0 oy
224 göst.
Diğer kategorisinde (2,167 puan) tarafından
Gunaydin kizlar.Şimdi kisaca anlatmaya çalişicam

Ben issiz bir arazide yaşiyorum evler var ama az.

Bi akraba var komşuyuz o haric kimsem yok

Kendi ailemle goruşmuyorum, eşimin ailesiylede kusum. 2 tanede kuçuk oglum var 3 ve 2 yaşlarinda 

Bu çocuklar parka gitmez akraba evine gitmez 

Ben desen evden nadir çikarim

Annem surekli kizkardeşlerimi yardima gonderir ama 3 yilin yemin ederim 1.5 yilini bizde kalmişlardir, annemde artik yaşlandim iş yapamiyorum diyo onada kizmiyorum. Gelelim eşime 2 gun once arkaďaşlati futbola çagirdi çocuklarda ona çok bagli haftanin 7 gunu çalişiyo tum gun zor tutuyorum babaniz akşam gelcek diye neyse kizkardeşim bizdeydi tamam git bişekilde bakarim dedim gitti

Bende fazla dişari çikmasina izin vermiyorum ben 2 çocukla canim çikarken o gezmelere gidemez kusura bakmasin. Çocuklarimda uyumaz oynamaz surekli aglar bana yapişirlar 21 yaşindayim herşeyimi kistim çocuklarim için 

Dun yine aradilar futbol oyniycaz gel eşimde işten 10 dakikadir gelmiş baktim tmm gelirim hemen diyo bende filmler koptu gidersen eve almam dedim 

Baktim tinlamiyo beni kardeşlerin kalsin yaninda gidiyim fln , niye benim kardeşlerim hizmetçimi dedim 

3 yildir ailesinden bi yardim gormedim çocuklara karşi hep benim annem kardeşlerim

Çoçuklar agliyo susturamiyorum beyefendi top koşturcak diye benim çoçuklarim aglayamaz 

Uzun oldu ama her detayi yazmazsam rahat edemiyorum

Işte kavga ettik gitmedi bende kustum sonra geldi ama ben sogudum bikere bir degil iki degil 

Bu arada bikere gitti ya ayagi açildi hep gidiyim istiyo

Ömür boyu senin yaninda mi oturcam ben diyo 

Bende sana bayilmiyorum çoçuklarinin yaninda oturup babalik yapcaksin dedim

Diyorum ki o zmn bende gidiyim oynuyum arkadaşlarimla bizi rezil mi etceksin diyo

Onda bile ayrimcilik var 

Burda suçlu benmiyim şimdi 

14 Cevaplar

+3 oy
(1,362 puan) tarafından
Evlendikten sonra eve kapanma bana sacma geliyor. Yeri geldiginde esin cocuklara bakip sen cikabilmelisin yeri geldiğinde esin cikabilmeli. Bu sizin veriminizi arttirir ve daha saglikli eşler ve ebeveynler olmanizi sağlar. Ayrica cocuklarina kimse bakmak zorunda değil ki. Onlarin sorumluluğu sana ait. Bende iki bebe bakiyorum. İnanılmaz yaramazlar ama doğduklarından beri kimseden yardim almadim Allah'a şükür. 
(2,167 puan) tarafından
Benim çocuklarim çoook hassaslar yani kafani çevirmeye gelmez kaç kez kayb oldular ömrümden ömür gitti
Emanet edemiyorum kizkardeşim dişinda kimseye
Ben gezmek isteyincede borcumuz var param yok diyor
Bende tamam diyorum
Ama oda gezemez
-Reklam-
+2 oy
(6,237 puan) tarafından
Siz saygıyı falan tüketmişsiniz. Ayrıca kimse kimsenin kölesi değil gidemez, yapamaz, gelemez. Al çocuklarını çok gez sen de. Bu şekilde sadece eşini kendinden soğutur ve uzaklastırırsın. Herseyi de  eşlerden beklemeyin ya her insanın evli bile olsa kendine ayıracağı bir zaman dilimi olmalı. Adamlar aksama kadar milletin ağız kokusunu çekiyorlar. Rahat bırakın şu insanları. Anne bağımlısı çocuk gibi davranmayın. Futbol maddi külfeti olan bir şey değil. Maddi durumunuz nedir bilmiyorum ama belki de eşinin maddi gücü yetmiyordur isteklerini karşılamaya. Hep ben diye düşünme. Bu kadar sivri olma biraz törpüle kendini.
(2,167 puan) tarafından
Her şeyi yazarsam çok uzun olur diye yazmadim
Birincisi ben çok saygili biriyimdir anlayişliyimdir
Benim tek sorunum fazla empati kurmam ve haksizliga gelememem
Ben çocuklarimin psikolojisini duşunuyorum
Eşim evden giderken arkasindan katilarak agliyorlar kafalarini duvarlara vuruyorlar mosmor oluyorlar
Ustelik benim eşim toplasan 2 kez çocuklariyla top oynamiştir oda 5 dakika en fazla her şeyi ben ogrwtdim renkleri saymayi eşyalari tek başima yaptim
Çocuklarim yeterince gezmiyor parka bile 2 kez gittiler 3 yilda
Neden eşim gezmek zorunda
Arkasinda çocuklar aglarken
Bu arada biz oyle isteyince evden çikamiyoruz koyde yaşiyoruz taksiyle gitmemiz lazim gezmek için eşim olmadanda 2 çocukla yalniz gidemiyorum
Zaten borcumuz var para yok diye soyluyor surekli
(3,964 puan) tarafından
köyde yasıyorken nasıl cocuklar kafaları kapıya vuruyor doldur kuvetı yada havuzu bahceye aksama kadar suda oynarlar toprakta oynarlar yanı park sart degıl yada para harcamak esınle makul bı sekılde konusup ayda bır kere olsun bıseyler tapmaya ıkna edebilirsin ayrıca aılen cok destek oldugu ıcın esın sorumluluk almadı belkı 3 yılın yarısı bızde kaldılar dıyosun normal degıl bu
(2,167 puan) tarafından
Ailem destek olmasa kafayi yiyordum
Çokmuştum son anda yetişdiler
1 buçuk yil kendime gelemedim
Iki çocukta art arta oldu kazayla
Dediklerini yapiyorum cnm
Hatta katbekat fazlasini yapiyorum
Ama çocuk işte ilgisini sabit tutamiyorum
Dunyadaki şeyleri goruyor tvde park olsun çocuklar olsun
Ozeniyor istiyor
+1 oy
(301 puan) tarafından
Yani futbola gidiyo diye de soğudum deme ya 

Yani tm haklısın ama oda birey sonuçta arada yanlız kalamsina izin vermen lazım arkadaslariyla top oynamaya gidiyo hergun olsa eyvallah ama haftada 1 bence çok görme cnm
(2,167 puan) tarafından
Ben niye gezmiyorum o zmn
Çok fazla borcumuz var kredi çekicez yakinda
Bana gelince borç var para yok diyor
Açik açik sen evde çoçuklarla otura bilirsin ama ben oturamam gezmem lazim dedi
Ben hayatta musade etmem hakkimi yedirtmem
(301 puan) tarafından
Yanlış ende al çocuklarını çık Gez cnm arada beraber çıkın arada ayrı ayrı takılın
(2,167 puan) tarafından
Köy yerindeyiz malesef her şey para
Taksiyle gezmek zorundayiz ve çok tutuyor
Kendi arabamiz olsaydi evde durmazdim bile
(301 puan) tarafından
Hm anladm cnm ne diyim bilemedim
+1 oy
(1,560 puan) tarafından
Kusura bakma ama adam evlendi diye sürekli böyle yaparsan senden evinden uzaklaşır haftada bir iki çıkacak tabiki sende çık seni eve kapatmadı haftada bir de işten geldimi gidersiniz 
(2,167 puan) tarafından
Sorunda bu bana gelince borç var para yok diyor
Ben sirf o top koştursun diye çoçuklarimin aglamisini izlemek zorunda degilim
Tek başima yapmadim çocuklari
Oda benle eşit derecede fedakarlik edip ilgilenmek zorunda
(1,560 puan) tarafından
Peki tartsma oldumu senle böyle birşyler yapmaması ilgilenemedim sanki sana ceza verr gbi
(2,167 puan) tarafından
Yok ya onun her zamanki halleri bu
Çok umursamaz biridir malesef
Her şeye çocuk akliyla bakar
Çocuk gibi tutdurur bazi şeyleri
Ailesinde kadinlar asagilandigi için
Aile kavramini anlayamadi 3 yil
2 yildir baya duzeldi
Bitek bu huyu var şu anda malesef
(1,560 puan) tarafından
Kadınları küçük gören aşağılayan bir aileyle büyüdü senide öyle yapıyor demek ama zamanla düzelir benime şimdi sevgiliyken böyleydi simdi evden çıkmıyor nereye gitsem peşimde kuyrugum gibi ama sen onu sıkma üstünde baskı kurma umursamıyor gibi yap
0 oy
(2,472 puan) tarafından
Keşke benimkide gitse gitmiyor takım bile tutmaz
(2,167 puan) tarafından
Işte hayaller hayatlar
0 oy
(230 puan) tarafından
Sende çok gez ..çocukları ona bırak bir kaç saatliğine olsa kendine zaman ayir..kendini eve kapatman evden çıkmıyorum. Ben gezmiyorum çocuklarıma adadım kendimi demen senin tercihin mi..yoksa eşin dışarı. Çıkıp kafa dagitmana izin vermiyo mu..eğer senin ise haksızlık yapiyosun..o da calisiyo diyosun onunda ihtiyacı var ..kendien özel zaman olusturmaya..ama seni evde tutup kendisi çıkıyorsa o zaman iyi yapmışsın göndermekle .
(2,167 puan) tarafından
Benim sorunum bu cnm ben ölsem haksizliga gelemem kadin erkek eşitsizligine hiiiç gelemem
Borcumuz var yuklu bir miktar
Ben gezmek isteyince borcumuz var olmaz diyor
Ben evde oturuyorsam oda oturucak
(230 puan) tarafından
En sinir olduğum şey...bende senin gii çoğunlukla evdeyim ..eşimin izin olduğunda berbaer bisiyler yaparız..nadir izin günlerinde arkdasiyla plan yapar.o zamanda bir hafta evden çıkamıyoruz tek o günü boş oluyo cnku..bazen sesimi cikarmiyorum.ama bazen üst üste olnunca yeter diyorum senin gibi...ama eşim göndermemelizk yapmaz beni..çocukları arada ona.birakirim.bir pazar gezerim..çarşıya çıkar dolanır gelirim..sadece paara harcamaya gerek yokki..sahil.kenarina giderisn oturursun hava alirisn o.bile.iyi gelir..eşine bakma sen para yok dediginde.paraya ihtiyacım yok de.cio.disari tek.basina yürüsün bile iyi gelir inan..
(2,167 puan) tarafından
Işte biz köyde yaşiyoruz gezecek yer yok
Taksiyle gitmemiz gerek onada para olmuyor borçtan dolayi
(230 puan) tarafından
Neden şehire daha yakın bir yerde oturmasınz..bu şekilde devam etmez  ki..çocuklar açısından sknti ileride..
(2,167 puan) tarafından
Iş yok malesef
Aileside izin vermez zaten
Annesi var psilolojik hasta kardeşleriyle kaliyor bizi istemiyor
Onlarda anneni ustumuze atip gidemezsin diyor
Her yönden boguluyorum anliyacagin
0 oy
(3,833 puan) tarafından
Sana da ayrıca vakit ayırıyorlar arada gitmesine karisma bence ama sana hiç vakit ayirmiyorsa şayet arkadaşlarına da ayirmasin
(3,833 puan) tarafından
Haklısın ama tepkin fazla sanki tabi esin güzel dilden anlayıp kendi dusunemiyorsa insanı mecbur bırakıyor demektir
(2,167 puan) tarafından
5 yildir ogretmenin ogrenciye anlattigi gibi anlatiyorum
Ailenin önemini eşitligin önemini
Bizimde haklarimiz oldugunu
Yuzde 70 duzeldi ama bazi duşunceleri ailesinden kaynakli iliklerine işlemiş
3 tane çocuk terbiye ediyorum sanki
(3,833 puan) tarafından
Maalesef aileden ne gördüyse öyle gidiyor sabırla değiştirmek için uğraşıyoruz ben de cocuk için değil ama bana davranışlarına çok kızardım şuan daha iyi bebegimize düşkün şükür
(2,167 puan) tarafından
Eskiden çocugum yuzune bakmazdi tek tek konuşarak yeri geldi kizarak anlattim
Anlayişlidir iyidir eli boldur
Ama bencildir kendi istekleri yönünden
O kendini duşunuyorsa bende kendimi duşunurum
Hep kendimden ödün verdim degmiyor gerçekten
(3,833 puan) tarafından
Ne kadar susarsak o kadar kötüye gidiyor
0 oy
(1,698 puan) tarafından
Allah eşine peygamber sabrı versin inşallah. Akşama kadar ** gibi çalış eve gelince de çocuk bak, bir etkinlik bile yapama. Ben boşanırdım muhtemelen
(1,698 puan) tarafından
Yok gerçekten anlıyorum. Biraz daha tatlı dille gitmeye çalış kuzucum. Kardeşin varken en azından kendi giderken bizi de merkkeze bırakır mısın falan de. Kardeşinle daha iyi idare edersin. Halı sahadan dönerken de birlikte dönersiniz. Azmini hiçbir zaman kaybetme. Umarım hayat istediğin gibi şekillenir. :) Bahtın açık olsun güzel kardeşim
(2,167 puan) tarafından
Bu arada ben eşim çocuklara baksin demiyorum
Babalik gorevini yerine yetirsin diyorum
Oynasin gezdirsin ilgilensin
Kizkardeşlerim de çok mecbur kaldigim zamanlar geliyorlar 2 gun durup gidiyorlar
(1,698 puan) tarafından
Yok ya akrep burcuyum da dengesizliğimden diyorsan hamileyim hormonlar fena :D iş-müdür bi taraftan. Şekerim yüksek o bi taraftan. Ayarlarım kaydı iyice :D
(2,167 puan) tarafından
Amin çook sagol inşAllah
(2,167 puan) tarafından
En iyi anlaştigim burç akreptir aslinda
Ben yayim :)
Seninde Allah yardimcin olsun
Şeker zor iş
0 oy
(334 puan) tarafından
Benim eşimde çok sever halı sahaya gitmeyi. O halı sahaya giderken merkeze bırakıyor bizi dönüşte alıyor. Bu şekilde yapabilirsiniz
(2,167 puan) tarafından
Annem babam boşandilar gidecek kalacak bi evim bile yok
Yoksa bayilmiyorum onla evde oturmaya
Ben sosyal bir insanim
Kisitlanmaya gelemrm
Kimsem yok gidip oturcak bitek annem var oda başi işten kalkmiyo evde olmuyo bile evleride çok kalabalik dişlandigimi hissediyorum
Tek başimada gezemiyorum 2 çocukla yola koşuyorlar hiperaktivite var biraz
0 oy
(5,668 puan) tarafından
Eşin senin de sosyalleşmene karışmıyorsa ya da beraber de birşeyler yapıyorsanız yanlışsın. Onun da hakkı. Ama sen evde otur, gezme ben sokaklarda sürterim diyorsa sonuna kadar haklısın. Buradaki insanların erkek gezer, erkek çalışıyor çocukla mı ilgilensin akşam vb. bakış açıları bana çok ters. 
(2,167 puan) tarafından
Evet ben evde çocuklarla kafayi yiyorum issiz çolde
O eskiden gezerdi beni birakip
Ben canina okuyunca toparladi kendini
Şimdide arkadaşlari başladi yine gel diye
Kendini eksik goruyor onlar geziyor ben nite senle oturayim diyor
Ama o zmn ben niye evde kan kusayim iki tane el kadar çocukla
Eşim 29 yaşinda ben 21 yaşindayim ondan daha gencim daha çok ihtiyaçlarim var ona kalirsa
(5,668 puan) tarafından
Onlar niye geziyor dediğinde, çevrende gezen kişileri göster ben niye oturayım peki de?
(2,167 puan) tarafından
Demez olurmuyim
El kadar çocuga anlatir gibi anlatiyorum
Napiyim borcum var diyor
Senin gwzebilecegin pek bir yer yok diyor
Bende o zmn sende gezmeyeceksin diyorum
Hayatimin her alaninda cahil insanlarla imtihan oluyorum
Asla kocasinin her haksizligina itahat eden aciz kadin olmayacagim
Annem bu yüzden boşandi 20 yili çöp oldu
Bu benim travmam
(5,668 puan) tarafından
Peki  evlenmeden önce eşinin nu cahilliğini bilmiyor muydun? Ya da eşine buradan taşınalım o zaman, ben de sosyalleşmek istiyorum. İkimiz de rahat edelim de.
(2,167 puan) tarafından
Yorumlara yazdim annesinden dolayi taşinamiyoruz
Bu arada hayir bilmiyordum
Ben şartlarimi soyledim  şuna buna tahammul edemem dedim ve oyle evlendim
Her şeyi konuştuk
Şimdi beni ilgilendirmiyor arkadaşlari akrabalari
Ben aileme odakliyim aile benim için çok onemli
Arkadaşimla futbol oynamam yeterki çocugum mutlu olsun aglamasin yeteribce vakit geçireyim onunla zaman geçiyor elbet buyuyecekler babalarini kotu hatirlasinlar istemiyorum
Ben oyle hatirliyorum çunku çocuk akli unutmuyor
0 oy
(1,489 puan) tarafından
Eşin hep geziyor oysa geziyorsa size hiç vakit ayırmıyorsa evet haklısın ama bu haftada bir ayda bir olan bir şeyse sonuçta onun da hakkı insanın ihtiyacı oluyor 
(2,167 puan) tarafından
Her turlu konuşuyorum cnm
Gonlumu aliyor barişiyoruz
Ama bi en ufak firsat çiksin gezmesine
Beni ateşin ortasinda olsam bile birakip gitmek istiyor
Ben surat asinca tmm gitmiycem diyor trip atiyor
Ama benim için bi farki kalmiyor o an gitmemesinin
Ben istiyorum ki içtenlikle anlasin beni
Benim yerime kendini koysun
Başimin agrisinnan duramiyorum bazen
Gorsun halimi
(1,489 puan) tarafından
Evet . Zaten önemli olan gönlü olarak yapması . Ben de eşimden gönülsüz bir tavır görsem bozulurum ve yaptırmam yani . Karşılıklı gönül olması lazım
Mecburiyet değil  .
Canım bilemiyorum ki napsan . Durumun müsaitse en azından bir yardımcı mı tutsan en azından uyursun en azından evin temizliği aradan çıkar. Ben tek bebekle yeteemiyorum sen iki taneyle nasıl yeteceksin her şeye ve daha benimki bebek yani bir şey de görmedim büyümedi bile daaha
(2,167 puan) tarafından
Duşinku 2 katli evim var bahçede var
4 oda 1 salon yukarida
4 oda 1 salan asagida.banyosu tuvaleti bahçesinin pisligi
Asagida durmuyorlar kaç kez kayb oldular oldum bulunana kadar
Tum gun eşimin gel.esini bekliyorum çay içmek için

Valla konuştum gitmiycem anliyorum fln dedi
Tabiki inanmadim :)
Ama umrumdada degil benimle kavga etmekten çekinir biliyor haksiz oldugum konuda tartişmiyacagimi
(1,489 puan) tarafından
Ya rabbim yardımcın olsun canım inşallah gönlüne göre olur
(2,167 puan) tarafından
Amin cnm ))
0 oy
(284 puan) tarafından
Ayy bende gıcık oluyorum öylelere izin versem benimki de kısa kısa gider artık evliler bi farkına varsınlar bekar hayatı gibi olmaz ki biz ne fedakarlik yapıyosan çocuklar için onlarda yapacaklar sanki bizim canımız yok ku akşama kadar çocukla uğraşmak kolay mi bide fenaysa h.sonlari evde olunca zor katlaniyo çocuğa ee ben 7 24 böyleyim diyorum ben ne kadsr çekersem sende cekeceksin çocuğun kahrını diyorum sanki anneden başka kimse bakmak zorunda değil diye algı yaratiyo bazıları aynen bize gelince borç var harç var beyefendiler istediği yere giderler ama yok öyle bi dünya çocuklar arkasından ağlarken arkadaşlarıyla top oynamaya gidiyo öyle mi o çocukları sen tek mi yaptın yazık günah değil mi sana da çocuklara da sizinle ilgilense ya arada sırada da olsa sizi çıkarsa ya bi yerlere milletin peşinde kosacagina sen artık evlenmişsin sorumluluklarini bil çok fazla alıştırma maça falan yosa surekli gitmek ister yazık değil mi ya o çocuklar parka gitmek ister oyun oynamak ister onlarla ilgileneme çok sınır oluyorum şöyle düşüncesiz insanlara..
(2,167 puan) tarafından
Evet sonunda beni anlayan biri çikti
Yazdiklarin o kadar benim duşuncelerim ki
Aynen bize gelince turlu bahaneler üretiyo kendi keyfi olunca işten öyle bir izin aliyo ki baka kaliyorum
5 yildir bana nasil davrandiysa aynisini yaptim
Şimdi kendine geliyo yavaş yavaş
Umrumda da degil  valla futbolu
0 oy
(1,787 puan) tarafından
Sen niye eve kapaniyorsun. Para yok demişsin . Evde yiyeceğin kahvaltiyi hazırla bir ağaç altında oturup yiyin cocuklarinla top oynar ip atlarsiniz. Yani ailecek bir aktivite yapmış olursunuz. Ben çok yanlis buluyorum böyle kısıtlamaları. 
(2,167 puan) tarafından
Kendi arabamiz olsa boyle olmazdi cnm
Yok asla izin vermem beni kisitlamasina
Umrumda degil zaten borc bu saatten sonra
Koy yeri oldugu için taksiyle gitmek zorundayiz ger yere
Kaldigimiz yerde çol gibi biryer
(1,787 puan) tarafından
Kız köy yeri daha iyi ya. Hiç mi bir bağınız bahçeniz yok. Hiç mi yürüme mesafesi bir çeşme su yok. Hayata karanlıktan bakarsanız hiç bir şey göremezsiniz. Naçizane bir tavsiyem var. Bundan 3 sene evvel hayatımı hiç tat almadan yaşayan biriydim. Sokakta kedi kuş öldürse üç gün kafama takar dert ederdim. Bir gün serdar ortaçin hile şarkısını dinlerken kendime hayat felsefesi edindiğim bir sözü oldu.
"İçine renk katıp cosacagin yere,
Ona keder katıp ne diye ağlıyorsun?" Ve bu sözle ben 3 senedir hayatın her anından zevk alıyorum. Öleceğiz ve geri gelmeyecek geçen zaman. O yüzden elimdeki imkanlarla mutlu olmayı bileceğim. Hiç bir yere gidemiyorsan çık evinin bahçesinde bir şeyler yap. İki tane fide diksen cocuklarinla o bile mutluluk verecektir hepinize.
(2,167 puan) tarafından
2 oglumda o kadar hiperaktiv ki
Dişari çiktimiz anda biri saga biri sola kaçiyo napicagimi şaşiriyorum
Bizim burda da yilan akrep çok oluyo
Evin önunu supururken bir baktim akrep karşimda duşun oyle issiz bir yer
Yoksa canima okusalarda çikariyorum her gun
0 oy
(378 puan) tarafından
Benim eşim haftada bir gün gidiyor. Burda sorun eşinin gitmesi değil senin hicbir şey yapamıyor olman. Sen de bir iki saatliğine bırak eşine yapmak istediklerini yap. Erkeği eve bu kadar baglayamayazsin bu doğru da olmaz abla tavsiyesi. 
(2,167 puan) tarafından
Valla umrumda da degil
Ben oturuyorsam oda oturmak zorunda çocuklaiyla
Işte sorunda bu ben isteyince imkansiza bagliyo
Sanki ben uzayliyimda fikirlerimde anormal
Yok bacim yok ben soylemesem evde ölsem akşam anca haberi olur
(378 puan) tarafından
Kendi hayatin kendi kararların canım ne diyim. Biz ikimizde çalışıyoruz ben iki üç ayda bir arkadaşlarıyla bir gün geçirmesine izin veririm maçına gider. Kadın anne baba hiçbir zaman anne gibi olamaz bu yüzden de annenin hakkı ödenmez. Ama eşim de benim bir dedigimi iki etmez hadi şuraya gezmeye gidelim desem hiç itiraz etmez sen dinlen ben bakarım der. Bu karşılıklı anlayış ve saygıyla olur. 21 yaşındasın ve çocuğun var çok büyük sorumluluk bence yaşına göre. Esin de küçük muhtemelen ve o da bu sorumluluğu kaldıramıyor. Ben o yaşlarda yumurta bile pişirmiyordum Allah kolaylık versin
(2,167 puan) tarafından
Bende onu diyorum cnm
Yaşitlarim belinde çanta gezerken
Ben 40 yaşinda kadin gibi empati kuruyorum
Herkesi anlamaya çalişiyorum
Ne guzel yazmişsin 2 3 ayda bir gidebilir diye
Ama bikere ayagi açildimi surekli gitmek istiyor
Arkadaşlari oyle guzel duşunceli insanlar degil
Bi kaçinin eşini taniyorum
Evde geberiyorlar sorunlarindan dolayi
Bunlar top peşinde çocuk gibi
Birakirsam iyice zivanadan çikicak
Az oncede gelmiş tmm ben futbol oynadigim zmn
Kardeşini getiririm kalir senle diyor şaka gibi :))

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 188 göst.
14 Haziran 2022 Diğer kategorisinde gonul_42gmail.com (12 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 330 göst.
0 oy
12 cevap 311 göst.
29 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Funny_honest (127 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 1,018 göst.
7 Şubat 2020 Diğer kategorisinde Elifyor (9 puan) tarafından soruldu

264,785 soru

7,820,205 cevap

28,053 kullanıcı

...