+1 oy
663 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar dün pire mi ne haltmi diye geldik gece de birden ateşlendi sonuç bekliyorduk eşimle arabaya gittiler çocuk bı anda kriz geçirmiş eşim çağırdı gel diye nasıl gittiğimi bilemedim basın da bir sürü doktor havale geçirmiş nöbeti oldumu filan bir sürü şey sordular oğlum daha 3 yaşın da elimden kayıp gidiyor zannetim Allah rızası için dua istiyorum yavrum için 

29 Cevaplar

0 oy
tarafından
Allah şifa versin kısa sürede.
tarafından
Amin Allah razı olsun
-Reklam-
0 oy
(1,733 puan) tarafından
Rabbım tez zamanda şifasını versın canım çok üzüldüm . Şuan durumu nasıl 
tarafından
Amin Allah razı olsun biraz daha iyi halsiz ateşi var yine tetikte bekliyoruz
0 oy
(2,119 puan) tarafından
Canım çok geçmişte olsun, Rabb'im şifa versin. Şimdi nasıl?
tarafından
Halsiz baya kasılmaları olduğu için halı yok enfeksiyonu çok yüksek çıktı
0 oy
(1,946 puan) tarafından
Rabbım evladını sana bağışlasın kuzum Evladına sağlıklı uzun hayırlı ömürler versin inşallah en kısa zamanda iyileşip evinize donersiniz
tarafından
Amin Allah razı olsun Rabbim kimseyi evladı ile sınamasn
0 oy
tarafından
Rabim şifa versin inşallah 
tarafından
Amin Allah razı olsun
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Allahım ya şafi ismiyle şifa versin ah kuzum ya o kendide enfeksiyon vardı sanırım şuan durumu ne Dr ne dedi 
tarafından
Devlette bişey yok dedi bizde kağıt imzalayıp özele geldik enfeksiyonu çok dedi iğne yazdı ateşten nöbet gecire bilir dikkat edin dedi
(1,015 puan) tarafından
Kediyi söyledin mi kuzum
tarafından
Söyledim ama ondan değil galiba soğuk bişey yedi ictimi dedi ciğerleri temiz çünkü anlamadım bişey bı anda oldu
0 oy
tarafından

Çok üzüldüm Allah esirgesin :(

tarafından
Aminn
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Oyy kuzum Allah iyilikler versin
tarafından
Amin Allah razı olsun
0 oy
(317 puan) tarafından
Rabbim şifa  versin geçen  sene beni kızımda geçirdi  Allah'a şükür  bidaha geçirmedi  bi hasar falan da kalmadi cok kötü bir durum
tarafından
Bende 4 kez geçirdim su yaşımdayım ateslensem annem hala korkar çok iyi anladm neden olduğunu Allah hiç kimseye göstermesn
0 oy
(7,845 puan) tarafından
Rabbim şifa versin inşallah size bağışlasın 
tarafından
Amin insAllaj
0 oy
(5,183 puan) tarafından
Rabbim şifalar versin canım 
tarafından
Amin inşallah
0 oy
tarafından
Rabbim şifa versin canm 
tarafından
Amin Allah razı olsun
0 oy
(14,800 puan) tarafından
Allah'ım şifa versin inşallah tez zamanda. Doktorlar bişey demedi mi
tarafından
Bı anda oldu araba da fenalaştı biseyi yok nöroloji ye götürün filan dedi bizde özele getirdik enfeksiyonu çok yüksek atesden oldu dedi
(14,800 puan) tarafından
Geçmiş gitmiş olsun inşallah çabucak iyileşir
0 oy
(89 puan) tarafından
Allah hayırlı şifalar versin canım korkma bol dua et benim oğlumda geçirdi elinden geldikçe sakın olmaya bak inşallah şifa bulur yavrucak

tarafından
Amin ah neler ettim bir bilsen Allah düşmanı ma bile vermesin çok zormus
0 oy
(13,825 puan) tarafından

Rabbim sifa versin :(simdi nasil

tarafından
Halsiz baya enfeksiyonu çok yüksek mis ondan olmuş
0 oy
(26 puan) tarafından
Ah ah bacım yaramı tazeledin benim oğlan 11 aylıkken bide 1 yaş bir aylıkken geçirdi tesetturluyim akşam çay içiyorduk birden gözleri kaydı köpükler çıktı ağzından eli ayağı farklı pozizyon aldı açık saç çıplak ayakla hastaneye koştum ayakkabısız ve o gün bu gündür niye birkez havale geçirdi diye doktor ne zaman ateş çıkarsa havale riski yaratır dikkat et havalenin ardi da gelir dedi grip bile olsa ateş ckyor şu an 5 yaşında ne çekti ne çektik Allah bilir of of halen bile bi ateş cksa soluğu acil de alıyoruz özel özel hastane gezdirdim bisey ckmadi en son üniversite hastahanesine götürdük bademcikleri enfeksiyon kPiyor  enfeksiyon kana karışıyor havale geçiriyor dedi hep dilinde yara çıkar sürekli bize bademcik aldırın dedi biraz tehlikeli korktuk öylece dikkat ediyoruz halen
(597 puan) tarafından
Bademcik aldirmak neden tehlikeliymiş?? Ben normal diye biliyorum
(26 puan) tarafından
Çocuk ya si küçük olduğu için sah damarına denk gelebilirmiş daha ufak ya si dedi 12 den önce tehlikeli dedi doktor
tarafından
Bende 4 kere geçirdim annemde terliksiz o şekil getirmiş beni hiç öyle biseyi yoktu bende seviniyodum bize çekmedi diye korktuğum başıma geldi çok çok zormuş Allah kimseye yaşatmasın
0 oy
tarafından
Geçen hafta kizimda gecirdi çok kötü bir durum 

Çok geçmiş olsun 
tarafından
Allah razı olsun çok zormuş Allah kimseye yaşatmasın
0 oy
(17,534 puan) tarafından
Allahım en korktuğum şey ateş havale Rabbim esirgesin evladını evlatlarımızı
tarafından
Ateş ihmale gelmemeli eşime dediğim gibi ya evde olsaydı napardik Allah kimseye gostermesin
0 oy
(1,730 puan) tarafından
Rabb'im şifa versin şükür ki başında doktor filan varmış 
tarafından
Çok şükür hemen müdahale edildi ya evde olsaydık Allah'ım korumuş yavrumu
0 oy
(2,240 puan) tarafından
Allah şifa versin inşaAllah 

Benimde kızım nöbet geçirmişti çok iyi anlıyorum şuan seni Allah yardımcınız olsun inşaAllah 
tarafından
Çok zor Rabbim kimsenin evladını böyle duruma getirmesin
(2,240 puan) tarafından
Amin aynen cok zor gerçekten

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 715 göst.
7 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aysus35 (174 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 302 göst.
6 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Küboşşşş (128 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 267 göst.
23 Haziran 2023 Diğer kategorisinde EcrnEslm (192 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 198 göst.
9 Ocak 2023 Aile kategorisinde Evrim.34 (454 puan) tarafından soruldu

376,964 soru

11,281,871 cevap

34,684 kullanıcı

...