0 oy
1,069 göst.
Aile kategorisinde (506 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi

image

eski postlardan kocamın nasıl olduğunu bilirsiniz. Annemle konuştum işte esindir boşver Arani düzelt dedi eşim bebek doğalı belli benimle birlikte olmuyor zaten çok normal bi ilişkimiz yoktu hani bunu dert etmiyorum artık ama neden böyle niye hiç normal karı kocalar gibi değiliz aklım almıyor sürekli kavga sürekli huzursuzluk aynı odada bile değiliz ben kızımı uyutana kadar bende yatıyorum günün yorgunlugu o kaçta geliyor hiç bilmiyorum 1 aydan fazladır dokunmuyor bana aklına bile gelmiyor araya hep soğukluk giriyor. Çok pisman oldum böyle yazdığıma

19 Cevaplar

+4 oy
(7,631 puan) tarafından
Asla eşime böyle mesaj yazıp gururumu ayaklar altına almazdım. Kaçan kovalanır 
(506 puan) tarafından
Bende çok pişman oldum desem
(7,631 puan) tarafından
Cidden erkeklerin üstüne gittikçe bi hallere giriyorlar kadınlar gibi düşünmüyor onlar ilgilendikce totoları kalkiyo
(506 puan) tarafından
Aynen öyle
-Reklam-
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Aynı evdemisiniz
(1,862 puan) tarafından
Hiç muhattap olma mesaj atma bir beklentin olmasın kaçan kovalanir aynı şeyleri giyme bir değiştir kendini saç baş öz güven patlaması yaşa vurdum duymaz ol pesinden koşsun koşana kadar muhattap olma soru dahi sorma bir yemekte görsün yüzüne de bakma
(506 puan) tarafından
Deniyecem inşallah işe yarar çocuk olduktan sonra kendimi çok saldım ev işi temizlik yemek derken kendime vakıt ayiramiyorum
(1,862 puan) tarafından
Bak önce kendini değiştir sonra düşüncelerin değişecek ve bunalım geçicek ama önce yeni imaj
(506 puan) tarafından
Çok ağır şeyler yaşadım eski postlarimada da yazıyor çogu şey toparlanmak istiyorum çünkü sadece kendimi  yiyip bitiyorum o umursamıyor bile
(916 puan) tarafından
Keisnlikle kuzeyime katılıyorum maalesef en b*oktan erkeğe bile fazla değer verdin mi kalkıyor bir yerleri
0 oy
(7,445 puan) tarafından
Odun tam odun hemde..
(506 puan) tarafından
Aynen öyle
0 oy
(48,301 puan) tarafından
su erkeklerin kisa cevap vermesi sinir bozucu yaz iste sende demi yok illa kestirip atacak 

bakara suresi dinle evde canim
(506 puan) tarafından
Bende sevmiyorum keşke yazmasaydim pişman oldum anneme uydum
(48,301 puan) tarafından
senden gunah gitmiş adim atmissin
0 oy
(2,574 puan) tarafından
Sanki sen eşini biraz bosvermis gibi davranmissin eşinle vakitler geçir erken uyuma mesela onunla film izle kahve iç sohbet et bu şekilde mesajın hiç olmamış sanki 
(506 puan) tarafından
O içeride bends burda uzanmisim ağrı kesici içtim öyle her akşam böyle ne o gelir ne de ben
(506 puan) tarafından
Bide zamanında çok kavgalarimiz ağır hakaretlerimiz oldu ikimizin de saygısı kalmadı birbirimize karşı anneme anlattım sen yaklaş biraz dedi biseyler yap dedi ne bilim.ya
(2,574 puan) tarafından
Sen adım atsan
(2,574 puan) tarafından
Mesajla olmaz tatlım yuzyuze konuşun kızın uyuduysa git yanına uyaniksa eşin
(506 puan) tarafından
İçeride uyanık eşim kızımi emziriyorim şimdi
0 oy
(4,040 puan) tarafından
Annelerin suçu çocuklarına atıp sorumluluğu üzerlerinden atması...
(506 puan) tarafından
Suçu kızımın üzerine atmıyorum kızım daha 3 aylık ondan öncesinde de böyleydi
(506 puan) tarafından
Sürekli kavgalarimiz oluyor arada saygı kalmadı ağır hakaretlerimiz oldu ikimizin de
(4,040 puan) tarafından
Hayır ben senin anneni kastetmistim. Sanki sorun sendeymis gibi arani yap demesi. Benim annem de herşey için idare et derdi babam da öyle derdi. Hep insanları idare ettik. Ama adam yerine koymuyorlar işte köpek çekmen lazım
(506 puan) tarafından
Eski postlarimada bakabilirsiniz bı yerden sonra sürekli eskiyi hatırlamak istemiyorum çünkü sadece ben mutsuz oluyorum sinirden başım ağrıdi ağrı kesici içtim dedim ben mesaj atayım belki olur olmadı artık umrumda bile değil
(4,040 puan) tarafından
Az çok hatırlıyorum senin meselelerini. Ama bu mesajdan sonra köpek çekme moduna geçebilirsin. O düşünsün bakalım bu kadın nasıl bu hale geldi. Sen derdini demişsin o da düşünsün derdi neydi diye. Ve hiç umursama onu bunu gerçekten yap
(506 puan) tarafından
Çok yoruldum herşeyden umursamiyacam bende artık
(4,040 puan) tarafından
Aman salla ya Allah sana evlat vermiş nefes vermiş kuvvet vermiş evladını büyüt onunla hoş vakitler gecir. O eve gelince sen de ondan rahatsız oluyormuş gibo hareketler yap kendini yük hissetsin. Valla deliyle deli Olcan. Ona benzemim diyorsan ayrilmalisin ama mecbursun da onun dilinden konuşacaksın. Başka yol bilmezler. Ağzına et rahat et
0 oy
tarafından

Bu insan senin sevgini ve saygini gram haketmiyor .senin attığın postları hatırlıyorum.

Bebeğini ablasına emzirtip seni dış kapının mandalı konumuna sokmuştu.

Sana Yazdığı hakaret dolu mesaj bile hafızamda .

İnşallah bir gün çok mutlu olursun .çok isterim bunu ❤️
(506 puan) tarafından
Evet teşekkür ederim ben elimden geleni yapıyorum herşeyi unutmaya yeni sayfa açmaya çalışıyorum kötüleri unutmak istiyorum artık mutlu olmak istiyorum çünkü ben hatırlayıp ben mutsuz oluyorum herkes hayatına bakıyor kimsenin umrunda bile değilim. Bı yerddn başlayım diyorum yine olmuyor nerden tutarsan tutayım olmuyor bende sevilmek istiyorum. Yuva yikmak kolay değil ama bana yapılanlara kim olsa yuva yikardi sonra diyorum sabret düzelir ama bilmiyorum. İnşallah ❤️❤️
tarafından
Dua et sürekli ❤️ namaz kiliyorsan devam et bırakma çok iyi gelecek. Bilmiyorsan da baslamani tavsiye ederim .Bunlar imtihan .Senin sınavın da eşin sanırım.Rabbine sığın ❤️ canım benim ❤️
(506 puan) tarafından
Bı aralar kılıyordum ama malesef bıraktım tekrar rabbim nasip eder inşallah ❤️ inan çok yoruldum eşimin aileside böyle gidecek yerim yok. Babam alkolik eve bakmıyor 2 engelli kardeşim var annem ev temizliğine gidiyor öyle geçiniyorlar bilmiyorumm katlaniyorum
0 oy
(12,851 puan) tarafından
Çocuk olunca değişen eşlerimiz değil bizleriz kendimizi tamamen çocuklarımıza adıyoruz bebeğin uyuduğun zaman git eşinin yanına on dakikada olsa sohbet et karşılıklı bı kahve için eğer onu istiyorsan ondan bekleme sen git yanına 
0 oy
(224 puan) tarafından
Bu erkekler neden böyleler yaa tam da kendi kocamı sorgularken denk geldim seni o kadar iyi anlıyorum ki bende deneme aşamasındayım napsam diye düşünüyorum 
(506 puan) tarafından
Ben yaptığıma yapacağıma pişman oldum
(224 puan) tarafından
Bende konuşmayı denedim mesaj attım tartisdim yok bı işe yaramıyo daha kalıcı çözümler lazim
(224 puan) tarafından
Belki de karşı taraftan önce biz değişmeliyiz
(506 puan) tarafından
Ben çok değiştim bana yaptığı herşeyi yine unuttum eski postalarimi okursan anlarsın
0 oy
tarafından
bu erkekler ergenmi çoçukmu ne.Ne hakları var eşlerini böyle yıpratmaya
(506 puan) tarafından
Ohoo bu ne ki annemi eski postlarima bakarsan anlarsin
tarafından
Ergenekon sınfı açılmalı.Sosyal sınıfların arasında rahatlıkla yer bulur kendine
tarafından
bu piskolog sorumsuz erkekleri çok iyi anlatıyor.

Uzm.Piskolog fatih reşit civelekoğlu

youtubede bak bacım. Eşinden daha çok soğumanı sağlar:D
0 oy
(1,224 puan) tarafından
Ahh bee keşke yazmasaydin 
0 oy
(3,162 puan) tarafından
Canım gerçekten gerek var mıydı bu muhabbeti burda paylaşmaya. 
0 oy
(2,524 puan) tarafından
Ne demek yarın konuşuruz umursamazliga bak 
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Yanina gidip konusmayi denesen daha etkileyici olurdu 
0 oy
(11,084 puan) tarafından
Yorumlarin birazını okudum canim arkadaşlar hakli görmezden gel hep el üstünde tuttugimuzdan oluyor bunlar bazen bende öyle yapıyorum o zaman anlıyorlar gerçekten 
0 oy
(7,512 puan) tarafından
Millet istekli kadına hasret eşin bulmuş kıymet bilmiyor enteresan valla:))
0 oy
(119 puan) tarafından
hayatında başka biri olabilir mi cnm?
0 oy
(3,257 puan) tarafından
Bence adım atmakla doğrusunu yaptın ama bundan sonra yapmanın gereken hiç birsey yapmamak umursamamak. Yani kaçmak. Bundan sonra kendi düşünsün sen bir adım atmışsın. Karı koca arasında gurur olmaz 
0 oy
tarafından
Benim günüm geçti erken gebelik testi yaptım çift çizgi çıktı çocuk şuan 3 aylık öğün bugündür toplasam 3 kere olmuştur hamileyken çocuğa bişey olcak diye korktu doktor serbest demesine ramen sonra 40kim çıktı sonra hapa başladım 1 kutu etki etmez dedi doktor 2inci kutu korumaya başlar dedi 1 ay onu bekledi şimdi 3 yapım kaldı arefe günü eşim eczaneye gitti kapaliymis bayram tatiline girmiş acilirda aksatmadan hapına devam edebilirsem yapcakmisiz 2 gün bile aksasa ben cesaret edemem prezervatif kullan derim hap olmuş 90 lira bi de yüzde 20 zam geldi 120 olmuştur bi de prezervatife mi para verecek benim koca hayatta vermez 1 ay daha kalır öyle ilk zamanlar bende senin gibi çok kirilirdim yeni evliydik niye istemiyo doktor bişey olmaz dedi hala yaklasmiyo hatta bi kaç sefer ben istedim 1 2 sefer öyle oldu onda da korka korka bende bu daha ustelemeyim kırkım çıkınca dedim kırkım çıktı istersen şöyle dedim daha da istemedi o isteyene kadar bende ağzımı açmam canıma minnet ne konuscam daha bunun için onunla sonra aklın fikrin o der bu erkek milleti bize ***** damgası vurur kendi bilir valla kendi istemeden teklif etmicem benim bu gururum var 

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 669 göst.
0 oy
8 cevap 422 göst.
6 Aralık 2021 Aile kategorisinde Cbrtb (13 puan) tarafından soruldu
+1 oy
45 cevap 987 göst.
23 Kasım 2021 Aile kategorisinde Hlltrn (45 puan) tarafından soruldu

376,811 soru

11,276,863 cevap

34,669 kullanıcı