan surmustu hic yara olmadi cok sukur bi dene sogani ikiye bol sur 
(220 puan) tarafından
Peki yıkıyormusun tiksinmezmi kokusundan
(68 puan) tarafından
Valla yikamadik sezeryan dogum yaptim kalkamadim zaten emdi tiksinmedi bi dene bnim hic olmadi
(220 puan) tarafından
Sağol canım deneyeyim
(68 puan) tarafından
Dene cnm insllh gecirir
(1,509 puan) tarafından
Aaaa bunu bende duydum ama daha bebek emmeden yapacakmissin
(68 puan) tarafından
Bi denesin ya bnde yaptim uyutmadilar sezeryanda bacaklarimi 4 saat sonra hissetmeye basladim emzirdikten sonda yap diger emzirmeye kadar beklesin eger tiksinir diyosan
0 oy
(1,186 puan) tarafından
Üzülerek söylüyorum ki hiç bişey iyi gelmiyor bebek emicek uçlandırıcak anca öyle sen kuru tutmaya çalış arada bi nemlendir inşallah iyi olur Allah şifa versin gerçekten çok zor 
(220 puan) tarafından
Cok zor canım o tutarken ben ağlıyorum tutunca geciyor ama o 2 saniye beni öldürüyor :((
(1,186 puan) tarafından
Sen yine iyi 2 saniye bnmki ucunu bulamıyodu memeyi bi oaraya çevryodu bi buraya 5 dkkada anca tutuyodu
0 oy
tarafından

En iyi ilaç Kendi sütünü sür çatlak yerlere nasıl iyi geliyo anlatamam bende öyle yapıyorum çok şükür rabbime geçdi ara ara oluyo yine aynısını yapıyorum birde südyen takma hava alsın evdeysen açık gez çünkü südyen hava almasına izin vermiyo oda yara oluyo 

(220 puan) tarafından
Tamam canım sagolasin
tarafından
Kesinlikle dogru camasir giyeceksen pemye olsun tamamen ve utulensin mutlaka bide etradinda kahve yer varya hepsini agzina alcak sadece ucunu tutunca yara oluo ve iyilesmio
0 oy
(15,531 puan) tarafından
Arkadaşım fito krem kullanıyordu o daha iyi dedi geçirmiş dene istersen 
(220 puan) tarafından
Sağol canım bir bakayım o zaman
0 oy
(12,796 puan) tarafından
Benim ark  tahinin üstünde yağı oluyor ya onu  1 hafta kadar sürmüş  ondan somra hiç yara olmadığını söyledi 
(220 puan) tarafından
Hiç duymamıştım canim
(12,796 puan) tarafından
Bende duymamıştım ark aklımda bulunması için söyledi Ağlayarak emziriyordum dedi somra bunu uygulamış iyi gelmiş
(220 puan) tarafından
Sağol canım deneyeyim
0 oy
(75 puan) tarafından

Okuyunca kendimi gordum :ermm: cok zor bir donem gercekten ben 2 hafta kadar aci cektim krem filan ise yaramiyor bence dogru emzirmeye calis kahverengi kisminin hepsini agzina sokmaya calis . Elinle guzel destek ver. Ucunu emdikce iyilesmez hepsini almasi lazim dogru emmeyi ogrenince iyilesir insallah

(220 puan) tarafından
İnşallah canım insallah :(
0 oy
tarafından

image

iinsallah yarari olur
(220 puan) tarafından
Sağol canım kafasını tutup yaklastiriyorum düzelir inşallah o da tam emmeyi bilmiyor daha
tarafından
Elinle yengec gibi kiskac yap memeni ez biraz bebegim ben ole yaptim ama sigara gibi tutma ucunu o zaman kanallar tikanio
0 oy
(1,509 puan) tarafından
Travazol hametan lansonih 1 cay kasigi zeytin yagi bunlari karistirdim gogsume surdum sonra aralarda da tek zeytin yagini surup buzdolabi poseti koydum bunlarin sayesine gecti peki ben bunu ne zaman uyguladim 2 ay sonra 2 ay aglaya aglaya emzirdim bu karisimi da kizim buldu dedimki daha once nerdeydin o kadar zor bir şey ki her emzirdiğinde ağlaya ağlaya emzirdim
(220 puan) tarafından
Sağol canım benim
0 oy
(351 puan) tarafından
Bana baby me ürünü göğüs ucu kremi iyi geldi emzirirken silmeye de gerek yok bebeğe zararı yokmuş
0 oy
tarafından
Canım zeytin yağını kaynat soguyncada sür iyi geliyormus
(220 puan) tarafından
Deneyeyim canim
0 oy
(4,758 puan) tarafından
Lanolin adında krem var bana iyi geldi ilk günden kullandım hiç yara oluşmadı bende canım yıkamıyorsun da direk bebeğini emzir geçmiş olsun kuzum 
(220 puan) tarafından
Sağol canım benim
(4,758 puan) tarafından
Sende sağol kuzum

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 41 göst.
31 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Mlkdnc (21 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 93 göst.
2 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Semanrb (34 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 156 göst.
24 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 252 göst.
16 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Emine S (15,795 puan) tarafından soruldu

377,342 soru

11,292,356 cevap

34,711 kullanıcı

...