0 oy
304 göst.
Diğer kategorisinde (554 puan) tarafından

Selamin aleykum kizlar sorum şu benim oglana doktor doymaz bu mama verin dedi neyse gittik hipp aldik sekersiz olsun bilmemne diye begenmedi icemedi bende sma aldim onu eh icti gibi ama zaten ben kendim mama vermedim hic anneme birakirsam o veriyordu toplamda 5 6 kez icti ama iki kutuyuda acmis bulundum 3 aylik oldu oglum 3 aydir acik o mamalar tabiki ogluma vermeyecegim de atmayada kiyamiyorum cok fazla var bi tonda para verdik napsam ben onlari kahve kremasi falan olmazmi acaba ya illa atacak miyim?

6 Cevaplar

0 oy
(349 puan) tarafından
Bozuluyo tadı bıle degısıyor ılk bı ay ıcınde degerlendırseydın olurdu ama at artık 
(554 puan) tarafından
Sekli ayni taslasma falan yokta tadina bakmamistim aticaz artik napalim
-Reklam-
0 oy
(1,114 puan) tarafından
Canım onları açtıktan sonra 1 ay içinden tuketmen lazım 1 ayı geçince atman gerekiyo sen çok bile bekletmissin onları 
(554 puan) tarafından
İste kiyamadim degerlendiririm bur sekilde diye dusundum arastirdim biside bulamadim artik mecbur atilacak keske bastan birine verseydim
(1,114 puan) tarafından
Bende üç dört günlükken sütüm hemen gelmeyince hipp almıştım hem yaramadı hemde az verdiğim için yarısından çoğu kalmıştı çevremde de yeni doğum yapmış kmse yoktu veremedim kmseye de öylece çöpe atmak zorunda kalmıştım az para da değil valla bı kutu 60 lira :(
(554 puan) tarafından
Feda olsun napalim:)
(1,114 puan) tarafından
Yapck bişey yok onların sağlığı için :)
0 oy
(12,852 puan) tarafından
Hiç bir şey olmaz o mamalardan atıcaksın mecbur 
(554 puan) tarafından
Kucuk paketini yapmiyolar denemedende bilinmiyorki icecekmi yarayacakmi yaramayacakmi çöp oldu bosa:/
(12,852 puan) tarafından
Çok haklısın kim bilir kaç kutu mama öylece çöpe gidiyor bende mastit olduğumda almıştım hep çöpe gitti
0 oy
tarafından
Açıldıktan sonra 15 gün canım ...bende sma almıştım .oğlum ağzına bile sürmedi...tanıdık birine vermiştim tarihi gecmeden bı kısmını ..kalani çöp oldu maalesef...çok pahalilar insanın içine oturuyor...
(554 puan) tarafından
Bende ondan kiyamadim bileydim bastan kendim icerdim
tarafından
Sen nasil iccen canım :)) çok da kötü tadlari
(554 puan) tarafından
Ne bilim:)) ziyan olacak diye uzuldum ya
tarafından
Geçmiş artık canim at :(bilseydin baskasina veridin bari:(ama geçti artık çöp kuzum
(554 puan) tarafından
Dusunemedim toz olunca zamani oldugunu bir sekilde degerlenir diye dusundum hep bastan vereydim iyiysi saglik olsun napalim
tarafından
Üstünde yaziyo kuzum dikat etmedin demekki ...aynen bozulmaz gibi geliyo insana ama bozuluyormus hiç riske atmaya gerek yok .bende gayet iyi emen bebeğim vardı ...:)mamaya hiç ihtiyaç yoktu :)ben hamilelik şüphesi duydum baya baya ağır bı şekilde :)daha 2 aylık falandı oğlum:)ogun beni bı stres sardı eşime ertesi gün hapı falan aldırdım :)onu kullanimca bı hafta çocuğun emmemesi gerekiyomus ...ben mama alayım belki o şekil bı hafta idare ederiz dedim .denedim çocuk ağzına bile sürmedi .anneme söyledim .kızım bebek olursa kader artık yaoacak bişey yok .bı hafta emzirmezsen çocuk emmeyi bırakır dedi .bende nasip kader dedim içmedim ilaç falan :)hamile kalmadım ama .baya zor bikac hafta gecirdim şüpheyle :)zaten boşa cabalamisim .ertesi günü hapı da yanlış biseymis gunahmis yani oluşan hamileliğin bozulması günahmis .önlemi oluşmadan önce almak gerekiyormus ...baya uzattım lafı sonrada çok denedim oğlum ağzına bile sürmedi çöp oldu bı kutu mama:)
(554 puan) tarafından
Gelmis gecmis olsun rabbim dileyenlerin kucagini doldursun bizimkileride bize bagislasin:) öyle birde begenmiyo sipalar
tarafından
Ayneeennn canım:)anne sütü daha tatlı:)
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Atman lazim canim bosver sagliginizdan onemli degil
(554 puan) tarafından
Aticam canim dogru diyorsun sagliktan ote dgil ya
0 oy
(2,032 puan) tarafından

Malesef atman lâzım kokusu bile degisiyor :angel:

İlgili sorular

0 oy