+1 oy
803 göst.
Diğer kategorisinde (301 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
(Büyük ihtimalle kimse okumayacak ama) Kızlar eşim kuzeniyle ortak oldu yaklaşık 5 ay önce falan ben ne kadar onaylamasam da. Çünkü yaklaşık 3 sene önce  kuzeni yüzünden dolandırıldı neden onun yüzünden diyorum çünkü, kuzeninin bir müşterisi varmış müşterinin de mobilya mağazası varmış, kuzeni eşime bi müşteri var çok güvenilir, mobilya malzemesi alacak kendi adına geliş fiyatına, sonra satacak parayı katlayacağız falan demiş eşim istememiş ama kuzeni ısrar etmiş ben kefilim falan gibilerinden demiş, eşim de kuzenine çok güvendiği için ikna olmuş bir şekilde tabi benim haberim yoktu bundan, eşim de arabasını satıp üstüne kredi çekip bütün parayı vermiş, kuzeni ise 10.000₺ vermiş, müşteriye parayı verdikten sonra müşteri ortadan kaybolmuş parayı falan da geri alamadılar yani dolandırıldılar, eşime de geriye kalan 100.000₺ kredi borcu, sattığı arabası da 100.000₺ydi. 3 sene önce 200.000₺ para kaybetti kuzeni yüzünden. Bu işin içinde bile kuzeninin olduğunu düşünüyorum. Eşimin güvenini kullandığını düşünüyorum, eşime bakışlarından bile o kadar belli ki eşime olan kıskançlığı, eşimi uyardım o kadar güvenme bence diye ama dinlemedi. Bizim düğünde düğün alkollü olmamasına rağmen elinde viskiyle gezdi eşimin kuzeni. Ailemin bir kısmı çok muhafazakar, bunu bilmesine rağmen. Bizimkiler çok bozuldular. Anneme de düğün sahibi biziz imasında bulunmuş. Ailem de eşimin kuzeniyle olan samimiyetini hiç desteklemiyor, hoşlanmıyorlar adamdan. Nişanlıyken eşimin ailesini ve eşimi yemeğe çağırırdık, sürekli kuzeni ve eşi de gelirdi onları çağırmadığımız hâlde. Kuzeninin karısı eşime gece saat 4’te mesaj atar, kuzeni eşimi eve çağırıp sonra işim çıktı sen evde bekle diyerek eşimle karısını başbaşa bırakıyordu. Bunları imâ etmiştim bir kere, eşimin kuzeni de bana sert çıkarak bunda ne var biz bir aileyiz ben evde olmasam eşini çağırırım yengesinin başında durması için demişti biz eşimle daha nişanlıyken. Biz ne zaman kayınvalideme gitsek direkt eşini de alır gelir, her seferinde. Bir kere eşimle aramız bozulmuştu daha bir iki aylık evliyken, kuzeni de bunu bi şekilde öğrendi ve bize evleri ayırın bir süre dedi. Eşimi dibe çekmek için her şeyi yapıyor bence. Ama eşim bunu farkedemiyor güvenme dediğimde sakın yorum bile yapma, karışamazsın diyor. Neyse şuan ki mesele de, eşim kuzeninin araba aldığını söyledi ama arabayı eşimin üstüne yapmış ne hikmetse iş yeri aracı eşimin üstüne kayıtlı olduğu için onun üstüne yapması gerekiyormuş çünkü mazot fişlerini kullanacaklarmış, araba da lüks ve 0, eşim araba lazım olunca alırım yurtdışından geldiğimde dedi, neyse tamam dedim, az önce kayınvalidem arabanın fotoğrafını paylaşmış hayırlı olsun falan yazıp eşimin hesabını etiketlemiş bu arabayı eşimin aldığını düşünüyorum çünkü kuzeninin olsa, kayınvalidem eşimin kuzeninin hesabını da mutlaka etiketlerdi bundan eminim çünkü kayınvalidemle de çok samimiler. Eminim ki o arabayı eşim aldı ve kuzenine verdi yada ortak aldılar. Araba kuzeninde duracak, eşim zaten 1 ayın en fazla 10 günü evde diğer günler yurtdışında. Sizce ne yapmalıyım?

16 Cevaplar

+2 oy
(2,603 puan) tarafından
Şart koşardim duzelirse eyvallah

Duzelmezse naş!

Gitsin evlensin kuzeniyle 

Okurken katil oldum
(852 puan) tarafından
On numara bir yorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ne çok derdin var be kuzu bütün sülaleden mustaripsin 
0 oy
(5,272 puan) tarafından
Onca şey olmuş esin kör mü hic mi anlamaz yani
0 oy
tarafından
sizin tatil işiniz noldu?

Ay şu kuzen her kahvaltıya size gelendi değilmi?
(301 puan) tarafından
Hayır canım o kuzeninin çocuğuydu. Görümcemin arkadaşları gelmeyecek biz de gidicez ama ayrı takılıcaz eşimle, sadece aynı evde olacağız ama odalarımız da ayrı olacak zaten.
0 oy
(710 puan) tarafından
Bacım nereye el atsak elimizde kalıyor der içinde dert valla nasıl kuzen mis bu ya
0 oy
(2,524 puan) tarafından
Bence eşim biraz gözünü açmalı herşeyi geçtim nasıl eşini öyle yanlız bırakıyor sen hicbirsey demiyormusun 
0 oy
tarafından
Canım eşin araba alsa senden saklar mi yanş ne gerek var saklamasına
0 oy
(5,773 puan) tarafından
Senin eşin kör mü? Ne yorum yapacağımı bilemedim ya 
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Kuzeni eşini resmen soyuyor canım.Eşin halen bunun farkında değil.Bi insanın gözü bu kadar kör olamaz , ya ben ya kuzenin der kestirir atarım .
0 oy
(1,642 puan) tarafından
Esin kullanılıyor galiba ayrıca ilk tartışmanizda evinizi ayırın falan demesi de garip ama eşin sen karışma diyormuş valla zor işin 
0 oy
(2,603 puan) tarafından

Bu arada bazi postlarina baktim gebe kalamiyorum yazmissin

Allah aşkina bu adama çocuk fln yapma
Kendini yakarsin
Sana o kadar soyluyorum
0 oy
(618 puan) tarafından
Cnm valla bulmuş aferdersin eşeği biniyo eşinde ağzı yanmiyor 
0 oy
(13,825 puan) tarafından
Sen napabilirsin ki koskoca adam gorup anlamadiktan sonra
0 oy
(1,372 puan) tarafından
Bence esin kuzeninden küsüp ayri durmasi lazim anlattigina. Gore 
0 oy
(48,392 puan) tarafından
hicbirsey yapamazsin kuzeni evden ciktiginda esinde cikmiyosa 

bunlari bilip hala goz yumuyosa 

ustune bide araba aldiysa sen kendinide paralasan adam dinlemez degismez
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Lütfen yanlış anlama kusuruma bakma ama okudum tamamını benim kanım eşin ayakta düzülmeui seviyor. Tövne katlanamam benim eşim benden habersiz kardeşine bile beş kuruş borç veremez. 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 304 göst.
1 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Glstanbeste (253 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 187 göst.
31 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Mevah (1,450 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 614 göst.
26 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Esila han (146 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 597 göst.