0 oy
147 göst.
Aile kategorisinde (50 puan) tarafından
4. Buçuk aylık bebeğim var 2 haftadır 2 sefer korunmadik eşimle birşey olmuyor diye ama sonra bı ogrendikki tehlikeliymis süt korumazmis. Sizce yüzde kaç hamile kalma ihtimalim olur . İnşallah hamile kalmam 2 kızım var . 1 tane olsa neyse ikisini birlikte büyür derdim ama zaten 2 çocukluyum bide hamileysem ben ne yaparım. Testi ne zaman alsam doğru olur. Tecrübeli anneler sizce ne yapmam gerek bı akıl verin :/

8 Cevaplar

+2 oy
(400 puan) tarafından

2 çocuk yaptın ve hala sütün korumadigini bilmiyosn:ermm: büyük cesaret hakkında hayırlısı

(50 puan) tarafından
Evet çok haklısıniz. Ne garip ki eşimde bilmiyor Muş. Adet görmedim 40 mdan beri. İlk kızımda nasıl oldu hatırlamıyorum bile
-Reklam-
0 oy
tarafından
2 hafta sonra test al süt korumaz normal korunma yöntemleri bile %100 korumazken iyi cesaret 
(50 puan) tarafından
Tamamen bilinçsizlik oldu acaba yüzde kaç ihtimal kalırım. Çünkü sık sık emziriyorum
tarafından
%50 diyorum 2 hafta sonra net belli olur
(50 puan) tarafından
Anladim pek i teşekkür ederim:/
0 oy
(266 puan) tarafından
Cocuk istemiyorsaniz korunmaniz gerek ! 

Tedbir sizden takdir Allahtan :)
(50 puan) tarafından
Evet öyle istemiyor uz tabiki rabbim vermedihi sürece
(266 puan) tarafından
Tedbirinizi  alin ozmn ki gereksiz korkulara kapilip gereksiz uzuntulere girmeyin
0 oy
tarafından
İlk 6 ay gebe kalma riski çok yüksek 
(50 puan) tarafından
İlk 6 ay gebe kalma düşük Muş yanlış mı hatırladınız acaba. Sık sık emzirdigim için risk düşük diye okudum
tarafından
Evet doğru gene kaldığın kadar düşük riski de çok yüksek ben kaldım gebe kızım 6 aylıkken düştü ama
0 oy
tarafından
Allah hakkında hayırlısını versin. Kızım 3 aylıkken hamile kalmıştım 4 aylıkken öğrenmiştim. Hormonlar dan dolayı çok kolay kalınıyor. Hiç adet olmadan kaldım 3 hafta sonra alsan çıkar 
(50 puan) tarafından
Sezeryan mi normal mi
tarafından
Normal canım ikisi de çok şükür
0 oy
(1,918 puan) tarafından
Bacim ailen annen kaynanan yada sen sütun korumadigini 2 cocuktan sonrami öğreniyorsun cesaretini ayakta alkışlıyorum 
(50 puan) tarafından
Adet olmadım o yüzden yumurtlama olmaz diye düşündüm
0 oy
(2,524 puan) tarafından
Yaa Allah aşkına şu sütun koruduğuna gerçekten inanıyormusunuz gözünüz aydın ne diyim
0 oy
tarafından
Sen şimdi naneyi yemedin mi:)) 

Canım gebe kalma ihtimalin çok yüksek hakkında hayırlısı olsun ama süt hiç bir zaman korumaz

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 88 göst.
0 oy
12 cevap 110 göst.
3 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Kdkbdowlk (97 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 124 göst.
18 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Hatice3370 (20 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 194 göst.
3 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yenianneeee (159 puan) tarafından soruldu

374,705 soru

11,208,288 cevap

34,514 kullanıcı

...