0 oy
1,878 göst.
Diğer kategorisinde (1,555 puan) tarafından
Herşey hazır ev gelinlik VS nişanlıyken de sıkıntılar oldu sabrettiniz düğünden önce resmi nikah oldu düğüne bir hafta kala baktınız artık olmuyor ayrılır mısınız 

60 Cevaplar

0 oy
tarafından
Zararın neresinden dönsen kardır. Komşumuzun kızı aynen dediğin gibi oldu biz davetiyeleri beklerken onlar bir hafta hala ayrıldı hiç pişman değil şuan çok daha mutlu. Bazen zorlamamak gerekiyor bence . Elalem ne düşünür diye düşünüp kendini harcamasın eğer mutsuz olacaksa evlenmesin 
(1,555 puan) tarafından
Aynen öyle canım millet ne der desin insanlar değil o çekecek
tarafından
Okut ona bu mesajımı sonradan pişman olacağını hissediyorsa asılmayacak problemlerse hiç zorlamasin bir iki ağlar unutur . İlerde evlenip çocukla ayrılmak çok daha zor. Sonra eli kolu bağlı nasılsa diye erkekler her istediğini yapmayı reva görüyor.
-Reklam-
0 oy
tarafından
muhtemelen ayrilmam cunku evlenmisim derim. ama suan ki olgunlugumla ayrilmak icin en dogru zaman der umrumda bile olmazdi
0 oy
(805 puan) tarafından
Kuzenim düğün günü kuaför de ayrıldı. Bunlar ne ki 
(1,745 puan) tarafından
Hadi ya nasıl oldu o canım
(805 puan) tarafından
Kuzenim askeri personel sert biri kız da çingene harbi çingene ama neyse yıllardır konuşuyorlardi . Nişan yapıldı düğünden 1 ay önce nikah yapıldı ne olduysa ondan sonra kız değişti halam gili hor görmeye başladı son nokta da kuaför de oluyor bizim burada yemekler hazırlandı millet gelip gidiyor düğüne yemeğine bir geldi iş bitti kaldırın ortalığı dedi. Sonra kuzenim uzun bir süre boşanma asamasi ile uğraştı altınlar da gitti ustine bide çingene kız nafaka Alacam yada 30.000 TL para verecek öyle bosanirim dedi o zmaan ki 30.000 TL şuan ki 200.000 TL yani. Neyse boşandılar bir süre sonra şuan evli kuzenim daha mutlu
(1,745 puan) tarafından
Ooo zor olmuştur rabbim iyilerle karşılaştırsın
0 oy
(2,226 puan) tarafından
Her şey oldu hazır millete ne diyeceğiz diye bir ömrü heba etmek olmaz. Tabi ki zordur ama böylesi daha iyi olur
0 oy
(4,087 puan) tarafından
Cevabim net canım  kesinlikle ayrılırım.  Yol daha yakın  ulerde ayni sıkıntıların  fazlalarini yaşarsın  ama ayrilmamak icin sebeplerin çoğalır   bunalima girersin.  Bebek olur bir de onun icin üzülürsün.
0 oy
(7,035 puan) tarafından
Bir komşunun kızı kına günü ayrıldı cnm tek parça esya almadan döndü ana evine ve 5 aydır anasinin evinde 
0 oy
(120,761 puan) tarafından

Yakinimin basina geleni yaziyim hersey gayet iyiydi dugun gunu taki toreni sirasinda tartisma cikti onca insanin icinde (takiyi erkek ailesi alir dediler kiz tarifida herkez kendi takisini alsin dedi ) olay buyudu damat salonda kizin halasina tokat atti herkez gordu gelinle damatta kurdelada takilar gelin oturdu agladi ortam sacas alanina dondu sonuc herkez kendi evine gitti dugun bitti nikahda olmuslardi bosandilar

Damat halaya tokat atti hala şikayetci oldu kamera kayitlarida vardi bi miktar para cezasi odedi
0 oy
(2,055 puan) tarafından
Ömür  boyu  üzülüp  hayatımı  mahvedeceğime birkaç  ay  üzülüp  ağlayıp  hayatımı kurtarmak daha  mantıklı  olacağı  için  ayrılırdım  ne ailem  üzülsün  ne de  ben  bu arada  kim  ayrılıyor  sen  mi  yakının filan  mı benim  bir tanıdığımın başına  geldi  bu durum kızın  resmi  nikahıda  vardı  ama  evi  daha  yoktu çeyiz  hazırlığı  yapıyordu  kız  evini kuramadan  boşandı  
(1,555 puan) tarafından
Arkadaşım canım ya çok üzücü ama bencede şimdiden ayrılmak daha mantıklı
(2,055 puan) tarafından
Öyle  2 taraf içinde  hayırlısı  neyse o olsun
0 oy
tarafından
Evlenip boşanmaktansa nisanliyken ayrılmak taraftariyim 
0 oy
tarafından
Bir tanıdık aynı bu söylediklerini yaşayıp ayrıldı yani boşanma asamasındalar
0 oy
tarafından
Olmuyorsa yol yakınken dönmek en iyisi en sağlıklısı 
0 oy
(49,829 puan) tarafından
ileride aglayacagima o zaman ağlarım ayrılırım 
0 oy
(1,354 puan) tarafından
Abim de öyleydi hep mutsuzdu kavga kıyamet evlendi. Evlendiğinden beri mutsuz olduğunu söylüyor ama nişan yapıldığı için mecbur hissetti. Şimdi de keşke evlenmeseydim diyor. Baştan kötü gidiyorsa bir şey evlenince asla iyiye gitmiyor.
(1,555 puan) tarafından
Bende öyle diyorum canım olmuyorsa zorlamaya gerek yok
0 oy
(2,401 puan) tarafından
En mantıklı olan hatta bizim köyde adam kına gecesinde kızının yüzüğünü attı şimdi böylelerse evlendikten sonra kızıma neler yaparlar demiş bitirmişti işi iyi de yapmış 
(1,555 puan) tarafından
Aynen öyle canım öyle babaya zaten helal olsun benim şimdi bir yaşında kızım var iki gündür bu olayın etkisinde kızıma bakıp diyorum biz kıyamıyoruz el gelip neler yapıyor
(2,401 puan) tarafından
Öyle valla
0 oy
(2,879 puan) tarafından
Bizde düğün günü kuaföre giderken kavga etmiştik keşke o gün vazgeçseymişim demekki onda  bi hayır varmıştı
0 oy
tarafından
Ayrilirdim ayrildim zaten iyikide ayrilmisim dugunden önceki gün bitirdim sonu daha kötü olucak diye ikinciye yine ayni sey oldu bu sefer nikahta vardi dilekcemi hazirladim mahkemeye vermek icin dugunden 1 hafta oncesinde nikah iptali icin son anda anlasma oldu evlendim ama pismanim cogu zaman nikah iptalini neden yapmadim diye kafami duvarlara vuruyorum elhamdülillqh yinede ama arkadasina soyle onun gibi yaşayan cok var en fazla 1 aya gecer huznu sıkıntısı hafifler rezillikle olan biseyden hayir gelmez gelmiyor bekarlik daha iyi bazen
0 oy
tarafından
Olmuyor derken ne olmuyor konuya bağlı o dönem tartışma illaki oluyo çünkü ama aldatma şiddet yada ağır şeyler oluyosa ayrılırım
0 oy
(1,345 puan) tarafından
Valla herkes ayrilirim yazmis ama karsi tarafıda düşünmek lazım nasıl yıkılır damat. 

Hem adama simdiye kadar aklin nerdeydi derler nikahli kocasi artik evlenmeden bosanicak resmen nisanlilik donemi birbirlerini tanisinlar.diye var zaten madem cekemiyo nikahta kiydirmicakti
0 oy
tarafından
Canım benim bu tanıdığım kına gecesiydi ayrıldı. Ama şimdi başka biriyle evlendi sonra okadar mutlu ki çok şükür. Giyecegin bi günlük gelinlik ama o adamı ömür boyu çekecek, eşya ona bi müddet sonra mutluluk veremeyecek. .. bence yol yakınken dönsün hayırlısı oymuş desin bosver sin 
0 oy
(1,405 puan) tarafından
aynı durumu yaşadım ayrılmadım. ilk yıl çok zorlandım ama şuan çok şükür hersye yolunda rayinda

İlgili sorular

0 oy
32 cevap 1,354 göst.
+1 oy
27 cevap 475 göst.
22 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Grlk (83 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 42 göst.
8 Eylül 2024 Diğer kategorisinde Asel_34 (128 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 10 göst.
8 Eylül 2024 Diğer kategorisinde Asel_34 (128 puan) tarafından soruldu