0 oy
561 göst.
Diğer kategorisinde (900 puan) tarafından
Kızlar dün öğlen eşimle kaynanamlari hastaneye gidicektik çıktık arabamız.evin önünde eşim tam bindi  bende arkadan geliyodum bi an gözüm yere takıldı çöp falan vardı yumurta kartonu vs baktım 200tl önce geçersiz paralardan sandım sonra baktım aha gerçek para eşime seslendim.bide hangi akillaysa parayı elimde sallıyorum eşime diyorum yerde para  buldum :D esimde hem guluyo hemde napıosun askim diyo neyse bindik.gittik aldık geldik kaunanamlari bi türlü fırsat olmadı apartmandakilere falan sormayı acaba hangi garibanın parasıydı yan apartmanlara falan da sorucaz da sahibi çıkmazsa 3 gün mü 7 gün mü sonra bi yetime fakire yada camiye verelim diyoruz.dunden beri içim.icimi yiyo zengin  biriyse pek önemsemez ama fakir tek parası o olan biri için yüklü bi para inşallah sahibi hemen çıkar çok üzülüyorum çünkü.empati yapıyorum ihtiyacım.varken param kaybolsa zor bi durum paranın gözü kör olsun 

8 Cevaplar

+1 oy
(1,816 puan) tarafından
Çok iyi düşünmüşsünüz canım ama bak komşulara sordugun zaman parayı sor sizinmi diye direk 200 lira buldum valla sizinmi deme sen sor paranızı kaybetinizmi evet derse ne kadar kaybetiklerini sor 
(900 puan) tarafından
Öyle yapıcaz zaten bakalım hangi garibanın
(1,816 puan) tarafından
Ya kaybeden inşallah durumu kötü olan biri değildir
(900 puan) tarafından
Inşallah canım hemen sahibini bulsamda rahatlasam
(1,816 puan) tarafından
İnşllh bulursun cnm
-Reklam-
0 oy
(1,639 puan) tarafından
İnsallah sahibi çıkar. 
(900 puan) tarafından
Inşallah canim
0 oy
(68 puan) tarafından
Aynn ya Rabbim kimseyi yoksullukla sınamasin cok zor
(900 puan) tarafından
Amin canım amin
0 oy
(346 puan) tarafından
Cok iyi dusunmussun bulunur insallah sahibi 
(900 puan) tarafından
Inşallah canım
0 oy
(9,128 puan) tarafından

2 sene once 200tl duşurmuştm, dmek ki oraya gelmş :D :D

tarafından
Yok kız o en son bizim mahalleden gećiyordu☺☺☺
tarafından
Hahahaaaaa:D demkki
tarafından
Bizim burayada uğradı kiz
(900 puan) tarafından
Rüzgarla döne döne manisaya taa bizim kapiya gelmiş :))
(9,128 puan) tarafından
Aynen ta oralara gelmş param :P :)))
tarafından
Hahahahaaaaa :D
0 oy
(1,397 puan) tarafından
İnşallah sahibi çıkar canım 3 ay önce esimde düşürmüştü Allah'tan binanın dışında dusurmuste kuzeni almış :)
(900 puan) tarafından
Inşallah canım.benim eşimde para değilde söz yuzugumuzu dışarda kaybetti hala aklımız onda 1 sene oldu nerdeyse.anisi vardı insan uzuluyo hem maddi hem manevi
0 oy
tarafından
Belediyeye versenize kiz onun yerine. Anons yapsınlar. 
(900 puan) tarafından
Öyle kötü insanlar varki gider bi şekilde benim.der ağlar sızlar alır biz önce mahalledekilere sonrada o kişinin adına bi yetime fakire veirriz hayri olur en azından. Ama umarım ihtiyaç sahibi biri düşürmemiştir.neden se içimden geçiyor acaba zar zor buldukları ilaç parası ne bilim bisey midir diye çok üzülüyorum
tarafından
Ama ya gercek sahibini bulursa? Biri kandirsa da siz elinizden geleni yapmis olucaksnz fakire verseniz de..
(900 puan) tarafından
Aynen bakalım cevrede sahibi çıkmazsa öyle yaparız helal para bi yere gitmez insallah
0 oy
(468 puan) tarafından
Esenyurt'ta annemler yapmış yıkanan pantolonun  cebinde varmış yarısını bulmuşlar yarisi kalmış
(900 puan) tarafından
Anlamadım canım
(468 puan) tarafından
eniştemin cebinde para varmış yikamislar. asarken annem aşağı cirpmis paralar aşağı düşmüş. annem görmemiş aşağı inmiş 150 lirasını bulmuş. yumuşatıcı kokusundan anlamışlar onların olduğunu. eniştem akşam gelince gerçekler ortaya çıkmış param vardı diye demiş
(900 puan) tarafından
Haa olabiliyo canım bizde sorcaz bakalim belki o.sekil düşüren olmuştur

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 36 göst.
11 Şubat 2024 Diğer kategorisinde 04Ceylat (25 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 414 göst.
2 Kasım 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 871 göst.
21 Mart 2023 Diğer kategorisinde Leyla__yalan (12 puan) tarafından soruldu