0 oy
426 göst.
Diğer kategorisinde (111 puan) tarafından
Kizlar selam nerden basliycagimi inanın bilmiyorum. Eşim yakınlarda yüklü miktarda para batirmis borsada üstelik kredi çekmiş . Bende bu arada tedavi görüyorum çocuk için . Tabi direk ara verdim ama olay olmadan önce ilişki yaşanmıştı 6 haftalık hamileyim . Yinede şikayet etmiyorum vardır rabbimin bir bildiği . Neyse ben sineye çektim kabul ettim ve devam etme kararı aldım . Ama nasıl desem kizlar eşim çok değişti böyle soğudu benden üstelik kendi yüzde yüz haksız . Yatarken bana sarilmiyor gün içinde aramıyor . Allah kahretsin ki çok seviyorum çok . Neden böylesin diyorum her zamanki halim diyor . Hayatında biri var desem sanmıyorum yani telefonunu sürekli kurcalarim sosyal medya hesapları bendedir . Ama aramıza bir soğukluk girdi . Kaç defa konuşmaya çalıştım olmadı. Kendimi geri çektim olmadı ne yapacağım kizlar ben hem hamileyim hem böyle eziyet görüyorum resmen . Ben umursamadan o hiç umursamiyir . Geçen bana bacakların kalın erkek gibisin dedi .  Daha önce hiç ama hiç bir defa bile böyle şeyler söylemedi . Bana bir akıl verin kizlar 

8 Cevaplar

0 oy
(916 puan) tarafından
Üstüne düşersen yanından geçer düşmezsen yanında durur maalesef bu böyledir 
(111 puan) tarafından
İnanın ikisinide denedim olmadı . Bosanalim dedim beyefendi ailesine rezil olmaktan korkuyor farkındayım . Ki bende karnımda bir bebekle anne evine kaç gün sigarim bilmiyorum
(916 puan) tarafından
Terbiyesiz ailesini düşünüyor bu durum da tövbe tövbe
(111 puan) tarafından
Aile aile olsa içim yanmayacak inanın . Benim ailem maddi manevi arkamda duruyor üstelik durumları o kadar iyi olmamasına rağmen. Kendi babası çok ama çok zengin bir gün ne haldesiniz diye sormadı bile
(916 puan) tarafından
Bende aynı durumdayım Allah cimriden alıp gönlü zengine versin inşallah
(111 puan) tarafından
Aminn
-Reklam-
0 oy
tarafından
Keşke sahip olduğu nimetin farkına varsa.. 

Tedavi ile olmuş bir bebek var karnında keşke kıymetini bilse 

Emin ol sen ondan daha erkeksin. O kendi erkekliğini sorgulasin nankör 
(111 puan) tarafından
İnanın bu yuvayı ayakta tutmak için herşeyi yapıyorum . Ama adamda tık yok arkadaş çevresi çok pis değiştir diyorum umursamiyir . Elinden gelse beni hergun annemgile gönderecek orda zaman gecirmemi istiyor
tarafından
Fazla fedakarlıkta iyi değildir. Yipranirsinn.
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Sen bütün yükü yüklenmiş sin kuzu,bırak bi süre düşünme ye iç gez,sende arama 

Yemeğini yesin zıbarsın bi köşede,sen bebeğine odaklan 

Tadını çıkar
(111 puan) tarafından
Aklımda sürekli vesvese var. Bı an oluyor diyorumki beni aldatıyor çocuk doğana kadar sabrediyor sonra ayrılacak benden. Bir yandan diyorumki yok aldatmaz . Sonra ya yine borç yaparsa diyorum yani düşünmemeye çalışıyorum ama olmuyor
(14,428 puan) tarafından
Sana bişey diyim bitecekse biter bu sadece seni yorar,anın tadını çıkar düşünme
Borç yaparsa eşşşek gibi öder
Kaç yıllık evlilikler bitiyo bunu düşünerek yaşanmaz
(111 puan) tarafından
Öyle ama ne bileyim işte . Neden canım acıyor bilmiyorum inanın
(14,428 puan) tarafından
İlgi bekliyorsun,çok normal
Ama biraz kendini geri çek bakalım,bir ay olur dahada fazla belki
Bak o zaman nasıl kıçında dolanıyo,az sabret
(111 puan) tarafından
Deniycem canım. Ben onu görünce böyle gözlerim doluyor . Galiba hormonların etkisi var asslaa böyle değildim ama içimde hep bir şüphe var artık
0 oy
(1,703 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun inşallah ❣️
(111 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Borcu kafaya takiyo muhtemelen
(111 puan) tarafından
İnşallah öyledir .
0 oy
(888 puan) tarafından
Bi süre sende umursama kaçan balık kovanına misali üstüne düşme.  
(111 puan) tarafından
Yok aramıyorum sormuyorum. Bugün annesigile gitti kalmaya. Benimle de kardeşim kalacak . Neyse ben hiç aramadım kendi aradı yarın öğlen gelirim falan diyor . Bende sen bilirsin acele etme gitmisken tadını çıkar falan dedim . Bilmem bakarız falan demeye başladı
0 oy
(2,016 puan) tarafından
Canim maddi sikintolar adami degistirir
(111 puan) tarafından
Canım birde aklıma şey takıldı bunun bir arkadaşı vardı adamla çok samimiler yalnız bizden yaşça çok büyükler . Karı koca olarak gorusuyorlardi. Ben pek samimi olmazdım geçen kadının numarasını rehberinde gördüm t yenge diye kayitliydi . Sil dedim engin diye ismini değiştirmiş yeni farkettim. Ama bu insanlar taşındı gitti yani burdan . Dikkatimi çeken neden kadının numarası kayıtlı ama eşinin değil . Sorsam cevap vermez sence aralarında birşey olabilirmi
(2,016 puan) tarafından
Hee ailecek gorusmuyorsaniz esinle baska birseyde yasamis olabilirler canim insanlar yaslandikca sapitiyorlar Allah muhafaza
(111 puan) tarafından
Deneme amaçlı kadını engelledim eşimden . Bir hafta böyle bekleyeceğim . Engeli kaldirirsa falan anlayacagimki aralarında muhabbet devam ediyor. Bir hafta sonra değişiklik yoksa numarayı kökünden sileceğim . Planım bu yönde
(2,016 puan) tarafından
Bence sadece kadinla degil adama da isin icinde olabilir sen yine gozunu 4 ac
(111 puan) tarafından
Birde şöyle bir durum var canım hani telefonlarda favoriler diye bir bölüm varya. En çok kiminle konustuysan o kaydoluyor oraya . Orayı kontrol ettim klasik iş arkadaslari ailesi ve ben varım . Sence konuşma olsa favorilere eklenmezmiydi
(2,016 puan) tarafından
Ordan konusmuyordur baska uygulamadan gorusuyordur belki  oyle olsa bile siler bakar her seferinde ama zaten oyle saklayacak bir durum yoksa bir gorusmeyide silmez insan
(111 puan) tarafından
Facesi bende canım . Instagramdan takip listesine baktım temiz. Fake bir Instagram yok onuda kontrol ettim. E devletten üzerine kayıtlı bir hat varmı diye baktım oda yok sadece kendi numarası var . Yinede bilemiyorum
0 oy
(1,842 puan) tarafından
Bence ciddi manada depresyonda sana söylemediiği başka paralarda batırmış olabilir

İlgili bir soru bulunamadı

377,143 soru

11,287,041 cevap

34,694 kullanıcı

...