0 oy
84 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (116 puan) tarafından
Herkese iyi bayramlar arkadaşlar benim 4 aydır sac dökülmesi sorunum var ama öyle az değil oluk oluk dökülüyor şakaklarim açıldı saç derim görünüyor bu sabah duş aldım saçlarımı taradım hüngür hüngür ağladım durmuyor azalmıyor dökülmesi doktora gittim tahlil yaptırdım değerlerim normal takviye biotin şampuan vs gibi şeyler kullandım hiç faydası olmadı 2 sene önceki resimlerime bakıyorum saclarimin yarısından çoğu gitmis 1 yaşında bebeğim var dogum sonrasi dökülme olur dedi doktor birde 20 kilo verdim ondan da olabilir ama nasıl duracak şacsiz kalicam diye korkuyorum artık saçlarımı salik bırakamıyorum hiç zaten başına gelen bilgisi olan varmi akil verin lütfen

5 Cevaplar

0 oy
(2 puan) tarafından
Saglık ocagına gidip bunu anlat ve çinko hapı yazdır, 3 ay düzenli kullan, daha ilk kutuda ne saç dökülmesi ne tırnak kırılmadı kaldı benim, yoksa iki doğumundan sonrada parca parca tutam tutam dökülüyordu ne zaman çinkoya basladım kesıldı ıkısı dede dökülme, şimdi çok saglıklı ve yeni saclarda çıkıyor, gecen kuaförüm bile sordu sen ne kullanıyorsun bisürü saç çıkıyor dedi, öyle sampuanlar flan boş hikaye, saçı içeriden besliceksin
(1,851 puan) tarafından
Ya bendede asiri dokulme var cinko emzirirken kullanılır mi
-Reklam-
0 oy
(104 puan) tarafından
Bunun için bi kaç tane iğnenin ilacını veriyolar o cam tüplerle onu şampuanına karıştırıyosun ben ondan kullanmıştım bi de zeytinyağıyla çam terebentin yağını karıştırıp saç derime sürüyorum duştan 30 dk önce o da dökülenlerin yerine saç çıkardı
0 oy
(985 puan) tarafından
Hastaneye git ve tsh değerine baktır benimki ondan öyle olmuştu. 
0 oy
(1,946 puan) tarafından
Ayy benimde doğumdan sonra öyle oldu ilk 1 sene basimin onleri açıldı baya dökülmekten avuç avuç her seferinde dökülüyor 2 sene oldu senin gibi bende 20 kilo verdim doğumdan sonra hala da dökülüyor ama gecen sene ki gibi değil bende kan tahlili vermeyi düşünüyorum birde ben badem yağı hint yağını karıştırıp sürüyorum arada belki oda ise yaradı önceden de kullanirdim
0 oy
tarafından
Sarımsaklı şampuan kullan canım dökülmeyi engellemiyor ama dökülenlerin yerine yenileri çıkıyor ben çok memnunum 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 126 göst.
0 oy
1 cevap 91 göst.
16 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde dicledudu (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 684 göst.
19 Ekim 2019 Güzellik-Bakım kategorisinde GizemAsel (492 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 55 göst.
14 Şubat 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Ademir28_01 (15 puan) tarafından soruldu

374,713 soru

11,208,539 cevap

34,515 kullanıcı

...