0 oy
468 göst.
Aile kategorisinde (50 puan) tarafından
Ya Allah aşkına insan bu kadar mı olur ya hergün iki kızı bizde tabiki gelebilirler ama hergün gelmek olmaz kızım hasta yorgunluktan ölüyorum yiyorlar içiyorlar oturuyorlar bana da bunu yap şunu yap elim bulaşık da kızına bak biz onlara gidince kaynanam bana iş yaptırmaya çalışıyor hiç bi zaman anne yerine koyamadım yaptığı haksızlıklar yüzünden bi tatlı olur saklar çocuklarına der gidin orda yiyin bana bi dilim bile vermez 

10 Cevaplar

0 oy
(7,637 puan) tarafından
En temizi ayrı ev
(50 puan) tarafından
Çok istiyorum canım ama eşim çıkmıyor şuan nasıl ikna edicem bilmiyorum
(7,637 puan) tarafından
Ikna et bence bi şekilde orası kaynananin da evi olduğu için böyle rahat davranıyor
(50 puan) tarafından
Nasıl edeceğimi bilmiyorum çıkıcaz ama vakti var diyor
-Reklam-
0 oy
(913 puan) tarafından
Allah in dan bulsun sende birinin kizisin . Sen böyle anlatinca babamin annesi geldi aklima o da bizden saklardi herşeyi pislik kadın nefret ediyorum boylelerinden
(50 puan) tarafından
Amin canım amin eşimin yanında farklı olurlar gittikten sonra farklı yemin ederim yoruldum ne insaf var ne merhamet
(913 puan) tarafından
Allah im eşine de yüzlerini göstersin senide onlardan kurtarsin tez zamanda inşallah canım
(50 puan) tarafından
Allah bin kere razı olsun canım ❤️
0 oy
(328 puan) tarafından
Mesela yapmiyorum diyor musun. Kalkıp yaspinlar. Kızlarına yedirmek isteyen anne olarak kalkıp hazırlasın o zaman. Sana evlatlık mi verdi onları. Ben böyle şeyler okudukça deliriyorum. Ne münasebet. Sktrsin gitsinler. Tövbe yaaaa.
(50 puan) tarafından
Arkadan eşime fesatlık yapıyor senin karın yapmıyor etmiyor diye yapsam suç yapmasam suç eşimi çok dolduruyorlar
(328 puan) tarafından
Bu erkekler de dolmaya ne meraklı. Yani hiç mi bilmiyor senin ne yapıp ne yapmayacağını da iki lafa suçlu oluyosun. Allah yardımcın olsun canım
(50 puan) tarafından
Allah razı olsun canım herkesin annesi var kimse annesini atamaz zaten at da demiyorum diyemem ama beni bu kadar haksız görmesi çok değişik annem annem annem ne diyim hakkımı Allah’a havale ediyorum
0 oy
(14,004 puan) tarafından
Niye kendini bu kadar harab ediyorsun yapamam şuan işim var de mesela. Yemek yedikten sonra odana çekil işim var de ne bileyim bir bahane uydur bırak kalsın sofra öyle ne zaman kaldırırsa kaldirsinlar yapma her işi sürekli yemek hazırlama kendileri yapsınlar 
(50 puan) tarafından
Kaç defa denedim canım bugün makarna koydum kızım çok ağladı kaynanam yatır dedi görümcem burdaydı makarnayı süzmüş eşi geldi eve gitti o dakika yemek saati geldi kaynanam kalkıp makarnın devamını getirmedi beni çağırdı sen düşün gerisini canım
0 oy
(196 puan) tarafından
Aynı benim hayatım
(50 puan) tarafından
Allah yardımcımız olsun canım rabbim bize bu hayır kapısı açıcak inşallah
(196 puan) tarafından
Bende ona umud ediyorum canım Allahından bulsunlar istiyorum çektirdiklerinin hepsinin bir bir cezasını çekmesi en büyük arzum.o kadar yandırdıki beni hiç acımıyorum ona.sadece sabır
(50 puan) tarafından
Aynen canım sabrın sonu selamettir inşallah onlar da bi gün hak ettiğini bulur
0 oy
(1,014 puan) tarafından
Yarın a kalırsa yanına kalmaz bu yaptıkları. Allah önune cıkarsın yaptıklarını. Bın pısman olsunda care bulmasın. Geliniz dıye bu kadar dıslanmazkı ınsan. Kocanda ıs bitiyor tabi. Gorupte bısey demiyorsa oda memnun bu olanlardan
(50 puan) tarafından
Eşimin gözünü kör etmişler yani sorduk soruşturduk beni gözünde karartmak için muska yapılmış sözde gerçekten de ben haklı da olsam eşimin gözün de haksızım
0 oy
tarafından
Bu iş konusunda sen sustukça onlar daha da üstüne gelirler aynı durumu yaşamış biri olarak söylüyorum 
(50 puan) tarafından
Canım ses çıkarıyorum olmuyor eşimle huzursuz oluyorum susuyorum kendime yazık ediyorum ben artık yapamıyorum kaynanamla yaşayamıyorum kocama nasıl anlatabilirim bu durumu
0 oy
tarafından
Rabbim varlıkta aç koysun o kaynanani 
(50 puan) tarafından
Amin canım ben hariç 4 gelini var ve hep de ah almış insanlar rabbim yanına bırakmasın
tarafından
Ölmez o kadın kolay kolay sürüm sürüm sürünür
(50 puan) tarafından
Yemin ederim aynen öyle canım biz de hep diyoruz
0 oy
(7,223 puan) tarafından
Takmican bacım yirtsanda bitarafini illaki kötü sen olursin sonunda bak bn gece doğum yaptım kaynana kaliyo sözde yanımda uyuyor bn çocuğun aşılarını yaptırdım geldim ustunu ,altını değiştiriyorum sözde amaliyat oldum bişey desem kendini bı halt sanıp üste çıkmaya çalışak yada oğluna acitasyon yapcak bosverrr allha havale et geç bizimde imtahnimiz böyleymiş 
(50 puan) tarafından
Haklısın canım zaten Allah haklarından gelsin öyle canımı acıtmışlar ki hakkım onlara helal değil
0 oy
tarafından
Kendi kendine ediyorsun canım baktın geldiler mi çocuğum hasta huzursuz de al kucağına odana çekil kim ne yaparsa yapsın çocuğun iyiyse de öyle yap 1 2 gelirler baktılar ayaklarına dönen yok gelmezler 
(50 puan) tarafından
Ahh bacım ahh sen bunlar gibi insan gördün mü yüz yok utanma yok ben açık açık bazen diyorum yine sabahı buradalar bizim annemizin evi falan filan ben bu evden çıkmayana kadar kan kusucam

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 219 göst.
21 Aralık 2023 Aile kategorisinde Birdilektut (1,270 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 211 göst.
26 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Sugra (1,186 puan) tarafından soruldu
0 oy
51 cevap 1,724 göst.
21 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 279 göst.