0 oy
125 göst.
Aile kategorisinde (307 puan) tarafından
3 yaşında oğlum var 2 günde bir falan parka çıkarmaya çalşyrux bazen her akşam güneş kırılınca 5 gibi falan çıkarıyrz yani iletişim kursun sosyalleşşsin diye ama saldırgan başka çocuklara vuruyo başkasının oyuncağını alıyo vermek istemiyor istediği olmayınca tükürüyor sinirlenip bağırıyor kıpkırmızı oluyo sinirden günlük benimle evdeyken de öyle mesela telefonu istediğinde vermediğim zaman dolabın kapaklarını çarpıyor duvara vuruyo vesaire yapmasını istemediğim şeyler yapyo bu geçicimi acaba bazende çok sakin uyumlu naif bazen canavar utanıyorum dışarda milletten 

3 Cevaplar

0 oy
(17,635 puan) tarafından
Benimkininde onlar geçti ama atarlı ya parka götürüyom kaydıraktan çıkıyo çocuklar kayacak çekilin ben varım görmüyomusunuz diyo salıncakta çocuklar sallanıyo dibinden yürüyo dikkat edin bana çarpacaksınız olooom diyo :D
-Reklam-
0 oy
(3,823 puan) tarafından
Eşimle ikinizin tutumu nasıl canım biriniz hayır deyince diğerinin yapar mı ya da ailedeki diğer bireyler sizin hayır dediğinizi yaptırır mı çocuğa 

Genelde o yaştaki çocuklar başkalarını taklit etmeye çok yatkınlar 
(307 puan) tarafından
Yok birimiz hayır diyince birimiz yapmyruz ama hayırdan da anlmyr ki çileden çıkarınca Bi kaç kez eline poposuna vurmştum vurmayı öyle öğrendi galiba şimdi unutsun diye yapmyrum kimseye vurma canı acır annesi bize kızar falan diyorum ama yok
0 oy
(448 puan) tarafından
Klasikk üç yaş sendromu her yil başka bi huy ediniyorlar beaaa işimiz zorr

İlgili sorular

+2 oy
22 cevap 540 göst.
27 Aralık 2022 Aile kategorisinde Linasirakaya (499 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 273 göst.
23 Eylül 2021 Aile kategorisinde Busrabebek (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 254 göst.