+1 oy
769 göst.
Diğer kategorisinde (1,535 puan) tarafından
kuzenim biriyle konuşuyordu 7 ay kadar oluyor yüz yüzede görüştüler ah bu sosyal medya olmaz olasıca amacı dışında kullanılmasa iyi olacakta her neyse 3 gündür bende kalıyor kuzenim çocuk bugün hayatım ben düğüne gidiyorum yazamam haberin olsun demiş bana söyledi kendi düğününe gidiyor olmasın dedim şakasına tabi sosyal medyadan tanıştılar ya onun için öyle bi şaka laf söyledim sonra benim kuzen stalka başlamış başka birileri hikayeden düğünü atmış sonuç çocuğun düğünü varmış haberimiz olsaydı çelenk gönderirdik ş e r e f s i z şok geçirdik 

10 Cevaplar

0 oy
(671 puan) tarafından
Evlendiği kıza yazık valla keşke kıza bi şekilde ulaşıp haber verseniz de kız evlenipte hayatını karartmasa 
(671 puan) tarafından
Etiket yapmamışlar mı kıza iyice bı baksanız en ufak birisine ulaşsanız bile kızın hayatı kurtulur
(1,535 puan) tarafından
Birazdan ben bakıcam canım kafamız durdu
(671 puan) tarafından
Eve geçmeden o iş görülmeden bak canım
(1,777 puan) tarafından
Hiç karışmayın derim, çünkü ben düğün yapmışım sabahında böyle bir mesaj gelse kahrolurdum, kuzenini suçlayabilir
(671 puan) tarafından
Kimi suçlarsa suçlasın pislikle evlendiği bilsin
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ay şok oldum rabbim hayırlı insanlarla karşılaştırsın
(1,535 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
(2,445 puan) tarafından
Yoggg artık bu gözler kan ağlıyor burda saçma şeyleri okudukça 
(1,535 puan) tarafından
Çok saçma valla bizde şok içindeyiz kimseye güven yok
0 oy
(202 puan) tarafından
Oha yaa. Yani böyle çok olay var ben kendimi şanslı sayıyorum. Eşimle sosyal medyada tanıştık. Tabi aynı şehirde yaşıyorduk çok görüştük ettik 4 yıl olacak yakında tanışalı. 3 yıl sevgiliydik bu yıl evlendik  bebiş geliyor hatta.  Yani öylesine takılırız gezer tozarız diye düşünüyordum. Sosyal medyadan tanışıp evlenmem gibi geliyordu. Ama kısmetin nereden çıkacağı belli değil. Dolandırıcı da çıkabilirdi. Katil sapık vb. Allah herkesi iyi insanlarla karşılaştırsın. 
0 oy
(1,117 puan) tarafından
Benim de 20 yıllık arkadaşım sevgilisinin damatlığını seçmiş meğer kardeşimin düğünü var diye resim atıyordu benim allllıkk arkadaşım da seçiyordu sonra kavga ettiler 1 hafta sonra seçtiği damatlıkla damat resmini gördü 
(1,653 puan) tarafından
Allah iyi insanlarla karsilastirsin gerçekten
0 oy
(7,444 puan) tarafından
Aaa ben şok karaktersiz ya
0 oy
(888 puan) tarafından
Bunda ne var benim iki çocuklu komsu , kuzenine kiz buldum diye bizi kandırdı meğersem bulduğu kiz kendisiymis 
0 oy
(1,777 puan) tarafından
Ayyyyyyy amaaaannn, büyük travma. Ama böyle bişey bende yaşadım 2 yıl etkisinden çıkamadım, hatırladıkça ruhum daralırdı, sonra eşimle tanıştım evlendim, bana seni seviyorum hayaller kuruyor sonuç nişanlanıyor meğerse
0 oy
(13,824 puan) tarafından
Rabbim hayirli insanlarla karsilastirsin dugunden sonrada nasilsa gormez diye gerimi dinecek evlendigi kiz peki bilse keske kendini yakmadan ogrenseysi
0 oy
(1,653 puan) tarafından
Valla yok artık ya

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 515 göst.
20 Mart 2020 Diğer kategorisinde ꧁❦✳GüLbahaR✳❦꧂ (3,617 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 732 göst.
3 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hosmerim (2,677 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 1,645 göst.
11 Haziran 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
37 cevap 606 göst.

377,988 soru

11,313,822 cevap

34,752 kullanıcı

...