0 oy
109 göst.
Diğer kategorisinde (7,202 puan) tarafından
doğum yapalı 6 ay oldu şimdiye kadar düzenliydi olmadı test yaptım cıkmadı hamile diyilim benim kıstım vardı bebeğim olmadan önce yoksa gene mi oldu bizim burdaki doktorda anlamıyo kıstım olduğunu 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ultrasonda gözükür normalde kist benim 14 ay önce ceviz büyüklüğünde vardı hamile kalınca gitti bugğn kontrol oldum herşey çok güzel dedi 
(7,202 puan) tarafından
yok burdaki doktor söylemıyo ben burasaya gitim o doktor söyledi kıst olduğunu
tarafından
Nasıl doktormuş o
(7,202 puan) tarafından
bilmiyom hic bana kistin var demedi ben bursada iyi doktor varmış oraya gitim var dedi ilac yazdı testler yaptı hem kistim varmıs hem gizli şeker pırtılaşma sorunum bu doktor ılaclar yazdı sonra düzeldi bi bebeğim var 6 aylık
tarafından
Allah bağışlasın bazı doktorlar doktor olmamalı
(7,202 puan) tarafından
aynen doğum doktorlarımız cok kötü burdakı
-Reklam-
0 oy
(2,524 puan) tarafından
Canım daha öncede varmış ya olabilir benim kuzende de öyle oldu
(7,202 puan) tarafından
napsam bilemedim doktoruma yasam ilac tavsiye edermi ki
(2,524 puan) tarafından
Emziriyormusun o varsa etkili ilaç veremez canım
(7,202 puan) tarafından
emziriyom orasıda var İŞALLAH olurum rahatsız olmaya başladım kavam cok ağrıyo adet olmadığımdan
(2,524 puan) tarafından
Benim kuzenim 9yildir çekiyor anladım onunda düzelmedi o şekilde arada çocukları oldu yinede çok şükür. Şimdi hamile oda aynı rahatsizizm diyo surekli
(7,202 puan) tarafından
öyle oluyo kafa ağrısı olsa ıyı sinirlik halide oluyo
0 oy
(1,334 puan) tarafından
Bende 6 ay oldu doğum yapalı ilk aydan beri regl oluyorum ama Haziran ayında hic olmadım daha testte yapmadim cok korkuyorum valla 
(7,202 puan) tarafından
ben yaptım dün korka korka cıkmadı Allahtan olmasın yani kolumu cam kesti derın yaralar antibiyotik kulandım Allah korusun icim icimi yerdi
(1,334 puan) tarafından
Yani şuan icin Allah olmayanlara versin benim bebemde cok fena onla cidden cok büyük sıkıntı yasarim ama bende yarın bir test alayım icim rahatlasın bari
(7,202 puan) tarafından
al Aynen Şuan bende düşünmüyom Allah olmayanlara versin daha kücük benım bebekte
(1,334 puan) tarafından
Kiz ben test yaptım hamileyim yaaa ://
(7,202 puan) tarafından
valaha mı ıyı gı maşallah :-)
(1,334 puan) tarafından
Amaaan valla sezaryan dogum yapmistim bide korkuyorum valla
(7,202 puan) tarafından
bişey olmaz Allahın izniyle beraber büyüsünler bıda olma hamile 3 sezaryan zor olur teyzemden bılıyom

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 196 göst.
0 oy
9 cevap 138 göst.
19 Ocak 2023 Aile kategorisinde mr (145 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 128 göst.
14 Eylül 2022 Diğer kategorisinde 1BX2R5. B (21 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 386 göst.

374,649 soru