0 oy
179 göst.
Diğer kategorisinde (1,138 puan) tarafından
Kızlar meseleler çok uzun.ben Mersindeyim sanayi var burda.sadece yakında bir çocuk parkı var.hic arkadaşım yok.kendimde genelde yanlız takılan bi tipim.biraz da depresyondayım sanırım.hem kendim için hem de eşime bir ders vermek için istiyorum ki arkadaşlarım olsun onlar bana gelsin ben onlara gideyim.ama nasıl yapayım bilmiyorum.parka gidip mesela oturup oradaki kadınlarla sohbet mi açmam gerekiyor yani inanın yabani gibi birşeyim.aslında birini sevdim mi çok sevimli muhabbeti iyi iyi günde kötü günde yanında olurum.empati hissin çok kuvvetlidir dert dinlerim mutluluğuna ortak olurum.iyi biriyim yani yalan dolan işim olmaz.ama zor ilişki kuruyorum insanlarla nasıl arkadaşlık iletişim kurulur sanki unuttum mahvetti beni bu evlilik işi.1 yaşında da kızım var ellerinizden öper.

4 Cevaplar

0 oy
(1,531 puan) tarafından
Yani illaki arkadas ediniyim diye bu sefer basina bela alma tanimadigin güvenmedigin birini liseden okuldan arkadaslarinla hicmi aran yoktu en azindan tanidigin ne oldugunu bildigin kisiler olsun
(1,138 puan) tarafından
İşte ben arkadaş seçiyorum yani boş insanlarla arkadaşlık etmem.benim yaşantım istanbuldaydi buraya 2 ay falan oldu geleli.daha önce de antalyadaydik
-Reklam-
0 oy
(13,825 puan) tarafından
Yani hic bilmiyorim gidip hususi biriyle arkdsim olsuj diy3 hic tanismadim budevirde zor biraz o zaten ...bende genelde evdeyim esimin akrabalari gelinler falan var ama genelde evdym
(1,138 puan) tarafından
Ne güzel Allah yuvanıza daha da huzur versin
(13,825 puan) tarafından
Amin cumlemize insallah cnm ne is yapiyor sen kojussan msela bos oldgu zanab hani bunaldim cok bende tekim bak diye guzelce konussan msela
(1,138 puan) tarafından
Amin bacım.çok konuştum yok iş hep ticaret beceremiyor da gırtlağa kadar borca battı tefeciye bulaştı aslında narsistik kişilik bozukluğu olduğunu düşünüyorum çok şey var daha da.azla yetinmiyor çünkü hep büyük para peşinde koşuyor ama beceremiyor da öylece batıyor 1 sene gece gündüz doğum yaptım yapalı toplasan 2 ay gece evde yatmıştır hep dışarda idi ayrılmıyor da anlaşmalı.birsürü sorun
(13,825 puan) tarafından
Uu evet baya derinmis:( Allah yardimcin olsun insallah
(1,138 puan) tarafından
Amin cümlemizin bacim
0 oy
(2,524 puan) tarafından
Canım az dhaa sabret cocgun iki üç yaşına gelince arkadaşın olur 
(1,138 puan) tarafından
O zaman nasıl olur mesela çok bunaldım artık çok yalnız hissediyorum kendim kendime konuşuyorum
(2,524 puan) tarafından
Benim iki kız var üç ve 2 yaşlarında büyüğü bildiğin yetişkim gibi onlarla eğleniyorum güzel güzel yemek yapıp yiyoruz çay pasta yapip parka goruruyorum onları balkonda outurup çekirdek citliyoruz. Benimde öyle çok arkadaşı M yok eşimin akrabaları ayda yılda bi ya görüşürüz ya gorusmeyiz inan zaten kafa yapın aynı olmayinca gorustugundende birşey anlamıyorsun
(1,138 puan) tarafından
Evet denk olmayınca zarar bile oluyor yani.iste eşimin bizle pek alakası yok olsa bı derece dayanırdim.bir sürü sorun var mutsuzum.o sebeble sanırım aşırı yalnızım.kızımla oynuyorum ben de tabii ama böyle olunca enerjim de kalmıyor
(2,524 puan) tarafından
Canım eşim eve gelince evin ayrı bı neşesi oluyor bizi guldurmenin derdinde elim ayağım diye oda sağolsun .aama ben bile böyle düşünüyorsan sorunlu zamanlarda insan daha bı ihtiyaç duyabiliyor arkadaşa mutlaka ve şunu yapabilirisin samimi oldgun kimse yokmu tewlfonda destleşssn kuzen kardeş gibi
(1,138 puan) tarafından
Allah daim etsin mutluluğunuzu.hep hayalimdi.benim hayatım farklı bir sehirdeydi.burda 2 aydır varız.daha önce de farklı bir sehirdeydik.numarami degistirtti.tek annem ve bir arkadasim var ama annem kendi halinde malesef ilişkimiz pek iyi değil arkadaşım da yeni doğum yaptı.aslinda psikologlar diyor dışarı çıkın hobi edinin vs çünkü lohusalıkta ağır depresyona girdim eşim yüzünden.hala da izleri var dağıtmam gerekiyor kızıma da yeterince verimli olamıyorum hep enerjim yok mutsuzum yorgunum hiç halim yok.cok şükür tek başıma baktım bunca zaman ama isterdim ki neşeli olayım enerjik olayım vs.bu çocuk büyüyecek 3 4 yaşında anlamaya başlayacak beni böyle görsün istemiyorum
(2,524 puan) tarafından
Amin canım. Evet toparlanmaya çalış çocuklar inan bizim enerjimizden etkileniyo erkasinda görüşmeye çalış
(1,138 puan) tarafından
İşte bende öyle yollar arıyorum doktora da gitmek istiyorum hem fiziksel hem ruhsal ama dul kadın gibiyim tek karnimiz tok başımızda çatı var o yani.insallah kızım için toparlayacam
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Bende öyleyim eşimden başka kimsem yok . istiyorum ama çok seçiciyim kimseyle arkadaş olamıyorum .kendim gibi biri olsun istiyorum.ama kimseyi tanıma fırsatı vermiyorum .eşim hep çalışıyor .akşama kadar tekim evde . şimdi bebeğim oldu 45 günlük .o biraz oyalıyor beni .3 yıldır tek başıma çok zordu.sadece eşimin akrabaları var hepsi de yaşlı büyük insanlar 
(1,138 puan) tarafından
Bizim aramız da iyi değil.yani ona göre iyi ama bana göre değil düzen yok bir sürü sorun çok mutsuzum zaten.ben de seciciyim olması gereken de o aslında.eşim eş olsaydı kimseye ihtiyaç duymazdim normalde de evcimen ve aileye bağlı biriyim zaten
(1,569 puan) tarafından
Bizimde öyle canım hep inişli çıkışlı evliliğimiz .bende evcimenim .ama sırf eşim yüzünden etrafımda insanlar olsun çok istedim .bebeğim olana kadar yanlızım diye ağlıyordum .şimdi vakit nasıl geçiyor anlamıyorum .ama yinede ihtiyacım var
(1,138 puan) tarafından
Aynen.aslinda benim de vaktim yok kızım çok hareketleri ev işleri bı yandan zaman kalmıyor  pek ama insan ihtiyaç duyuyor tabii

İlgili sorular

0 oy
35 cevap 1,624 göst.
0 oy
30 cevap 297 göst.
0 oy
11 cevap 295 göst.
12 Kasım 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,380 soru

11,293,270 cevap

34,711 kullanıcı

...