0 oy
214 göst.
Diğer kategorisinde (4,860 puan) tarafından
Eşim Üç erkek kardeşler en büyük en son evlendi iki numara ilk evlenen bizde ikinci evleneniz şimdi ilk 3vlenen eltim kaynimla boşanma aşamasında senelerdir çekişmeli gidiyor bu 3vden gittikten sonra diğer elti bana  boşanan için benim hakkımda.soykedijlerini anlattı ben büyük kaynimin parası i yiyormusum sürekli para.istiyormusum eşim araba almıştı satıldı şimdi de arabanın parasını büyük kaynım vermiş evimin içindeki esyalarimin hepsini büyük kaynım almış falan bunların hepsini bana.anlatti zaten kendinin kafası gel git değişik bı insan çok çok tuhaf dün de çarşıya çocuklarımla inerken boşanan eltimi gördüm cocuklarida vardı çocuklarla konuştum ama onunla konuşmak istemedim selam verdi selamını aldım ben kızıyla konuşurken bana nasılsın Mevla demiş ama ben gerçekten duymadım arkamı döndüm gittim benim arkamdan terbiyesiz dedi döndüm ne dedin sen tekrar şöyle selam almayanlara ben genelde terbiyesiz diyorum nasılsın diye sordum cevap bile vermedin dedi bende selamını aldım ama nasılsın dediğini duymadım deyince biz yolun ortasında ağız dalaşına girdik öteki eltinin bana dediklerini söyledim benim hakkımda böyle demişin diye ben öyle birşey demedim falan dedi demiş olsada zaten dedim demez bazı şeyleri bana karşı çok ağrıma gitmişti herşeyi söyledim içim o kadar rahatladı ki anlatamam 17 yaşında eşimi tanıdım eltimide o zaman tanıdım hiç saygisizligim olmadı takı o beni yanlış anlayıp laf söyleyene kadar biraz tartismistik  neyse kimseye anlatmadım size.anlatip birazdaha rahatlamak istedim uzun oldu birazcık 

2 Cevaplar

0 oy
(1,500 puan) tarafından
Eltilerdne hep korkmusumdur asla taviz vermem
(4,860 puan) tarafından
Ben onlarla aynı şehirde yaşamıyorum uzaktaydim o yüzden akkillarina ne gelirse laf etmişler benim hakkımda hepsini anlatsam  çok uzun olur
(1,500 puan) tarafından
Boşver takılma hem birbirinin kutularını lazan insanlar sende doldrmaya calisiyolar bence
(4,860 puan) tarafından
İkiside konusmuyo zaten şuanda bende konuşmuyorum tek tabancayim evli olan eltim Kayseri'de gelin geldi kimsesi yok arkadaşı yok diye arkadaşlık yaptım megresem hataymis bu yaptığım şeytanın ta kendisi girsen bı kere de anlarsin
(1,500 puan) tarafından
Bende de var aynısı emin ol
(4,860 puan) tarafından
Allah'a yakın bana uzak olsun ama tabi onu rabbim bilir Allah bile kabul etmez onu o derece pi.s birisi ne abdest ne yüz yıkama o kadar ig.renc biri
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 202 göst.
12 Mart 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Zynp54 (1,077 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 272 göst.
30 Temmuz 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 517 göst.
16 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 564 göst.
21 Şubat 2020 Aile kategorisinde Melike - Aras (7,935 puan) tarafından soruldu

377,143 soru

11,286,881 cevap

34,694 kullanıcı