0 oy
508 göst.
Aile kategorisinde (473 puan) tarafından
Slm kızlar. Bugün kayınvalideme gittik. Üç yaşında ve 40 günlük kızlarım var. Üç yaşında olan ağladı ben gelmiycem dedi bende orda kalmasını istemiyordum. Çünkü kaynanamlar ailecek çok düşkünler ilk torun bide bı alisirlarsa kızımı hiç eve getiremem artık. Neyse ağladı gelmiycem dedi kaynanam da altı kolunun altına kaynim bu yandan kal gitme kalsın kalsın diye ısrar kıyamet. Eşimde ses etmedi kızım cesaret aldı gelmedi. eve gelirken sinirden ağladım. Ben o kadar alışır kalmasın dedikse onlar ısrar etti. Ya istemiyorum anlasaniza istemiyorum ben annesiyim. Of şuan da çok sinirliyim. Dedesi nesnesi kalsa ne olcak demeyin zaman kötü korkuyorum. Hiç ayrida kalmadık. Şuan ev harabe bana. 

13 Cevaplar

+1 oy
(1,251 puan) tarafından

Kizin inşallah aglar durmaz o kalicam dese bile babannesi evine git der insalalh:D

(473 puan) tarafından
Hayatta kaynanam git demez. Sabaha kadar başını beklese bo kunu temizlese yine git demz
-Reklam-
0 oy
(73 puan) tarafından
Malesef benimde kaynimin kizi öyle hiç eve gitmek istemiyor annesi de çalıştığı için babaanne bakiyor iyice alisti yani ama dediğinizde haklısınız bende tedirgin olurum 
(473 puan) tarafından
Ama kimsenin umurunda değil. Kalsın ne olcak diyorlar. Ben annesiyim anlamıyorlar
(73 puan) tarafından
Bence dinleme al kucağına çocuğunu götür eve  çünkü kesinlikle ayrılıyorlar iyice alınıyorlar eve gitmemek için kıyameti koparıyor lar gerke yok annesi varken evdeyken ne gerek var sabahtan görür tamam
0 oy
(4,040 puan) tarafından
Kız boşver çok düşünme rahatına bak. Benim oğlan da bı ara çok ağlıyordu kaynanamda kalmak için. Sonra birden ne olduysa beni bırakmaz oldu. Kardeşi gibi davranıyor olabilir ya da beni kaybetme korkusu. Ama beni kaybetme korkusu gibime geldi. Senin kız da zamanla laftan anlamaya başlar gitmek istemez
(473 puan) tarafından
Kız kaynanam yapisiyo her istediğini aliyo yapıyor yediriyor kendini çocuğa.  Hep diyor bu bizim kızımız olcak eve gelmiycek artik
0 oy
(9,444 puan) tarafından
Anne yüreği haklısın 
0 oy
(1,381 puan) tarafından
Hiç de memesi dedesi kalsın demeyecem. Seninle aynı dusuncedeyim. Şu zaman da devir bu kadar kötüyken cinsiyet ayırmak sizin kimaeye güvenmiyorum.

Yarın sağ selâmet al kızını ordan eşine de sıkı ver bi daha izin vermesin kalmasına. Çocuğun yanı annesinin yanıdır 
0 oy
(108 puan) tarafından
Yaa cidden bişey söylicem zaman kötü evet katılıyorum ama annane babanne dede yani bunlar kalsa ne olur allah aşkına sen anne olabilirsin evet senin çocuğun onların torunu ağlamanın kendini sıkmanın anlamı yok yarın alırsın çocuğunu kendine etme yani yazık günah bişey olmaz bukadar panik yapma 
(473 puan) tarafından
Canim orası aile binası. Ve hep ergenlik çağına yeni girmiş oğlan çocuğu var. Ve akşama kadar çocuklar sokakta. Kaynanam eltisinin dokuz yaşındaki kızına veriyi kızımı al sokakta gezdir diyo. Ben asla izin vermem o yapıyo. Buna kızıyorum tedirgin oluyorum
(207 puan) tarafından
Öyle diyorsunuz da zan çok kötü öz babalar bile kızlarına tecavüz eder hale geldi bu ülke kadın korkmakta haklı
0 oy
(3,950 puan) tarafından
Ayy canim inan bi anne için en zor ama en ihtiyaci olan şey.  Asla onlara alisacak diye düşünme biraz büyüsun  ne kadar kal deselr de kalmak istemiyecek emin ol. Ben 3. Dogumumu yaptım  daha 5 gunlukken annemler cocuarimi götürdü evet cok zor ayrilmak ama inan bak  bi kac gun rahatlicaksin
(473 puan) tarafından
Ne kaç günü kız yarın alicam. Uykum gelmiyo benm uyuyamıyorum bile
(3,950 puan) tarafından
Ilk ayrılıksa ondan sana zor geliyor. Yarın gelecekmis bak bebeklerinle ilgilen onlarinda senin ilgine ihtiyaci var
0 oy
(129 puan) tarafından
Bende kalmasını istemezdim gözümün önünde  olmalı çocuklarım 
0 oy
(2,719 puan) tarafından
Valla ben senin yerinde olsam kendimi rezil eder alırdım çocuğumu devir muhteşem bir devir olsa bile ben canımı canından ayrı olamam .. ne demek ya Allah yaşatmasın inşallah ama bebeğim 3 aylık babasına teyzesine bırakıp iş yapamıyorum seni çok iyi anlıyorum inşallah kızın ağlar durmaz mecbur getirirler
0 oy
(2,463 puan) tarafından
Sana hak veriyorum mecburi de durumlar hariç kalmasını bende istemem cocugun yeri annesinin yani evde anne disiplini öğretmeye çalışır onlar hep beraber şımartir cocuk hep orda kalmak ister eve gelince de huyu suyu değişir hic  gerek yok
(2,463 puan) tarafından
Hele birde zaman kötü ne amcaya  ne yeğenlere güvenecek zaman kalmadı  yarın al kızını eşinle ağız birliği yapın kimseye emanet etmeyin bence
0 oy
(12,794 puan) tarafından
Seviyorsa yanında  ayırmaz neden korkuyorsun 
0 oy
(2,226 puan) tarafından
Bende müsade etmezdim canım 
0 oy
(935 puan) tarafından
Sana tavsiyem kesinlikle brakma 

Senin yaşadığın durumu annem yaşamş aneanem abimi brakmazmş eteğinin altına saklarmş sonra abim annemden iyice uzaklaşmış neneme anne demiş hala bazen onu annesi gibi görüyor

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 468 göst.
30 Mart 2024 Diğer kategorisinde 021821 (1,384 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 444 göst.
24 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Buket masal (2,351 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 620 göst.
16 Aralık 2023 Aile kategorisinde Zuhalll (736 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 759 göst.